Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Döglött Róka #4363 üzenetére

    No offense, de D1 és D2 játékosként a reakcióim:

    - Kampány irdatlan gyenge, pályavezetésben egy butított Halo minden tekintetben. Ennél a játéknál éreztem igazán először hogy mennyire erőltetett a szimfonikus zene mellé rakott pátoszos maszlag és felesleges duma.
    Nagyon rég láttam ennyire lustán összehányt karaktereket.

    Teljesen igazad van.

    - Minden másban egy cell shader nélküli borderlands klón

    Én nem emlegetném együtt e két játékot. A Destiny első két része a DLC-kkel együtt valahol ott lehet mint egy 20 percre limitált Borderlands 1 demó ...

    - Van értelmes PvP (elvégre jó a harc hisz az is egy az egyben Halo, leginkább a Reach tempójával)

    Destinyben??????? Szerintem nem ugyanazzal a játékkal játszottunk...

    - Rettentő könnyű, nagyon erős az assist, érződik hogy tisztán grind-ra épül a design.

    Igaz.

    - Nagyon jól húzza bele a játékost a farmolásba, rettentő okosan felépített a loot rendszer.

    ??? Okosan felépített loot rendszer?

    - Három kaszt rettentő kevés pont ez öli meg az újrajátszhatóságot.

    Igaz, ráadásul a háromból majdnem 3 one trick póni....

    - Unalmas fegyverek, azért egy sci-fi shooterben több fantáziát várnék.

    Ez a része azért annyira nem rossz.

    A matchmakinges bénázás az egyik utolsó szög a játék koporsójában ... Főleg azért mert létrehoztak a játékhoz egy 3rd party LFG systemet, de hogy a játékon belül működjön az már sok volt ... vicc...

    Nagyon sok időt beleöltünk ebbe a játékba, és jókat szórakoztunk, de ha komolyabban megnézem akkor vicc kategória. Az egyetlen oka hogy pénzt öltünk bele, hogy nem volt más... De most már van, és még több lesz, szóval van egy olyan sanda gyanúm, hogy a Forsaken majd esetleg valami űber leárazás miatt lesz megvéve ... ha meg lesz véve.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák