Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    Nah, mivel már játszottam éppen eleget így én is tolnék egy kis élménybeszámolót az új patchről!

    Először is, a MPL!
    Szerintem túl nagy ugrások vannak a szintek között...főleg ahhoz képest hogy most ugye 11 "beosztás" van a skálán..
    MPL 3-5 között néztem (felette már csak a mobok HP-ja miatt sem éri meg [számomra ugye az effektivitás a fő cél] farmolni)...itt pl MPL3 kb az a szint ami eddig volt inferno..talán 10-20%al lehet keményebb de többel semmiképp..viszont a MPL4 már az eddig sietős 1óra10-20perces farmot feltolja soloba 1óra 40körülre ami már nem megérős nekem..MPL5-ön értelemszerűen még több..
    MPL3 kényelmes és gyors, és eddigi tapasztalataim és hallomásaim alapján ugyan az a téma mint eddig volt...papíron a szuperdrop csak innen meg onnan jön, de az igazság az hogy ugyan úgy eshet MPL1en is fasza cucc mint ahogy MPL10en sem garantálja azt semmi...

    Tegnapi nap folyamán 10 (igen tíz) darab legend itemet és egy setet kaptam...ebből 3 volt eladható és mindhárom 12-14M körül, szóval nem basztam magam földhöz a nagy lootol sem..főleg hogy 1-1 komolyabb rare is ezek többszörösét éri..

    Amire még ki akartam térni az a számomra nagyon fontos (lett volna) legendary jelző...
    Konkrétan a blizzard adott a szarnak egy pofont és ennyi...király...ha az arcomba van a legend akkor most tuti nem hagyom ott de mi van ha 30méterrel mögöttem üt ki valaki valamit?
    Legjobb példa pont tegnap..DH ismerősömmel toltam, én ütöttem az elitet meg 1-2 csatlósát ő meg Kite-olt még 1-2 csatlóssal...én lenyomtam az én adagomat, ő az övét és annyi volt a szerencsém hogy én kb 5sec-el korábban végeztem így elindultam visszafele hogy mizu...hát persze hogy ott virított egy Legend (manticore)...ha ő végez akár 1 sec-el is hamarabb akkor az biza ugyan úgy a földön marad ahogy eddig is maradt volna..komolyan nem értem...az ötlet megvolt..meg is ígérték aztán le se szarták..
    Tudom én hogy ahhoz hogy a minimap jelezze ahhoz még legalább 50fejlesztőt kellett volna napi 20órát dolgoztatni 1 hónapig nah de kérem...

    Az AH-ról meg annyit hogy királyság a nagy drop rate, csak kár hogy eddig az itemek 98%a nem volt eladható, mert ezután meg a 99,5%a nem lesz eladható vagy csak 20-30K-ért..

    A lényeg a lényeg...nem vagyok maradéktalanul megelégedve, de mint már néhányszor...mély levegő és fohász a drop istenekhez :C

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák