Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Gézengúz #4364 üzenetére

    én a törtről gondoltam képet vagy jobb ha nem látom? :O

    2 lehetőség van szerintem>>

    1.,a 2.0át hagyod a francba amit akarsz eladsz belelőle abból beregadózod szerintem a seggét meg elcsereberéled az alkatrészeket és megcsináltatód

    2., a 2.0ból gondolom akkor nem lesz soha autó...nem érdemes szarrá építeni a 1.8is kasztniból.örültség bivaly munka enm ér annyit szerintem.vagy egyszerűen átjön a 2.0ásmoci az 1.8 is kasztniba...és bízol hogy jó a váltó..ha nem akkro szerzel azt is és az 1.8is mocit eladód.....

    a lényeg a régit ha fáj is hagyd a francba még ha tiszta is rá a papírok, mocit, meg ami épp szedd ki(váltó??belsőtér?) többi kuka...annyi átépítés nem éri meg.fényezés stb....és az 1.8is kasztniból csinálja autót regeztesd be akkor.max megmarad pár alkatrészed ami mindkettőhöz jó....1.8is hátúlját mennyire gáz megcsináltatni?...esetleg ha ragaszkodsz a 6hengerhez ebeb átrakod azta mocit mint fentebb írtam.

    az teljes átépítés költsége abba a kasztniba..kb annyi mintha beregadóztatnád az is.tés akkor nem kell építgetni....

    amugy cs.n is járt egy srác így 1.6osslamajdnem labda lett akasztniból kiszálltak belőle.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák