Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    Sziasztok!

    Ma bukkantam erre a fórumra, látom itt sok a bmw szakértő, olyan kérdésem lenne felétek, hogy én olvastam 1-2 éve egy cikket, mely szerint a 2006 után gyártott 30d motoroknál vezérműlánc/szíj, nem emlékszem pontosan melyik, azt se tudom hol van a motoron..., szóval h ez elszakad és szétbarmolja a motort, és hogy ez egy típushíba, amit a bmw nem ismer el, de 150.000km után esély van erre. Erről ki mit tud? Csak azért kérdem, mert kezdek közeledni a 150.000km-hez, és nem szeretném, hogy váratlan meglepetés érjen. E93 330D cabrio-m van, de ezt a motort más autóba is szerelték, enyém 2008 májusi és még a 231 paci 500nm, de már 3000km után megchipeltettem, így nagyobb az igénybevétel :U

    Egy másik kérdésem is lenne, hogy tudnátok ajánlani egy olyan szervízt, ahol értenek a bmw-hez, el is végzik a munkát, és nem is kerül sokba? Márkaszervizekkel elégedetlen vagyok, ahol eddig jártam sima szervizek, ott meg nem igazán tudták kiütni a computerből a service jelzéseket. Budapest és környéke jöhetne szóba.

    üdv. BeZol

Új hozzászólás Aktív témák