Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz mikromanus #42157 üzenetére

    Nem. A célnak annak kellene lennie, hogy odaadhassam valakinek, valamiért cserébe, és mindenki örül.
    Ennyi, a többi nem érdekel. Blizzard nulla erőfeszítést tett a botok és AH botok ellen - nekem ne jöjjön senki a süket dumával, hogy a tradelést ezek miatt kellett megölni, mert reggelig fetrengek a röhögéstől, miközben itt van a gépemen a demonbuddy forráskódja, ami másodpercenként 700KB asm kódot "fecskendez" be a Diablo III.exe processbe, másfél éve több százezer embernek, és ennek csak a töredéke van banolva (magyarul olyan mintha maszk nélkül kirabolnál 6 bankot egymás után, és lopott rendőrautóval mennél a helyszínek között). Meg a HappyAuction nyílt forráskódja, amivel akár másodpercenként tudsz keresést csinálni AH-ban és majd talán 2 hét múlva banolnak. Nem kell itt a rizsa, hogy ezért nincs trade, mert a csúnya gonoszok azt is sunyi módon exploitolnák. D2-ben vért kellett pisálnom azért hogy olyat haxot csináljak, amit nem banolnak egy hónapon belül, most meg minden második hülyegyerek használja a világ legagresszívebb, legszarabb, igénytelenebb botját, és nincs a D3-ban hack detection??? Nemár... Neked is látnod kell, hogy ez így gáz. Amit eddig csináltak RoS-ban az egészen tetszetős, de:
    - szerintem már csak 2-3 év, hogy kijavítsák az új legendary effektek és azok beláthatatlan kombinációiból adódó lehetséges exploitokat
    - rohadjanak meg hogy nem kapunk 10 fül stash-t. Miért? mert én okos vagyok, és tudom hogy mit hova teszek, és nem szeretném 1 fülre tenni 2 class-em 3 buildjéhez a tárgyakat. Hanem szeretném külön fülre tenni. ÚÚÚ mennyire nehéz is lenne VÁLASZTÁST adni a felhasználónak, nem is értem, mit gondolok én hülye...
    - a rifteket tessék 10x hosszabbra csinálni, vagy akár végtelenre mert így elég langyos az egész
    - kérünk korlátlan trade lehetőséget
    - az AH-t vegyék már ki a beta-ból, mert nem tudnék tükörbe nézni, ha tényleg Sárpacnak lenne igaza, és csak kamu hogy nem lesz AH (ne röhögjön senki, de a D3 RoS Beta memóriájában ott van az Auction House teljes GUI-ja miközben játszol... arról nem is beszélve, hogy HOZZÁNYÚLTAK...)
    - kérjük vissza a Wardent. Botok 90%-nak annyi reggelre, én meg végre funolhatok megint, hogy kikerüljem és a HUD mehessen tovább ;]
    - PvP, matchmaking, korlátozott gear, szabályrendszerek, tournamentek. Kifejleszteni PHP-ban egy félvak OKJ-s, szakmunkás programozó hülyegyereknek 3 hét lenne notepad-al, szóval tisztelettel kérem Blizzardot, hogy implementálja ezeket a csillagháborús funkciókat a 2014-es superhightech játékában is...
    - named games, de lehet hogy ezzel elvetem a sulykot. Itt még nem tart a technológia...
    - 8 player a 4 helyett multiban
    - a bounty-k nagy része kérem hogy ne waypoint mellett legyen, mert minden második 15 éves programozó tanonc srác botot ír majd magának, ami estére megcsinál 300-500 teljes 5 bounty játékot és csak a horadric cache-eket kell bontogatnia az esti füves cigi mellett... (aztán majd azt is kiszedik a játékból a gonosz csúnyafiúk miatt)
    - a craft materialokat könyörgöm a jó istenhez, hogy ne salvage-olni kelljen, hanem mobokból essen, mert ha még egyszer fel kell mennem a kovácshoz RoS Beta-ban magic tárgyat salvage-olni, akkor kikelek az ateista hitemből, és mekka felé fordulok ordítani.

    Ha már így a Diablo bajairől beszélünk, akkor eddig elmondtam a negyedét annak amit gondolok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák