Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Whysperer #105162 üzenetére

    Ne is mond. Én az iskolaévek (közép/főiskola), kb 0,000009% át használtam tanulásra. Mákos voltam mindig is, mert elég volt, ha az órán bent ültem, egy hármas szintre mindig eleget szívtam magamba. Egyetemen egy tantárgy szívózott velem, az a valszám. Nem értettem, a mai napig nem értem, hogy minek kell ilyen hülyeséget tanulni. Az eleje még tök érdekes, mert kombináció, esélylatolgatás... érdekes, és érted is. De hogy egy rohadt függvény hova tart, meg kilométeres száz ismeretlenes egyenlet lehetséges tartománya micsoda, na én teljesen értettlenül álltam ezelőtt. A dékáni dékániával csusszantam át egy kettessel, azt is úgy, hogy már bemagoltam minden egyes megoldást és elméletet, de fogalmam sem volt róla, hogy mit mondok. Egyetemet is úgy végeztem el, hogy a 3-as átlag kellett hogy kapjál diplomát, nálam 3.5 lett a vége, úgy, hogy csak az előadásokra jártam, de nagyjából semmit nem tanultam délután/este/hétvégén. Anyám szerint többre is vihettem volna, lehetnék valami öltönyös buzi is valamelyik iroda élén, ezért is sok köztünk a vita, mert nem érti hogy mit akarok az élettől. Én meg mindannyiszor elmondom, hogy nem akarok a mókuskerékbe kerülni, én féltem a szabadidőmet, a szabadságomat, és ha úgy van kedvem fél évente munkát váltok, csakmert nem az igazi, és nem érdekel. - Na de jól elkanyarodtam....

    Hackeee: Ennyira rosszul optimalizált? Gondolkoztam, hogy a doomal együtt ezt is beszerzem, de ha ennyire fos, az én gépemen meg sem próbálom. Fx-en még ennyire sem fog jól múúúkodni. Azért meg kiadni 15 ropit, hogy ideges legyek tőle meg nézzem ahogy laggol, nem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák