Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz vendingo #7273 üzenetére

    Akkor viszont vagy több helyezkedés/kite lesz, vagy bevállalod, hogy a refi fáj és néha néha agyon is vág...
    Én nem szeretek halni...sőt utálok...ha már 2-3 halál is van, akkor az agyvérzés kerülget... :D

    Ugye a PtV döbbenet mód megdobja a manaigényt. Persze sima mob esetén le kell sz.rni...mert a két passzív pótolja (HP/Mana) túl is csordulsz manaval. :D
    Egy elit pakk esetén kell vmi no manaigényes skill. A jelenlegi DPSem mellett minden fáj nem is kicsit, szal nekem marad bent a spirit+pók (tankolni meg szerencsére nem kell), hogy ne legyek mihaszna és azé a spirit is sebez 300-700k közt, de a 5,8% LS miatt nem fáj semmi se, szal tudom tolni felválta a pókokkal.
    Sajnálom a mass conf skillt, mert sztem nagyon használható lett.
    Este még teszek egy próbát egy elég régen használt skillel...elvileg kapott buffot és refi ellen is tökéletes... :D
    De sztem a többiek már utálnak, mert mindig mást hozok és ennyi idő után is visszakérdeznek TSen, hogy wtf és nem létezik, hogy ennyi durva skillem van. :D

    Minap néztem, hogy 1.2-1.3-as fegyók, jó dpssel 50-60m környékén kaphatóak...igaz nem olyan sebzéssel, mint pl az enyém, de messze jobbak...mint egy ck bökő...ha te ASre gyúrsz, akkor tudsz kicsit kompenzálni, de én addig nem vennék semmilyen másik fegyót míg nincs kész az optimális build.

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák