Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz reelc #630 üzenetére

    Ok, mostanában nem sok játékot vettem, mert szimplán nem volt olyan, ami érdekelt is, ezért kicsit le vagyok maradva árak terén. :)

    Akkor fogalmazzunk így: Ha egy über-állat-király játék lesz a Diablo IV, amivel én a saját meglátásom alapján el fogok tölteni legalább ugyanannyi időt, mint a Diablo III-mal, akkor akár 30K-t is kiadok érte, illetve ha két évente jön hozzá 20K-ért egy kiegészítő, amelyek tartalmilag legalább akkora bővülést hoznak, mint a Patch 2.0 és a RoS az eredeti játékhoz képest, akkor nem fogom rájuk sajnálni a pénzt.

    Viszont ha csak a sok fizetős DLC-t nyomják, ami kerül pl. 5-6K-ba, ebből évente lesz minimum kettő, és ha nem veszed meg mindet (vagy egyből 50K-ért a Season Pass-t), akkor az endgame tartalmak neked nem lesznek elérhetőek... - nos, ebben az esetben már az alapjátékot sem fogom megvenni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák