Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Már épp írni akartam, hogy nekem vajon a frankó GR70-es Primal Ancient drop után letiltotta volna a játék a hozzáférést? :F (Merthogy eddig még egy darab sem esett. :U ) Nyomom a GR90+ runokat, és semmi. Még sima anci is alig esik, nemhogy primal...

    Előző szezonban ekkorra már legalább 5 darab panci volt a ládában. Most valamiért egy sem akart esni. Azért durva, hogy azelőtt GR80-at is alig tudtam lehozni, most meg 98-nál járok, és alig esik valami. Jó lenne összehozni életemben először a GR100-at, ezért akarok most felhúzni pár követ augmentálni. Elkezdtem tolni a GR80 runokat, hogy felhúzzak pár gemet, erre mit ad isten, rögtön az első végén végre kiesett egy panci cucc. :DDD

    Sajnos pont a másik tőr esett, mint ami kellett volna, de legalább végre van már valami a GR70 után. Viszont épphogy elkezdtem örülni, hogy nagy nehezen kiesett valami, a játék gondolt egyet és kilépett:

    Fogalmam sincs, mi zavarhatott be neki, de ebből is látszik, miért utálom úgy az olyan játékokat, amik internet nélkül nem működnek. :((( Kezd elegem lenni már abból, hogy egy olyan szervertől függök, ami a világ túlsó felén van. És sajnos a tendencia azt mutatja, hogy egyre jobban terjednek az efféle játékok (Lásd pl. Anthem).

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák