Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz MegalodonS #87309 üzenetére

    Ez a retardalt goblin a Blizzard hazi pet-je.. koszi a linket de nem vagyok hajlando megnyitni. Bannoltam az eletembol ezt a figurat. Nekule szebb, es amit nem tudok az nem faj :N

    Az a baj vele hogy torz kepet vetit.. a Ph-s kozosseg jelentos resze - tisztelet a kivetelnek - nem jatszik napi 10-12 orat, nem hoz ossze level 90-es gemmeket es nem er el Seasononkent 1500-2000 paragont. Ezek a videok olyan termeszetesnek veszik hogy simaliba egy GR100, aztan hazamegyunk, es meglepodunk hogy egyhitelnek minket 75-on is. ot meg nem.. nem allitom hogy csal, hanem azt mondom hogy velunk ellentetben - akiknek van elete.. - neki nincs mas dolga.. Ez olyan mintha azon amulnek hogy Federer milyen jol teniszezik.. :U dehat napi 2 x 4 orat edz, maxos felszerelese van, 3 fele szemelyi edzoje, es ebbol el.. Quin69 nem ul egy irodaban 9-17-ig, nem vezet buszt, nem vigyaz gyerekekre, o csak Diablozik.

    Egyebirant igaz.. eros lett ez a patch.. semmilyen seasonban nem volt meg olyan hogy GR65-ot szoloztam 2 het alatt, meg olyan se hogy a klannal ugyanezt lehoztuk volna support nelkul 8 perc alatt. Most meg van.. Nincs vele gond, csak hozza fogunk szokni hogy a Season mar nem is megerolteto..
    - nincs gemmed..? konvertalj..
    - nincs goldod..? nyiss magadnak Vaultot..
    - nincs geared..? craftolj, kockazz, miegymas
    - nincs szetted..? csinalj meg par trivialis dolgot es odaadjuk neked mind a 6 darabot..

    Az egyetlen szenvedes az a 2-3 ora amig Season elso napjan onerobol felmesz level 70-re. Onnantol rohamosan javulni fognak a korulmenyeid.. :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák