Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hosszabb kihagyás után én is elkezdtem újra a játékot, kíváncsi voltam, milyen lett a Season 3. Az eddigi tapasztalataim pozitívak, mindössze pár napja kezdtem új szezonos karit és tegnapra eljutottam odáig, hogy kezdhetek Greater Riftezni. Első nekifutásra egy 12-es követ ütöttem ki, amit viszonylag könnyen letudtam.

    Ma nekiugrok a 13-nak, és meglátom, meddig jutok el vele. Tudom, az általatok linkelgetett 50+ GR-ekhez képest ez picsafüst, de én ezzel is elégedett vagyok. Két hét múlva úgyis itt a Witcher 3, és el fogom egy időre felejteni a Diablót. :DDD

    MOD: Ja, majdnem elfelejtettem: A kozmetikázási lehetőségeknél a peteket és hasonló cuccokat hogyan lehet szerezni? Szárnyat kaptam a RoS-szal, portrékat is kapok, de a többiből eddig még nem sikerült szerezni. Remélem, nem fizetősek, mert akkor nem is érdekel az egész.

    A másik: Valaki elárulná, hogy juthatok el az új területre? Elméletileg a barbárok földje nyílt meg az új patch-csel, de csak a riftekben látok új helyszíneket, a végigjátszás során nem nyílik út oda. Mondjuk még a Season 3-ban nem vittem végig a sztorit, de állítólag már az előzőben is benne kellett, hogy legyen. Én rontok el valamit? :F

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák