Új hozzászólás Aktív témák

  • dionaea

    őstag

    válasz hallador #128 üzenetére

    Huha nem annyira érted mit írok. Én nem magára az órára írom negativ véleményemet. Ismétlem véleményemet. Hanem hogy kijönnek aktivitas mérős térképes órákkal pl wsd széria hogy az irány jó de nem foglalkoznak vele nem fejlesztenek, de akár igaz a gpr, szériára ,H szériára. És mégegyszer a g shock prtoek vonalról beszélek.
    Inkabb a fashion a fontos hogy hát eddig fekete helyett most lesz egy kamuflázs széria 3x os áron és erre van igény. Na számomra ezert csalódás.
    Ha meg akarok egy oràt ami 30 évig működik es 30 év múlva sem ciki felvenni,pl mint a casio f-91 et, akkor nem casiot vesz az ember. Mert azert valljuk be 60 felett egy ilyen műanyag óra az ember kezén fura.

    Én szeretem a g shockot, de tudásban lassan elmaradnak. Egy shockot azért vettem mert volt az órának tudása . ABC funkciók,de 10 éve mindegyik azt tudja, Garmint azért veszek mert amit tud azt pontosan tudja jobban mint a Casio,sőt még többet megfizetheto áron És nem hinném hogy kevesebbet bir mint egy g shock. Igen valószínű 10 év es kuka. De a h1000 vajon nem az lesz? Egyebkent a solar sem örök élet. Es pl ha sötét helyen tartja az ember akkor elég hamar elég sokba fog kerülni javítás.

    Ezért írtam hogy szeretném látni náluk a fejlődést ,de nem érdekli őket maradnak más vonalon. Lehet neked az a fontos hogy az eddigi ezüst csatt most carbon mintás legyen, nekem ez meg lényegtelen és ezért van a "vita". De ne legyen vita. 🙂

Új hozzászólás Aktív témák