Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz ChME #61589 üzenetére

    Szerintem bármilyen nem lightning wizardnak TF vagy naaaagyooon nagy mázlival Odyn son a legjobb.

    En fogalmaztam rosszul, ezt a reszt kihagytam. Ugy mondom akkor hogy vannak fegyverek amiknek lehet jo sarga sora (pl Cruz flail-ek tipikusan, monk fistek is..) amikre lehet epiteni konkret buildet / skillezest. Aztan vannak azok a fegyok aminek lehet hogy nincs sarga sora, de van rajtuk +elemental dmg, pl Doombringer (physical) vagy Odyn (lightning..) stb.. ezek nyilvan meg emiatt megfontolandoak, de tipikusan nem fognak adni 2500+ dps-t 1.40 feletti AS mellett..

    Es azok kozul a fegyverek kozul amiknek se specko sora, se elemental bonusza nincs, azok kozott a legjobb / legerosebb szerintem a Gift. Nyilvan egy archon wizz lehet megfontol egy egykezes staffot amit 1.40 AS, es +20% arcane skill dmg van rajta, meg akkor is ha csak 2200 koruli dps-t ad.. egy lightning monknal is lehet megfontolas targya hogy WKL + Odyn parossal megy, vagy inkabb betesz egy 2500-as Giftet main hand es OH-ba marad a WKL.. mindenki eldonti maga mi a legjobb neki.. :)

    Na igy teljes..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák