Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz JSaN #104584 üzenetére

    A következőt gondolom:

    Újabb kiegészítőt nem hiszem, még jobban szétdarabolná a játékosokat, nyilván sokan nem vennék meg a RoS után, mert nem felejtik, hogy az elmúlt években hogy bánt a Blizz a játékkal.
    Kártyajáték: nem tudom, hogy a Blizz csinálna-e mégegyet? Elvégre most is van egy aktív játékuk a témában.
    A D2 remasteredet már rég mondják, szóval ha megtudták oldani a fennálló gondokat lehetséges.
    Mobil: na azzal anyagilag sokat tudnának leakasztani kevesebb melóval, szóval valószínű.

    D3 remasteredet nem hiszem, mert egyrészt nem túl régi a játék, másrészt nem hiszem hogy grafikai tuning miatt olyan sokan megvennék. Attól még utálni fogod a bountyt, ugyanazok a pályák, hősök, stb.

    Még a 4-ik rész lehet. De ahogy korábban írtam, szerintem felhagynak a szokásos alap + kb. 1 év múlva kieg dologgal, mert nem hoz folyamatosan pénzt. MMO lesz (havidíjas esetleg), vagy lootbox vagy mikrotranzakció vagy valami hibrid. AH már volt, szerintem nem lesz újra.

    Láttuk mindannyian a RoS után mennyivel szülték meg a Nekrot. Ez nem járható út. Egyszerűen a D nem lehet többet olyan cím, ami nem hoz folyamatosan pénzt, amikor a többi cím pénzt hoz, és velük foglalkoznak is.

    De mivel ez csak a bejelentés lenne, a megjelenés jó messze lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák