Új hozzászólás Aktív témák

  • adise

    őstag

    válasz edgR #55971 üzenetére

    Ha marad a drasztikus nézőszám csökkenés valamit ki kell találniuk. Nyilván jön gondolom még a nyáron egy új operation. Talán a legutóbbi volt az első amit nem csináltam meg aranyra. Nekem már ez túl sok és unalmas volt, hogy lőjj xy freget casual módba deserttel stb. Ellenben a co-op részbe volt egy két jó mission. Én valami hasonlónak örülnék. Irtad a vizuális dolgokat.. A Nukeot jól feltuningolták látod pl., de valahogy nem ugy csinálták ahogy kellett volna. Szerintem a várt siker is elmaradt. Pedig elég sok ember kedvenc pályája volt. Kiváncsi vagyok lessz-e valaha source2 port és mennyivel lessz "szebb". Mert a mostani grafika nem tükrözi a gépigényt.

    A fogadást meg nemhiszem eltűnne. igazából ha nem a steam api-n keresztül kell belépni az oldalakra, akkor elvileg nincs is akadálya működésének nem? Most is lehet fogadni amugy több nagy rendes online fogadó portálon is esportra. Persze a bunda gyanu igy ottmarad. De még mindig reálisabb elbuknd a cuccod a kedvenc csapatodon, mint egy kitudja milyen elven működö flip coin-on.

Új hozzászólás Aktív témák