Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    Megértem a Blizzardot hogy nem tudja mit csináljon, hisz eddig az volt a baj hogy nem volt loot most meg az is baj hogy ládából esik legend. Ebből nekem az szűrődik le hogy nem is a Blizzard nem tudja hogy mit akar, hanem a játékosok nagy része. A sima Diablo 3 -ból én pl a 0 bides AH bugon kívül kb egy másikra sem emlékszem. Na jó, egyszer nem azonnal kaptam meg az AH-ból vásárolt tárgyat hanem 1 perc késéssel. Tényleg nem értem már, hogy hogy várhatják az emberek ennyire a kieget hogy a megjelenésig hátralévő időt a játék/cég fikázásával tudják csak elütni, annyira játszanának már vele. Ismét (mint általában mindig) egy wowos ismerősre hivatkozom. Nagyon utálta a pandás kieget, azt mondta meg se veszi, le is törli az egész játékot ahogy megjelenik. Eztán megjelent Diabloban, mondom mééé? Aztán elmondta hogy már az első napon előrendelte a kieget, majd egy évet elő is fizetett rá és így kapta meg a Diablót. Kb ezt érzem itt is. Sokan csak mondják és mondják, közben meg már ott van 3 accnyi CE a "polcon". Az meg hogy teljes áron akarnak eladni egy "patchnyi" programot? Elképzelem ahogy kopasz fejű 2 fogú afro amerikai banyák unikornisháton piszkálják a sírók hátát tüzes felmosónyéllel hogy ha nem veszed meg akkor túlvágom a körmödet és a kiskutyádnak nem a marhahúsos eledelt adom amit annyira szeret, hanem a csirkéset amit utál!

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák