Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    FIGYELEM
    Előzmény: a HUD-ban korlátoztam azt, hogy bizonyos grift nehézség fölött nem látszik a minimap. "Éljen a fair küzdelem a Top1000-be" címszóval. Namármost pár hülyegyereknek ez nem tetszett és jött nekem a morállal, hogy álszent vagyok merthogy ha már én haxolok egy játékot ami limitált trágya (D3, érti), akkor én miért limitálom a HUD-ot. Egyszerű a válasz: mert parasztság, ha a top1000-be csak úgy lehet bejutni hogy HUD-dal szerzel magadnak előnyt. Sajnos ehhez intelligencia kellene, de abból néhányan elég gyengén állnak, úgyhogy
    valami balf@sz "feltörte" a HUD-ot és kikapcsolta ezt a feltételt benne. ÁLLÍTÓLAG. Persze simán lehet hogy igaz, mert nem kell hozzá NSA-s apuka, hogy ezt megcsináld. A gond viszont az, hogy privát üzenetekben, "kéz alatt" adja oda a népnek, és eléggé sanszos hogy mellépakolt valami vírust vagy keyloggert.

    TLDR: a hivatalos letöltő oldalon kívül senki, SEHONNAN ne telepítsen HUD-ot. Se havertól kapott zip-ből, se ownedcore-os akárkitől. Hamarosan teszek fel egy olyan verziót, amit mostantól már a kis p*cs nem tud majd törni, aztán ennyi. K*r*a jó napom van, mondhatom...

Új hozzászólás Aktív témák