Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz noblem1983 #97926 üzenetére

    Azt nem tudom, de amikor kb. 1 heti nyersanyag farmolás eredménye szinte csak arra megy, és nem adja be, az azért nevetséges. Az egyiket 3x adta be a párját egyszer sem. A végén kínomban az összes BS-t is a fegyverre szórtam napokig (tudom nem szabad), de semmi.
    Később esett egy riftben.

    (#97928) Dyingsoul: Mivel kíváncsi voltam milyen kevés Paragonnal jönne össze a GR70, így eleinte a rifteket részesítettem előnyben. Azt még P420-szal teljesítettem. A szezont P756-on fejeztem be. Ha nem rakom össze a monkot, és mindent a DHra költök, ki tudja hol lett volna a vége. Vagy ha időben összejön a monk. Akkor nyilván még mindig szezonoznék, játszanék.

    Tudom hogy random, szerencse meg minden, de amikor az ember sok időt rászán, és céltudatosan ráfekszik dolgokra és még úgy sem jön össze belátható időn belül... na ez így nekem már nem szórakozás.
    Amúgy a monk összerakása során azt a 2 tárgyat kivéve az összes szet és az összes monk cucc esett.
    Amikor nem ad be tárgyat semmilyen vacak stattal (még csak nem is Ancientest vadásztam, bármilyen vacak jó lett volna) ez így sok volt.

    Persze lehet minden szép és jó csak én vagyok már türelmetlenebb. Ez van.
    Elnézést.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák