Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz prokxy #105 üzenetére

    Ha már ennyire megkésve más is reagált, akkor én is. Megkisérlem kevésbé támadóan és hasznos javaslatokkal leírni a véleményemet, de néhol nem egyszerű.
    Kezdjük az alapoknál. Az egymilla ráköltés a felszerelésre az semmi. Az, hogy ennyiből act 3-ig jutottál az agyonnerfelt inferno fokozat és a tömeges drop értékvesztés eredménye. Patch előtt wizardra kb 3 millából dobtam össze egy egész jó felszerelést. Most szerintem kijönne olcsóbban is és azzal runolható Act 3. Ennyit meg simán össze lehet szedni külön érzék nélkül is.
    De vissza az alapfelvetéseidhez:
    - rutint kell szerezned. Ez csúful hangzik, "hisz csak játék"? de igaz. Ha nem tudod használni a képességeit a karakternek akkor sokat fogsz heverészni és ezen a jó itemek se segítenek eleget. (max akkor ha barbár vagy ;] ) DH-ban nem vagyok otthon, de azért nyomultam vele eleget. Jelenleg azt hiszem a Smoke screen, shadow power, vault és esetleg az aknás-csapdás skill azok, amik közül használni kell 1-2-t, vagy legalábbis érdemes. A vault "tüzescsíkja" nem lett kitesztelve, így elég OP. Túlélőskillnek az SS és/vagy Shadow power szükséges, a csapdázást meg imádtam. Mindhez kell kis gyakorlás. Meg movement speed is hasznos, ha már nem kívánja a karid a súlyos csapásokat.
    - Ha szűkösek az erőforrásaid, akkor játsz csapatban! Egy tankkal nagyon jól össze lehet dolgozni akkor is ha mindketten olcsógagyik vagytok (de persze a tank és DPS funkciót el tudjátok látni). Szűk tereken jól lehet így haladni. Nyílt terepen macerásabb picit a tankon tartani az ellent, de nem vészes. Néha lehet futni is kell.

    El kellene döntened, hogy mit akarsz?
    - csak szórakozni? -> Act 1-2 és esetleg csapatjátékban bármelyik act javasolt
    - teljesíteni akarod a questeket? -> gyenge felszereléssel se lehetetlen, csak nehezebb. Soloban kell kis kitartás és padlótűrőképesség. Tank vagy erősebb karakterekkel együtt runolva csapatban meglehet elég könnyen.
    - olyan karit akarsz mint egy görög félisten: ahhoz kell pénzmag. Vagy ingame goldban előteremted, vagy megveszed. Ha kizárjuk a külső erőforrásokat, akkor ismerned kell az itemek értékeit. Vagy AH-ban kell üzletelned, vagy elég runolnod és eladnod az AH-ban. Utóbbihoz kis szerencse is kell. Ha nem ismered fel mi a jó, akkor inkább hagyjuk. Akkor se az AH business, se a valós gold befektetés nem segít sokat. Rakd szépen fel a szégyenpolcra a Diablot és könyveld el, hogy ez x*100 óra után szar játék lett ;]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák