Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    1 hónap Modern Warfare mentesség után tegnap előtt/tegnap ránéztem a Halloween-es, Warzone-os eventre, sajnos ennek a füstje (trailer) nagyobb volt mint a lángja. Félelmetesnek nem félelmetes, a jumpscare-es ládanyitós poén inkább óvodás mint beszaratós, a hangulatot az sem fokozza hogy emberi ellenfeleink mellett zombiként is kergethetnek minket, sőt, kifejezetten frusztráló annak fényében, hogy rohadtul nem lehet solo-ban elindítani a játékmódot, maximum azt kérem, hogy ne rakjon be mellém csapattársakat, de akkor meg ott vagyok 1v3 ellen, plusz a zombik. Így is sokkal nagyobb sikerrel jártam, mert egyedül fabrikáltam össze magamnak egy 15. helyet 7-8 killel, mert a randomok olyan szinten ostobák és önzőek (mert mindenki a loot-ot hajtja, de csapatban már nem bír mozogni) hogy az nyomja fel az egyébként abszolút nyugodt pulzusértékem. Tehát én is csak azért megyek fel kényszerből, hogy megtaláljam az összes dobozkát a végső loot-ért (blueprint) már ha egyáltalán sikerül, mert természetesen keresgélni nem igazán van idő.

    A Multiplayer rendben van továbbra is, ezek a horror karakter outfit-ek mondjuk jelentősen rontják a "háborús" élményt, arra is most jöttem rá, hogy a SAW-os outfit tulajdonosa (Morte) olyan borzasztó akcentussal, hangszínnel beszél, hogy a fülem kaparom tőle. :U

    Van egy rose gold AK-m, majd később dobok scrnshotot, na azt viszont imádom, egyszerűen gyönyörű. :B

    #22593 oriic

    Menjél letolni egy Amnesia-t, majd attól megerősödsz, és akkor nem ijedsz meg ilyen olcsó poénoktól. ;]

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák