Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz _drk #105111 üzenetére

    Azt inkább a Destinysektől kellene megkérdezni, hogy mennyire elégedettek a kontenttel/árral. :) Akár az első rész esetében, akár most.

    Az a "konzolokra még csak nem rég lett kész" az csak egy konzol, és nem felejtettem el. :)
    De fontos tudni, hogy ez a legújabb konzol, bármennyit is adtak el belőle, nem azt jelenti hogy ennyi a potenciális D vásárló is (pláne ha konzolon vagy PC-n már halálra unja. Valamennyi kivétel lesz, de nem számottevő) lesz. Szóval ez a legkisebb potenciális piac a 4 platformból.
    A Blizz se hülye, hogy a 3-ikra ráeressze pár hónapon belül a 4-iket, azzal az lenne a logikus, hogy mondjuk 1 év alatt megnézik mennyi Switches vette meg és ha megéri akkor átportolják az újat. Így a Switches se érezné becsapva magát, és a cégnek is jó lenne.

    D3-hoz kihozni bármit is nem éri meg, de fentebb már írtam. Min. 5 évvel az utolsó kieg. után. Nem hiszem hogy megvennék annyian hogy megérje.
    Mondj a játékiparból hasonlót! Mert nekem nem jut az eszembe ilyen eset. :)
    Ráadásul a kieg eladása után továbbra se hozna semmi pénzt a játék. Ez ma 2018-ban nem lehet cél.

    Azzal egyetértek, hogy maradnának az egyszerűbb stílusnál a casualok miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák