Új hozzászólás Aktív témák

  • kokov

    tag

    válasz MCGaiwer #2713 üzenetére

    Ez igaz. Ott indult, hogy azt írtam "ez a nerf legyen a legnagyobb bajom". Szerintem aki tud magyarul olvasni az értette, hogy végig magamról beszélek, saját tapasztalatról és archon-t meg valszeg nem egy barbár tart, szóval végig egyértelmű volt a class is csak vannak emberek, akik nem tudják elviselni ha valaki másik class-t választ és emiatt szerinte nem az a tuti meg az egyértelmű, amire ő gondol és nekiáll kötekedni. Lehet hogy neki fontos, de vele ellentétben én nem azt írtam le helyette, hogy neki mi a tuti, hanem úgy kezdtem a mondatot, hogy "nekem" nem számít ezért és ezért. Ha erre ő azt írta volna, hogy én meg barbár vagyok és nekem meg nagyon is számít, hogy 10% vagy 25% ezért és ezért, akkor még talán valami hasznosat is olvastam volna, mivel barbárral még nem voltam. Ehelyett olvastam egy nagy nullát az att. speed-ről amit mindenki tud anélkül is, hogy játszana bármelyik class-al, de nekem azért külön leírta, mert hülyének néz, de nem csak engem kb. mindenkit és utána ő van felháborodva, ha valaki megunja és elküldi a búsba. A francért nem lehet normálisan állni a másik emberhez feltételezve, hogy ő se hülye? Gondolja hogy arra nem jöttem rá, amit írt az att. speed-ről? Ennyire hülyének ne nézzen már... a hozzáállása dühítő, de valszeg úgy fogom megoldani hogy egyszerűen nem válaszolok a hsz-ére. Az ilyeneket másképpen nem lehet levakarni, mert ő mindent jobban tud úgy is.

Új hozzászólás Aktív témák