Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    LOL, csak két napig nem vagyok, azt micsoda történések vannak. Éreztem van valami komoly, amikor megláttam hogy 90 új háesz érkezett. A nagy ledöbbenőket nem tudom mire vélni, mert gabesson hltv-s videója után minden volt mat1 csak éppen 100%-os legitnek nevezhető játékos nem. Ha valaki egy kicsit is értelmes, akkor ha mást nem is, de legalább gyanúsnak vélte innentől kezdve, amit csak tetőzött az, hogy nem ment el a lanra. Szóval kb ezek után annyira naívnak lenni, hogy valaki még mindig védje, utána meg pislogjon és szavakhoz ne jusson egy esl bann után, hát... ciki. Gabessonnak meg jár a respect, mert ha minden igaz ő volt az első és kb egyetlen a profi magyar játékosok között, aki teljes válszélességgel kiállt az ügy mellett és nem hagyta annyiban, nem állt be a birkák sorába, akik habzó szájjal nevettek egyet az egészen csak hogy ne legyenek rosszba akár mat1-val, akár a pixelesekkel a jövőben. A másik dolog, amit érdemes még észre venni véleményem szerint az dev kolléga és a hozzá hasonló egoista barmok. Hát kérem szépen, ha valaki 15 évnyi játék után közel egy évig játszik valakivel kb napi rendszerességgel és nem veszi észre, hogy valami nem okés, akkor az több, mint balfasz. Ha pesti lennék tuti besétálnék a pixel üzletébe, azt tennék pár irónikus megjegyzést annak a felfuvalkodott hólyagnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák