Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz CactuS #114182 üzenetére

    Amiket felsoroltál... korábban ingyenesek voltak és fizetősek lettek?
    Vagy eleve fizetősen lettek bevezetve mert volt rájuk igény?
    Nem mindegy.

    #114184 wjbhbdux: de előtte szokott infó/szivárgás lenni, nem?
    Amúgy szerintem meg igen kockázatos lenne egy remaster esetében.
    Nagy lenne az ellenállás, valószínűleg amúgy sem jön ki minden platformra...
    Nem hiszem, hogy ilyen alapon kockáztatnának... nem olyan régen volt a WC III ballépés.
    A D2 esetében is lesznek technikai gondok, mint kb. minden induló játéknál, majd javítják őket remélhetőleg.
    Gondolom nem hiányzik egy újabb balhé a D4 előtt, amiben kiélhetik magukat a tranzakciókkal, stb.
    Igen, a D4-nél nem köti őket a nosztalgia. :)

    Nem, nem védem a céget, nem vagyok elvakult, csak próbálom nem előre elásni az egészet az eddigi infókat alapul véve.
    Mert vacak lesz, mert a WC III is az volt, meg az Acti elintézi, stb.
    Úgy gondolom a Diablo sorozatnak a legjobb reklám a korrekt tranzakciómentes D2 remaster. Mert növelheti a D4 előrendelőinek a számát is, és az általános bizalmat feléjük. A D2 elintézése rövid távú haszon lehetne elégedetlen emberekkel. A cél viszont a hosszútávon fenntartható haszon, még fizető emberekkel (nem csak a játékért).

    Ott van az EA, a másik nagy kiadó. Szerintem igen korrekt módon csináltatta meg a Command & Conquer™ Remastered Collectiont. Ráadásul nem is éltek a szokásos árazásukkal. 20 EUR a teljes ár, igen hamar volt már fél áron, és az előfizetéses rendszerükben is benne van.

    Ez a poszt itt marad.
    Ha tévedtem, nyugodtan lehet majd az orrom alá dörgölni. :)

Új hozzászólás Aktív témák