Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz dionaea #129 üzenetére

    Nincs vita, csak nem tudom mit keres itt a Garmin? Meg az aktivitás mérés. A Garmin ugyanezt csinálja, csak van annyira "korrekt" hogy olcsón semmi nincs. Szóval nem nagyon értem mi a fene kerül egy Garminban 200 000-be mikor bármelyik kínai gyártó 50 000-ért odaadja ugyanazt? Szóval ha itt tartunk a Garmin felett eljárt az idő, mert a többiek árban túlnőttek rajta, sőt egy jobb Garmin árának 2/3-adáért minősített vérnyomás mérést is kaphatok. Szóval huha, a garmin egy nagyon túlárazott termék, ami nem éri meg csak a márka fanatikusoknak. De ha már nagyon kellene a név a Suunto is 2/3-ad áron adja a csúcs garmin tudását. Igen nincs mp3 lejátszás, de kínaiban ez is lesz...
    A Casio-nak legalább vannak olyan modelljei, ami professzionális felhasználásra is. Mellette gyártanak divattermékeket is. Persze ezt 30 000 Ft-ért is tudja, nem csak fél millióért.
    Nekem nem lesz Garmin-om, mert mocskosul túl van árazva, és ezért nem nyújt annyit.

    Nekem van 1988 környékén gyártott Casio-m, van 2008-as is és mennek, Szóval de bírja. Simán megy 30 évet. A G-Shock-jaim is menni fognak addig, mert miért ne menne?

    Hát nem tudom: G-Shock Tests of Toughness

    Ezt 30 000 Ft-ért tudja a Casio, meg az összes Master of G modell.

    Ennyire nem jó a Garmin erre a célra.

    Persze egy átlag embernek erre sincs szüksége ez is biztos. De ha valamint megkapok 4-ed áron miért költsek rá 4*annyit. Nekem nem kell az aktivitás mérő.

    Szerintem nincsenek lemaradva, ha le lennének maradva nem ez lenne a legnépszerűbb óra márka a földön.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák