Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #7068 üzenetére

    én nem szoktam sírni, most sem teszem, csak próbálom az ő szemszögükből vizsgálni, hogy most ezzel mekkora baklövést lőttek... fel akarták pörgetni a piacot, de visszafelé sült el a dolog... először azt hittem, hogy a patch utáni napra tolták csak fel a dropot, hogy bekerüljön a körbe párszázezer jó item, de nem: így maradt... egyik nap este mp1-2n szórakoztam és 10percen belül esett 2 set (1-2hónapja nem láttam setet: a legutóbbi egy intes wailing gyűrű volt, ami azonnal elment 25-30milláért) haverom meg éjszakai bagolykodik (ő ébren van általában 2:00ig, én meg éjfél előtt kidőlök, mert korábban kell kelnem meló miatt), nálam folyamatosan megy a gép és reggelre általában 4-5 legend/set-et linkel :B ez azért nem éppen normális... lassan ott tartunk, hogy "hm, szeretnék egy natalya gyűrűt... otthon nekiülök és kifarmolom" ...tegnap nem sok időm volt, de azért a kötelező néhány legend kihullott

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák