Új hozzászólás Aktív témák

  • basaharc502

    aktív tag

    Kettő hete újra aktívan játszogatok a játékkal, több hónapos teljes kihagyás után. Íme a tapasztalataim:

    - A játék baromi jó lenne, ha nem egy feneketlen pénztemető lenne. Afelett még el is megy az ember, ha jönnek dlc-k és pénzbe kerülnek, amik tényleg adnak a játékhoz tartalmat is. Csakhogy most jön az a bizonyos de...az eddig megjelent 2 dlc nálam katasztrofálisan gyenge lett. Az Osirisnél hagytam abba a játékot, annyira pofátlan lépésnek tartottam. A warmind egy fokkal jobb lett de messze nem 19.99 € értékű valamik ezek...

    - Majdnem leestem a székről, amikor megláttam, hogy már itt is az újabb "kiegészítő", ami laza 39.99€ árcédulával díszeleg és utánaolvasva se látom miért kellene nekem ezért azonnal a pénztárhoz rohanni...pedig hajlandó volnék (még több) pénzt adni velős tartalmi frissítésért.

    -Az csak hab volt a tortán és lényegében emiatt döntöttem úgy, hogy hanyagolom egy darabig a játékot az az annual pass...szóval a még ki sem jött dlc utáni dlc-kre a szeptemberben megjelenő 39.99 € tartalmi frissítés nem elég hanem vegyél 29.99 €-ért annual passt. A Blizzard shopban a kettőt csak együtt lehet megvenni 69.99 €-ért. Ha számolgatok egy kicsit, akkor kijön, hogy az alapjáték a két dlc-vel került tavaly ilyenkor előrendelésben 22.000 Ft-ba (amit kicsit se sajnáltam, gondoltam kapok érte egy tartalmas játékot :U ) és akkor még 22.000 Ft-ba ez az új tartalmi csomag...44.000 Ft egy játékért, ami 1 éve sem jelent meg pc-re...Arról nem is beszélve, hogy az annual pass tartalma igen sejtelmes, valószínűleg a menj vissza a Titánra és csináld meg ugyan azt a küldit, amit már megcsináltál 23556-szor csak most a jobb oldali oszlopot kell megscannelni, nem pedig a a balt.

    A pvp így valahol a gambit is számomra akkor lenne élvezhető, ha karakterfüggetlen lenne...így mindenki egyenlő esélyekkel vágna neki. Tegnap is gambit módban ellenünk egy 390+-os csapat jött...kb az első 15 mp-ben tudtuk, hogy buktuk, ugyan ez a pvp-ben.

    A reward + loot rendszerrel is kezdhetnének valamit...gyakorlatilag 200 tárgyból 199 a jelenlegi power lvl-emnél vagy 5-10 szinttel kisebb...így nagy élvezet bármit is csinálni a játékban...nemhogy 1-1 bolygón gyűjtögetni a tokeneket...miért? :W

    Matchmaking hiánya raidnél, nightfallnál...nem tudom miért kell a bungie.neten bohóckodni ezzel a fireteam keresővel...miért nem lehet betenni ugyan úgy mint pl a strike-oknál. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák