Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz #92888064 #73811 üzenetére

    Ahogy a másik srác is írta, sebzésben elmarad a rendes Raekor buildtól, a vállas 35%-os damage kiesik, illetve a Furnace hiányát is erősen lehet érezni, hiába teszteltem Ancient Immortal fegyoval. Viszont T6 rift és bountyzás közben nem rossz, hogy ott futnak veled a fiúk:) Magas Gr-en még nem teszteltem, de most Berserker módban kb 80-100 millákat ütnek a petek, ami sztem elég kevés oda.

    A Strongarm Bracer szerintem már nem jó a charge-ra, én legalábbis nem látok változást, de ha Ignore Pain/Bravado-t belövöm, akkor már működik- de akkor meg szétlöki az eliteket...

    A build-re visszatérve, az immo öv miatt bukó a csiklanik, amit a publicon is imádnak a többiek, meg pörgősebb is vele a játék.
    Raekor build egyébként nagyon jól tud működni az Ess of Johan amuval. (bár többször is összeránhatná az ellenfeleket)

    Más. Kiesett egy újabb Furnace, sajna nem ancient, de a Ramaladnis megoldással +10% damage-t nyertem! :))

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák