Új hozzászólás Aktív témák

  • ninjacat

    tag

    válasz hanki #6123 üzenetére

    Ha jól láttam a kínain 675-ig, a goxon 576-ig, a bitstampon 540-ig.
    Most csak az ingadozásra spekulálva mernék venni, emelkedésnél visszaváltva dollárba, mert valószínű még csökkenni fog, amikor a médiák hétfőn az esés hírére össztűz alá veszik .
    450-500 körüli árfolyamot hétfőn kedden reálisabbnak tartanék.
    Ha van negatív hír még valamelyik kormányzati tarsolyban, akkor azzal is most fognak előjönni, hogy rúgjanak még rajta.
    Átrendeződik egy kicsit a piac, fel kell fogni mindenkinek, hogy egyelőre egy rendszeren kívüli árnyékvalutaként épülhet tovább annak minden előnyével és hátrányával együtt, és egyelőre nem kéne spekulálni a hivatalos pénznemként elismerésére.
    De így legalább nem kell megfelelnie szabályozásoknak.

    Az esés oka szerintem:
    "Li Lin, a Huobi vezérigazgatója elmondta, hogy az elmúlt hónap során igen komoly változáson ment keresztül a kínai bitcoin-kereskedők demográfiai összetétele. Míg ugyanis azelőtt leginkább az IT- és a pénzügyi szektorból érkeztek a kereskedők, addig a novemberben érkezett újoncok már az élet minden területéről, és már több is közöttük a nő, mint a férfi."

    Vagyis szerintem impulzusvásárlók, akik a bitcoinban valószínűleg mást láttak mint ami, pl. azt hihették, hogy ez egy államilag elfogadott pénznem lesz hamarosan, és nagyot csalódtak.
    Persze ezeket csak véleményként írom nem tényként állítom.

Új hozzászólás Aktív témák