Új hozzászólás Aktív témák

  • mcsabee

    senior tag

    válasz userxy #7372 üzenetére

    Még egyszer, tök utoljára.

    Én egy 170-180 dex / 70-80 vita / 70-80@ rare shoulder és a hasonló statos, ám armorral és life regennel rendelkező vile ward közötti irreális árkülönbségről fogalmaztam meg a véleményemet. Vagyis azt a véleményt, hogy szerintem nem éri meg egy ilyen cucc azt a +10-12 millát, mint amennyiért vesztegetik a rare-hez képest. Ismét saját vélemény, hogy szerintem nem lesz attól gyengébb egy kari, hogy a vile wardon nem lesz rajta az a 200 armor és 300 life regen. FONTOS: az előbb említett statok esetében. Tehát nem a 60-100 millás darabokról beszélek.

    Az már teljesen más tészta, hogy valaki 200+ mainstatos és 100+ vitás (mint martin) vile wardot keres, és kifizet érte 60, vagy 100, vagy akár 200 millát, nyilván neki már olyan kell, nem vagyok hülye, felfogom, hogy van az a pont, de én bőven nem erről beszéltem.

    (#7373) Gorneck23: Intesről nem tudok beszélni, dexeset néztem, mert olyat szeretnék majd DH-mra, de 10 millát sajnálok elkölteni egy shoulderre, 20+ millát egy vile wardra még inkább sajnálok, a DH amúgy is csak second kari.

    [ Szerkesztve ]

    Stay a while and listen...

Új hozzászólás Aktív témák