Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grass

    aktív tag

    Ennyire nem lehettek buták. Direkt írtam hogy faszságokat ne írjatok, erre ilyen lehetetlen példával jöttök... Fájt már a fejem, vettem be aszpirint és nem lettem gyógyszerfüggő. WOW! Ez kb ilyen szintű baromság amit írtatok. Pisztolyos baráttal bujkálós játék az inkább közelít egy társasjátékhoz, amihez ugye kell egy bizonyos környezet, játszópartner stb. És ott nincs győztes vagy vesztes, hiszen csak tetteted hogy kilősz bármit is. Viszont a gép ott van napi 24 órába. Csak felcsatlakozol a netre és játszol. Nem kell hozzá senki, hiszen a neten mindig van valaki. Aztán ha nem megy ideges leszel, megpróbálsz javítani a staton, kihagyod a kaját, nem csinálod a dolgod, elhanyagolod magad, másokat stb. Egy gyereknek nincs kötelesség tudata úgyhogy mindezt bűntudat nélkül teszi. De tudjátok mit? Biztassátok csak a gyereteket, Még olvasni se tud, de azért játsszon. Töltse minden szabd idejét a gép előtt ha akarja. A korhatárt is csak viccből rakták rá. És ha inkább játszik és nem akar az a jó, ha nem tiltasz meg neki semmit. A szülő dolga a nevelés, értsétek már meg és nem az a cél hogy a barátjának tartson. Ettől is a falra mászom, amikor ilyenek hallok, hogy „az apukám/anyukám a legjobb barátom, mindent megbeszélünk”. Hát bazmeg egy szülő feladata nem az hogy a gyereke barátja legyen. A szülő az szülő. Ennyi. De vaz neveljétek úgy a kölykötöket, ahogy akarjátok. Én csak tanácsként írtam amit írtam. Ha nem akarjátok ne fogadjátok meg. Ennyi.

    "Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

Új hozzászólás Aktív témák