Új hozzászólás Aktív témák

  • Pepe78

    senior tag

    válasz mobal #12634 üzenetére

    Na figyelj.

    Remélem azt nem gondolod komolyan, hogy nem tudod mire értem az önbíráskodást...

    Eleve a program amivel szórakozol nem a játék része!
    TE döntöd el , hogy kit dobsz ki. Okkal, OK nélkül..
    Ház ez aztán igazi önbíráskodás.

    Hidd el nekem, hogy ettől nem lesztek jobbak. Lehet , hogy a kis önérzetednek jobb per pillanat hogy kidobtok erősebb játékosokat majd megnyeritek a kört.
    De ettől még nem leszel jobb. Sőt.

    Most gondolj bele a helyzetembe.Barátaimmal játszok évek óta. Nem keveset.
    Óraszám és a rutin az nem kicsi.

    Alig várjuk, hogy este legyen.
    Játszunk.
    És ekkor valaki kattint párat egy a játékhoz nem is tartozó progiban a neveinkre és vége a körünknek.
    Mindezt úgy , hogy csalásról szó nincs.
    Szerintem te is bekapnád a szád szélét!

    Konkrétan negatív statunk volt. B ostromlás közben haltunk eleget..

    Kérdés:

    -hogyan lehet az, hogy ha csalunk hogy nullára lövöldöztök bennünket?
    -nem válaszoltál a stílust illető kérdésre..
    -valóban megoldásnak érzed nem CSALÓ emberek kidobását mert éppen miattuk vesztésre állsz?

    Ez pedig:

    "Azt tudom mondani, hogy már sokan ha meglátják, hogy "es" elmegy a kedvük a körtől. Azt, hogy csaltatok -e vagy nem egy szóval nem mondtam. Viszont egy ilyen közegbe, a csalók által felhúzott hangulat mellet "H4ck3R?" és "H4ck3R!" névvel játszani, majd skillből produkálni..."

    Most erre mit mondjak? Közel sem vagyunk a legjobbak , de azért értünk az FPS-s játékokhoz. Főleg ha COD ról beszélünk.

    Nem akarok én ebből óriási harcot itt írogatva. Annyit tegyél meg , hogy végiggondolod.
    Ha nem csal valaki, jogosan háborodik fel egy ilyen kick elős mutatvány miatt.

    HA pedig meg akartok arról győződni, hogy csalunk-e nézd meg a statjainkat.
    Össz éppen hogy 1:1 arány felett vagyunk kill/death arányban.

    :R

Új hozzászólás Aktív témák