Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Madn!ght #8259 üzenetére

    WW-hez be lehet tenni Fury generátor passzívokat

    Weapon Master paszív, ha Mighty Weapon van a kari "jobb kezében (1 handed)", akkor ad 3 Fury-t találatonként.

    Bash az Instigation rúnával egész jó Fury generátor, mert 3-4 ütéssel nulláról maxra tölt.

    Harc közben legyen aktív a Battle Rage az Into the fray rúnával, mert a a critical hiteknek esélyük lesz 15 furyt adni

    De ám itt van egy WW-t taglaló kis cikkecske: [link]

    Más

    Valaki mondhatna ötletet arra, hogy miért szaggat be a játék nagy számú szörnyike gyepálása közben.
    Példa:
    Indítok egy játékot Act3-ban. Elteleportálok Rakkis Crossingra, majd jövök visszafelé Bridge of Korsik-hoz. Beleszaladok egy nagyobb csapatba (20...40 monszta), melyeket WW-vel szépen nekiállok kaszabolni. Röpködnek a kritikálok és gyógyulások. Na itt, ebben a forgatagban erősen beszaggat a játék.

    i5-2500 alap órajelen illetőleg energiamenedzselős működésben (1600 MHz és 3700 MHz között váltakozik) viszont magok max 30...40%-ra terheltek csak (2 mag ettől jóval alacsonyabban terhelt), HD6950 2GB alapórajelen 800/1250-en 30-40%-os terheltséggel üzemel ilyenkor.

    Logi G15 kijelzőjén látom ilyenkor a terhelési értékeket

    1920x1200 letterbox megjelenítéssel

    A játék SSD-ről fut

    Amit már próbáltam:
    Hardware classt átállítottam 1-re illetve minden grafikai tényezőt + fizikát leraktam minimumra, AA-t kikapcsoltam,de a low FX-et nem kapcsoltam be. Trilinear filteringet kikapcsoltam
    Vsyn engedélyezve és a foreground fps korlátozva 60-ra
    A találatoknál csak a critikálok értékét illetve a gyógyulásokat mutatja

    Természetesen nem hozták meg a kívánt hatást és ugyanúgy beszaggat a játék.

    Valakinek ötlet, hogy mi lehet a gond?
    Egyébként jól fut a játék, csak hát ugye kicsit bosszantja az embert, hogy a legnagyobb csépelés közepette akadozik.

    Ezt tetézi tegnapelőtt óta a véletlenszerű viszont elég sűrűn jelentkező ping növekedések és játékmegállások.

    Szerk.
    Az lemaradt, hogy solo játékban produkálódik a jelenség, de gondolom multiban is ugyanezt tapasztalnám

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák