Új hozzászólás Aktív témák

  • RudiLicenc

    aktív tag

    válasz lemusz #74042 üzenetére

    Ez a friss változás a Valve versenyszabályzatában olyanoknak szól, akik már bizonyítottak, hogy profi szinten tudnak játszani. Innentől kezdve milyen üzenetről beszélünk? Számodra, ha nem vagy valamelyik Valve által szponzorált profi ligában egy játékos, soha a büdös életbe nem fog érinteni ez a változás, ahogy engem sem, és senkit sem ezen a fórumon. Semmi nem fog változni. Ez egy idős játék, ilyen döntéseket szerintem időnként meg kell hozni.

    Ráadásul, nem mindenki azért csal, mert nem tud játszani/rosszul játszik. Szimplán megunja a játékot vagy ilyesmi. Nem mindenki gondolkodik úgy 12-13 évesen, mint Te, akkoriban, hogy jaj, én sosem csaltam volna. Nincsen semmilyen propaganda sem, Redditen a közösség egy nagyon kicsi - bár figyelemreméltó - százalékának a véleményét olvashatod. Ennek pedig nem kell egyeznie a Tieddel. Te is szabadon kiírhatod a véleményed postban vagy commentben, illetve upvoteolhatsz/downvoteolhatsz, mint bárki más.

    A “valódi” bűncselekményeket is “megbocsátjuk”, ha letöltöd a büntetésed. Itt sincs ez másképpen.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák