Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz mikromanus #42278 üzenetére

    Értem én a szarkazmust, csak növelni kell a PH!s hsz-eim számát ;] Egyáltalán nem azért írtam, hogy kifejezzem enyhe csalódottságomat a "legaktívabb 3000" bullshit-el kapcsolatban.

    Egyébként én csak összevissza rohangálok RoS-ban mint pók a falon, de már találtam vagy 20 hibát.
    Ilyen finomságok vannak, hogy a Wormhole affix-es monsterek simán átteleportálnak téged olyan helyre, ahová beragadsz és nem tudsz mozdulni. HC-n nagyon fun lesz, előre szólok! :) Olyan bug is van (vagy szándékos??), hogy act5-ben egyes ajtókon (kékek effekt van rajta) bezárt állapotában át tudsz lőni. A dominance wizard passzív gyakorlatilag annyira imba és OP, hogy nem hinnéd el. Olyan, mintha lenne egy diamond skined ami minden egyes monster killnél automatikusan rád kerül :) Amióta bekapcsoltam, még nem haltam a játékban... Nem tudom mit gondoltok, mikor lesz a "PTR soon" és a "final soon", de ahogy elnézem a legendary bugokak, meg minden más bugot, de az egy csodával érne fel ha ezek elkészülnek márciusra (ismerve a tempójukat).

Új hozzászólás Aktív témák