Hirdetés

Aktív témák

  • -conrad-

    addikt

    válasz execute93 #25402 üzenetére

    Hali,
    bár nem játszom wizardot magas szinten, szóval biztosan van valaki aki nálam okosabb, azért én is összraktam egyet: [link] 55-ön mehet be az arcane dynamo passzív az astral presence helyett :)
    amiért sztem jó:
    - frost sebzés mert tudod lassítani a mobokat, tudsz kiteolni vele - passzív meg ad extra bónuszt a frozen targetekre
    - a hydra öli a targetet, plusz marad utána poison is ami tovább sebez

    Ez bossokra is jó, mert a hydra öli a bosst, te kiteolod, át a blizzardon ami szintén sebzi, ha meg tudsz állni akkor a signature spell majd feltölti az arcane dynamo-t ami miatt meg nagyobb lesz a blizzard sebzése. Párom így ölte meg hellen diablot, kiteolta végig 22k hp-val 20k DPS-el.

    Érdemes olyat összreakni ami bossra és elite packokra is jó, mert nem tudsz majd 60on annyit váltogatni mert leesik a nephalem valor buff.
    Remélem segítettem valamit.

    -=Libria=-:
    jaja bola shot meg főleg a gránátok nagyon rosszak :) Még talán az entangling arrow lenne jó de keveset sebez, bár 6 hatredet at vissza, majd variálok ha kevés lesz a lassítás :)

    Athene statjai ilyenek, azt nézem fing hp, nulla rez, de visszahealeli kb magán a dps-ével amit ráütnek meg kinyír mindent smoke screen alatt :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák