Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz #87082240 #698 üzenetére

    Am sokszor a segítő többet árt mint használ. Mint írtam vannak boss-ok ahol van egy adott biztonságos zóna ahol mozoghatsz mikor támad de ha van segítőd és őt célozza be akkor előfordulhat hogy te nem férsz oda támadni mert rolsz helyen kell mozognod és örülsz ha elkerülöd a támadásokat amiket nem is ellened indít de téged is elér.
    Majd valahogy játszd végig az első részt mert az old dragonrider az első részben is benne van de nem magában és az egy emlékezetes bossharc. De itt csak egy ellenfél boss életcsíkkal. Vannak mezei ellenfelek akik komolyabbak mint az a dragonrider.
    Az a corrupt save hogy történhetett? Én megmarnám magam ilyen előfordulna. Még szerencse hogy bár neked úgy tűnhet hogy raktál már a játékba de igazából még a játék elején jártál.

    (#699) szarvasbogár
    Az olyan helyeken ahol rálátni ara ahova el akarunk jutni én is szétnéztem hogy hogy lehetne rövidíteni de azért én ilyenekkel nem kisérleteztem hogy a tűz pont nem öl meg meg hogy az esést is épp túl lehet élni.
    Ja és akkor nemtudom figyelted e hogy csak azokat a bonfire-okat használja amikhez ha visszaportol az hasznára van.
    A bossokra már ki se térek. Látszik hogy a legapróbb mozdulatból már tudja hogy térjen ki szóval meg se fordult a fejembe hogy azért az a 10% élet lehet kevés lesz. Ja meg persze mikor megtöri a boss támadását és mire megint ütne vége van neki. A két gargoyle nem is találkozik egymással én meg még nem is voltam úgy hogy csak egy van ellenem. :)
    Ja és az egyik kedvencem sen's fortressbe vannak azok a lengő pengék. Az utolsó olyannál azért jobban oda kell figyelni mert kevesebb idő van átszaladni de ő meg se torpant mielőtt átszaladt..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Aktív témák