Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    No,ha már mindenki irogat extrákat,ime egy levágott komplett squad,megspékelve egy arany cetlivel... ;)
    Jött egy medik segiteni,még azt is gyorsan kibeleztem mellé ;] ,sajna vége is lett a körnek..

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13707 üzenetére

    Hmm...sajnos vannak mapbugok ilyen téren.
    viszont ami tegnapelőtt volt,az jóval nagyobb parasztság,merthogy a Laguna Presa-n az utolsó m-comnál a támadók bementek hátra,és nem m-comoztak,hanem öldösték a spawnolókat.1x nem lenne gond,ottragadt tűzfészek kipucolás közben,de kicsit pipa lettem,amikor már harmadszorra késeltek le a kezdőn egymás után,és m-com élesitve nem volt.
    Ha nem lett volna a map legvége,és nem nyertük volna meg végülis emiatt(simán vihette volna az ellen,ha a spawnunkig jutott...),picit morcos lettem volna...
    De ez akkorsem megengedett dolog.
    Egyébként sajna masszivan visszaélnek mostmár a maptolódással,főlegha úgy robbant az ember,hogy sok védő van talpon,nem mennek tovább,nem is akarnak m-comot defuseolni,inkább beveszik magukat az új bázis és a régi közé,hogy:
    1.a támadóknak várniuk kell,hogy továbbmenjenek,de az "ügyes védők" a határvonalon(turn in...blabla) szépen letáboroznak,és ölnek,akit érnek,nem lehet egy ideig odamenni hozzájuk,sőt ha az ember belép a zónába,még a képet is elhomályositja,hogy fegyóval se lehessen őket lelőni.
    2.Mivel ottvan a védők nagy része,és a megnyilás után lehet rájuk spawnolni is(előtte egy rövid időszakig ugye csak az új kezdőre engedi őket),a támadók gyakorlatilag a bekempelt komplett védőbrigáddal néznek szembe a KEZDŐJÜKÖN,gyakorlatilag spontán baserape alakul ki,csak mert ügyesen kivárnak,és a gém is őket támogatja ebben,nem lehet kötelezni őket,hogy menjenek az m-comukhoz.
    Arra meg persze figyelnek,hogy ne lőjenek be a támadókhoz,mert ugye szabályellenes,hanem kivárják,hogy menj 20-30 métert :W

    Tegnap erre remek példa volt a Nelson Bay-en az első 2 m-com utáni 2 helyszinen,simán odalett a fele ticket,mire az első emberünk egyáltalán a bázis közelébe ért.És ajelenlegi helyzetben "szabályos",hisz nem a spawnt lőtték,"csak" megvárták,hogy a bázison kivülre lépjen az ember.

    Ráadásul nem szereztek helit,mégis feljutott pár sniper bal oldalon a hegyek tetejére,onnan is irtották a népet.Baserape-re esetleg példa volt,hogy a helinket még a kezdőn kilőtték valamivel,nem voltam ott,nem láttam,ki,és mivel.
    De egyébként ezt a kört is hoztuk ennek ellenére,csak megemlitem,hogy ilyen is volt. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13714 üzenetére

    azt hittem,ez már rég megvolt :DDD én a 4-est akkor regeltem,amikor béreltem,mondtam is,hogy megy...
    Bár tudom,idő-idő :D
    Jobbára meg amúgyis a magánstat érdekel,nem játszok eleget ahhoz,hogy labdába rúgjak,az első 5-öt meg láttatlanban meg lehet tippelni kb.
    Az,meg hogy 25-ödök vagyok,vagy 50-edik,olymindegy :)
    Majd felnézek valamikor ts-re,ha a pofám engedi...

    Egyébként most akkor csak ki kellene találni,hogy mi is van a cg-vel...mert ottvan az R-chee blogjában fehéren-feketén,hogy fegyó miatti sirásnak helye nincsen,kivéve a HC szervert... :F ,jó,oké,én is beszólok annak,aki csak azzal tolja,hogy jó lenne leállni,főleghogy emberre lövöldöz mondjuk,de a nagy tiltás azt is hozta párszor,hogy egyszerűen nem volt,aki a tracelt tankot kilője,mert aki szeret feljárni,inkább tesz be mást,nem kockáztat.Meghát láttam is admini szólást csak simán 1-2 eldurrantott cg miatt is,máskor meg PH-s emberek,admin is puffogtatnak vele.
    Nelsont talán megértem,de hát ott meg rengeteg az épület,oda azért a támadóknak jól jön,de az épület tetején levő MG-vel is nehéz valamit csinálni,mert pár sorozattal letakaritja a fákat,és lehetetlen megközeliteni,messziről meg gl-lel becélozni.. :U
    Az rpg meg valahogy más,nehéz vele jól célozni,ha az ember amúgy cg-re van állva,ráadásul lassú a reload.
    Nomeg úgy gondolják,hogy akkor azt sem szabad szerintem,de hát végülis nem is értem,mert azzal is lehet ugyanúgy tarolni,mint a cg-vel.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13722 üzenetére

    Különösen WhiteWizard játszotta tegnap a főnököt,embert küldött ki a tankból,szidta a csapatát(nem vulgárisan,persze...),ez nem ütközik,csak "etikai" törvénybe,mert nem ildomos szerintem mások játékát kritizálni vagy abba beleszólni.
    És ráadásul nem is tud mit tenni ellene,a társak olyanok,amilyenek,és még mellé bónuszban be is pipulnak azok is,akik csak olvassák.

    Egyébként mostanában én is sasolom a chatet a szerón,mégha nem is vagyok fent,mert nincs időm játszani... :B

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bullseye #13723 üzenetére

    Itt nem is az a lényeg,amikor valaki menet közben,egy adott helyszinen eljut a védők mögé,mert végülis ez stratégia,lehet ez sima ügyesség,heliből ugrás...
    De aki szándékosan elrejtőzik,főleg csapatosan a map mozdulásakor,avagy úgy megy a védők mögé,hogy aztán spawnkillt nyomjon,és nem támadja az m-comot,na az már köcsögség.
    A legtöbb ember egyébként kellene,hogy érezze,hol a határ ebben,igazán nehéz is megmondani,mert végülis kell,hogy jutalma legyen a leleményességnek is,viszont határt kell szabni az "aljas" killhajhászásnak is.
    Talán megoldaná,ha több pont járna az m-comok buzerálásáért...mert most sajna 2 extra kill,és még a bőröm se viszem vásárra,ugyanott vagyok pontban.
    Viszont nem is szoktunk szólni,én legalábbi,csak a tényleg kirivó esetekért,és akkoris elég általában szólni.
    Más kérdés,hogy akár a kört is eldönti egy jó kis baserape vagy spawnkill akció,hiába áll helyre a rend,a körnek már annyi.
    Mondjuk hasonló bunkóság,amikor a kör felénél hajlandó balanszolódni a társaság,mert le van ....-va,hogy a másikban 4-gyel kevesebben vannak.Szerencsére azért itt annyira nem jellemző a vesztés előtti kilépkedés,mint külföldön,és "várólistás" ember is sok van,aki üresedésre vár. ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz -conrad- #13725 üzenetére

    Jó kérdés,hogy egyáltalán meg lehet-e tenni ezt a dobozos játékkal.
    Mert ugye annyi biztos,hogy a steamest le lehet tölteni az EA-tól is,és akkor függetleniteni lehet a steamtól,de van sok játék,ami dobozosban nem regelhető a steamra,csak ha ott vetted,és azokkal nem is lehet a steamen,ingame chattal,friends-el nyomulni,max betesz egy parancsikont,amivel onnan is tudod inditani.
    Próbáld ki,hogy a felső menüsoron a "Játékok" menüpont "Termék aktiválása a Steamen" menüben a kódot beirva mi történik,elfogadja-e.
    Viszont ha igen,onnantól le kell onnan töltened az egész játékot(érdemes a lemezest uninstallálni,mert a steam másképp kezeli és telepiti a cuccokat,más az exe,máshogy frissit),utána fog,az OTTANI játékkal a steam menni.
    De szerintem nem érdemes...barilista van a gémben is,bár majdnem minek.
    Inkább érdemes kedvenc szervereket favorizálni szerintem,bár izlés kérdése...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pschio #13727 üzenetére

    Nagy szavak :DDD
    De végülis egy dolog,hogy mi mit nyelünk be,és a többi embernek milyen a tűrésküszöbe.Mert mi "csak azért is" felmennénk,de aki mehet máshová is,az nem fog.A parasztok meg odaszoknak.
    Inkább legyen sok,de nem feltétlenül pró játékos kultúráltan,minthogy pár "nagyokos" ossza az érzést,mert ismeri a "trükköket",paraszt,de kifizetődő megoldásokat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #13742 üzenetére

    na ja,mert te ugye cg-s is vagy...egyébként már megint a lényegre nem figyeltél:3SZOR döfött le a delikvens a spawnponton,sajna nem tudtam senkire kispawnolni.
    1x a fenét érdekli,arra járt.Viszont ha összejött neki a majd 1 percnyi kemp azon a helyen,akkor az azt jelentette,hogy piszokul el sem akart onnan menni. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #13746 üzenetére

    én sem szoktam vele törődni egyébként,szólni annak szólok,aki csak azzal nyomja,és kifejezetten emberre,az egy dolog,hogy ritkán használom.
    Pont amiatt,hogy az engi fegyverei rém gyengék pl.az abakanhoz képest,tehát igazából nem is éri meg cg-vel nyomulni az 1-1 killért,hacsak nem tankra megy az ember,avagy pl.jól jön,ha támadó csapatban vagyok,jön tank is,és az épületen bejáratot csinál vele az ember,hogy lehessen rögtön az m-comhoz férni,avagy a szomszéd házban pl.3 medic posztol megspékelve lőszerrel és valami csak ki kellene találni :U
    A gl-t is nyomom,ha úgy jön a helyzet,gránát is jöhet,akár lőszeres ládával kombinálva,sokkal jobban ki lehet pucolni a magaslatokat és a barikádokat vele,mint cg-vel.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #13748 üzenetére

    Hihetsz nekem,mint irtam is,senki nem lett semmivel szankcionálva...Kickeltem eddig vagy 2 káromkodót összvissz+a Naico 23 eset.Mielőtt azt hinnéd,hogy igy tartok "maszek" rendet,ha fent vagyok...
    Egyébként ha tele a szerver,hova mész másik squadba?Kábé 98%,hogy pont televannak a squadok,hidd el,megtettem volna.De ha elolvasod esetleg a hsz-t TELJESEN,leirtam benne,hogy példaeset,mindakettőre,azt is,hogy nem csináltam semmit,azt is,hogy mindkét kört megnyertük :DDD
    Éppen ezért gőzöm sem volt,melyiket ki(k) követték el egyébként,nem igy indult a téma,hanem irogattunk csúnya dolgokat,ki mit tapasztalt.
    Egyébként meg tényleg gáz,hogy elvileg a sima szerókon mindent lehet,csak nem baserape és spawnkill,mégis téma lehet ez a rohadt cg.
    És igenis tegnap is láttam admint többször szólni érte, "én" nem láttam soknak a cg jelenlétét,tényleg nem izgatnak,csak a cg only emberek,de azt általában szóvá teszik mások is.
    A kemperek+figyelmetlenek kést kapnak tőlem is,lásd a tegnapi squad+1 fő zsinórbicskázása,de ha látok kerülni valakit,az után is általában azzal indulok el,le se spotolom,ha olyan a helyzet ;]
    Bakker,össze ne vesszünk már,Peace! :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13753 üzenetére

    Felőlem visszajöhet akármikor...én ezt nem veszem személyesnek igazán,mert egy kisgyerek kapálózása,de ha meg nem csinál semmit az ember,akkor az a baj.
    Valami azt súgja,hogy úgysem hazudtolja meg magát,szólt már neki sok ember,sokszor.
    Egyébként fura helyzet volt,mert mégcsak nem is ellenfél volt,hanem csapattárs az ominózus esetkor,de a chatet azért leshotoztam...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Syrano #13755 üzenetére

    Vigyázni kell,mertha a szerverkeresőben adsz meg szűrést(ami nem mindig áll a helyzet magaslatán...),akkor az érvényes lesz a kedvencek-re is!
    Vegyél le mindent,és keresd a szervereket Sun névvel a keresőben!Lehet olyan is,ami volt nekem is,hogy a patch óta azok a szerók,amik listán voltak,de nem voltam fent rajtuk,szürkén jelennek meg,felmentem keresőből,és utána jó lett.

    Most van hely...du/este necces :D de megoldás a türelem,max 10 perc,és be lehet jutni.Én úgy vagyok pár tucat külföldi szeró után,hogy megéri várni... :B

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    [15:11:47] UDC|Contract > kucky is doch eh weg
    [15:14:24] UDC|Contract > nigger
    [15:14:26] dirtMcgirt. > sure
    [15:15:22] UDC|Contract > man f u c k ing spawncamper
    [15:15:33] FunnyD > shut up please ^
    [15:15:39] UDC|Contract > why
    [15:15:54] FunnyD > because ur a noob ^
    [15:15:59] UDC|Contract > sure
    [15:16:19] UDC|Contract > and you a fucking spawncamping nogger
    [15:17:09] FunnyD > see? noob! xD
    [15:17:22] dirtMcgirt. > lmao
    [15:17:55] dirtMcgirt. > door and dougs why do you always find gay servers lol?
    [15:18:01] Dougs > :)
    [15:18:03] B52theD00r > gay ? :D
    [15:18:04] dirtMcgirt. > and teamspeak guys?
    [15:18:27] dirtMcgirt. > many lamers in here
    [15:18:36] FunnyD > shut ur ass please ^
    [15:18:52] UDC|Contract > cheater
    [15:18:57] dirtMcgirt. > teamspeak guys?
    [15:19:08] FunnyD > shut ur m sengesicht please ^
    [15:19:14] Dougs > i will when this 1 is over
    [15:19:18] dirtMcgirt. > not playing this noob server
    [15:19:24] dirtMcgirt. > cheers bud
    [15:19:35] UDC|Contract > cheaters campers
    [15:19:45] UDC|Contract > hackers

    hmm...ez az utóbbi óra termése az egyesen...asszem' no comment.A hires külföld... :C :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bosszuallo7 #13789 üzenetére

    Na ja,azért ottvan a shoti és a pisztoly is...
    Mondjuk ez a remek kép a támadóban jobbára csak a mortart,azt is rossz helyre dobáló,egyébként béna csipák miatt alakult ki.
    A jó csipa meg akkor gáz max,ha sok van :U de hát van,amikor medic is annyi van,hogy rámegyek egyre,utólérem,erre előugrik belőle másik 3 pirossapkás :Y :W
    A VSS meg jobbára pont,hogy csak erre jó,avagy védőben jó lőszerutánpótlással,mert semmi perc alatt kifogy,nehéz adagolni,ráadásul itt is bejön,hogy egy rövid sorozatból 1-2 golyó talál,a többi elveszik,és ugrik rögtön 5-6 lőszer,a GOL és az M95 ennyiből takarékosabb,vagy automatából az SVU-t szerettem,mert egyesével lő,és 10-es tár,ha jól emlékszem

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #13787 üzenetére

    Tőlem Gabipaci megkérdezte,haragszok-e rá,mondtam,hogy nem,bár azt is,hogy nem fogja meghazudtolni úgysem magát,ha visszajönne is.De pl.én nem tudtam,hogy volt már bannolva...figyelmeztetni én is figyelmeztettem már 1-2x,de nem húzta ki a gyufát mostanáig.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    [21:46:24] The White Wizard > ne cgzz te budos cigany pupu

    Ha jcsr-es járna erre,esetleg megemlithetné megbeszélésen,hogy ezt nem kéne... :R
    Nem óhajtunk feleslegesen bajuszt akasztani,de nem ez a megoldás.
    Főleghogy White Wizard jelenleg 29:9-cel vezeti a statot...ezzel nincs alapból baj,de nem kell csodálkozni,ha már cg-vel is próbálkoznak...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz nosferatue #13871 üzenetére

    az semmi...nekem az előbb 3 kés+1 tár abakan hátba NEM volt elég pár méterről...voltak ma is fura srácok.
    1 csávónál pedig simán végignéztem az m-com mellől pár m-ről,hogy 2x egymásután RÁSPAWNOLT tök egyedül az m-comra,senki más nem volt az épületben,persze támadóban volt. :Y ok,lelőttem,mégegyszer körbenéztem,gó sarok,erre megint ott terem tök egyedül az m-com mellett.
    Nagyon remélem,hogy csak véletlen,olyan hackról tudok,amivel lehet az ellenség ruhájában és oldalán spawnolni,de ilyet még nem láttam.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Egyébként ma nemcsak itt nem volt nagy élet...biztos ez a hülye idő teszi,én is aludtam du,igaz az új gyóccer' mellékhatása is,de a szerveren sem voltak annyian...
    Tele sem volt már mindig este,kevés ph-s,azok is összevissza jöttek fel,sok vadidegen,béna állóháborúk,csak csipa only szabad helyes squad :W
    A rekordom az volt,hogy 1 m-comot 4x élesitettem egymás után,hajós berobogás,helis berepülős-ugrós,öltem is mellé párat körülötte...hát csak nem jön senki segiteni,se egy mortar,se egy spawn.Hát persze,mert bősz farkasszemnézés és gl-granyóhajigálás a sziget melletti sziklák mögül :C a negyedik után ki is mentem inkább egy cigire.
    GCR-rel lehetett elkövetni egykét kamikaze akciót,de az sem volt az igazi,kevesek voltunk ketten,mindig defuseoltak.
    Nomeg megint a szokásos:valaki szólt a guszti miatt,erre mi lett?Sz@rrá lőttek minket tankkal,mert nem mert használni senki még RPG-t se. :W
    Várom már a patchet,de abba bele kell irni,hogy RPG-t azért lehet használni,ok,hogy nem lövik ki az embert gusztival,de a tankot sem,ráadásul a tank messziről sorozott,hiába tettünk le aknákat is.
    A másik,amit nem értek,vajon mekkora gyakorlat kell ahhoz,hogy a sivatagos pályán valaki majdnem a kezdőről tankkal 1 perc alatt szétzúzza simán mindkét m-comot?
    Az első már dőlt is össze a legelején,spawnoltam,olyan korán,hogy még a tankok közelében sem volt más,a B mellé még épphogy odaértem vele :F indulok előre keresni,hát mire kiérek annyira,hogy lássak valamit,na addigra már robbant a másik is,és tuti 1 percen belül volt az egész első helyszin.Élesités tuti nem volt,még szerintem kill se.
    Pedig úgy tudom,hogy csak a B omlasztható,az A-t max szétlőni lehet,de pár lövés csak az,mire az ember leomlasztja a házfalat róla,és megkeresi az m-comot,és akkoris kell vagy 7-8 lövés(nem extra robbanó),a bázisra nem jött be senki,az első dzsippel jövőt akkor pörköltem még ki a tankkal. :(

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #13881 üzenetére

    Arra kiváncsi leszek,hogy azt is javitják-e,hogy tereptárgy közelében fogjon.Sokszor épület,szikla,stb mellett,kőkocka mögött bújó ellent lehetetlen emiatt lekéselni,poén,hogy valaki guggol a barikád tövében,nem mozog,stb,és nem lehet kivégezni emiatt.
    Nomeg szerintem a hitbox-hiba és az "elvesző" lövedékek javitása gyakorlatilag javitana mindent,hisz relative több lövedék találna be,"emelkedne" a sebzés is.
    Vicc,hogy csak úgy lehet lőni sorozatlövőkkel,de még a tank gépágyúval is rendesen,hogy kis adagokban lő az ember,mert simán egy csomó golyó elveszik.A heli gépágyújának is jót tenne.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #13929 üzenetére

    Gabi,szólhatnál ezeknek a jó szervergazdiknak,hogy valamit csináljanak a szerólaggal...50-60fps-ek esnek 10 alá,de ami a legrosszabb,ilyenkor du SOKSZOR,főlegha keményebb akció van,tök mindegy,hogy 100m-re tőlem történik,és nem is látom.10 után nem fordul elő ilyen,de most jöttem le a sivatagos mapról,az egyenesen szörnyű volt,panaszkodott más is rá. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #13931 üzenetére

    tuti nem,mert este jó.A net is jó,speedtest,stb.Jellemzően más szerver is sokkal jobb ilyen téren,ezt is kipróbáltam. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Ghostface #13939 üzenetére

    jaja,csak mekkora marhaság,hogy a vacak fegyverek,stb töltik ki az egészet,amivel párat lőtt az ember,mert ugye az közelebb van,mint a kövi arany,ami még érdekelne is...
    Az ide berakott archivementekről nem is beszélve.
    Persze,hogy csak 1 roadkill hiányzik a helivel,ha csak 1 kell pl... :W Pár f...ságot leshet itt az ember örök időkig,hacsak nincs mákja,nomeg nem áll neki a gyik fegyókkal kaszálni.
    Általánosban meg tanitanak amúgy annyi matekot,hogy ki tudja mindenki vonni 100-ból a kedvenc fegyókilljei tizes-egyes részét :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mad1 #13944 üzenetére

    Majd belejössz...de ez igy nem is ért sokat.5embert nem lehet elosztani...nem rossz játék ez szerintem,de mint mindent mostanában,ezt is a bugok ölik meg.Laggolások,nagy prociigény,automata fegyverből ne lőj,csak kis sorozatokban,mert egyszerűen elvesznek a lövedékek,ATI kártyával lassú betöltés és DX9 graf hibák,egy olyan patch a múltkor,ami nem javitott,hanem sokat rontott a teljesitményen...
    Nomeg most is volt olyan,hogy élesitve volt a bomba,nem jelezte,nem ment a csik defusekor,de azért a végén kiirta a hatástalanitást... :C
    Olyanom is volt már párszor,hogy nem voltak robbanások,csak összedőlt,aminek kellett,vagy pl.nem volt füst,úgy kérdeztem meg,hogy jó helyre ment-e és látszik-e a füstgránát :W
    De ha ezen túlvagy,egy remek kis játéknak tarthatod könnyen.
    Csapatmunka,változatos megoldások,nem csak hentelés.
    És végre egy játék,ahol nem ugráló kisnyuszik vannak,mert itt az nem sokat ér,és az fps-től se függ az ugrás,lövés és a többi,mint pl.a codnál.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mad1 #13944 üzenetére

    Egyébként az elején a medic-re kellene ráállnod,hogy minél hamarabb legyen gyógyláda és defibrillátor,mert azzal tudsz sok pontot szerezni,mellé az assault,ami fontos,a lőszeresláda miatt,ami szintén sok pont,mert ammo(neem,nem a szappan :DDD) mindenkinek kell...nomeg persze szedegesd el a jobb kiteket a hulláktól! ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mad1 #13949 üzenetére

    a jobb kitekben jobb fegyverek vannak,amik neked ugye még nem elérhetők,viszont mástól elveheted,de igy juthatsz a lőszeresládához,gyógyládához és defibrillátorhoz is.
    Engineerrel minden fegyó elég gyengus,de talán az ak74u és a pp2000 ami használható,kellemes dolog az rpg,mint láthattad ;] csúnyább cucc a Carl Gustav,de óvatosan,mert noob fegyver,sokan nem szeretik,emberre parasztság lőni vele. tankok ellen remek,de az RPG jobb,bár a lövedék és az utántöltése lassabb.
    Hasznos cucca lesz a repair tool,járműveket lehet vele megjavitani,szükség esetén embereket is lehet vele ölni,és az ellenfél tankjait is el lehet "rontani",érdemes ha ezt játszod,a tankok környékén forgolódni,tuti akad javitanivaló.Jól jöhet még a telepithető akna is,bár akik értik a tankozást,azok nem mennek nagyon sokat vele,messziről lőnek.a lerakott akna megmarad,amig szét nem lövik/működésbe nem lép,nem tűnik el halálkor.
    Engineer-el látod a lerakott ellenséges robbanócuccokat is,ajánlott(messziről) szétlőni az aknákat.
    Egyébként a ledobott ládák sem,de azoknak van egy időkorlátjuk,eltűnnek,ha máshol kell,olyan 10mp-enként dobhatsz ládát,de egyszerre csak 1 lehet kint tőled.
    Assaulttal az an94 abakan lesz nagyon jó,eleve 2-essével lövi a golyókat,tehát "kényszerből" is kattintgatva kell lőni,erős,és elég pontos,messzire is.itt még ami jól jön,a gránátvető,ha lesz lőszeresláda,azt ugye te magad is kihasználhatod,mert te is kapsz a sajátodból új tárat,de minden más fogyóeszközt,gránátot,stb is :DD
    reconnal tulajdonképp minden sniper egész jó,izlés kérdése,amit szeretnek,az a VSS,a GOL és az M95,itt hasznos dolog lesz a mortar,a távcsővel célozva,majd a balt nyomvatartva légicsapást kérhetsz olyan 1 percenként(ha lelőnek,éledés után rögtön van,nem kell kivárni),de jól jöhet a motion mine,amit eldpbva rövid ideig közli a csapatoddal a közelben levő ellenségek pozicióját,3 van,de ezt is vehetsz fel lőszeresládából.Hasznos lesz még a C4 is,bár a fene tudja...tankokra tapasztva erős,avagy az m-comokra élesitéskor,némi biztositéknak...hátránya,hogy a tank mellé kell menni,ami nehéz,és érdemes mindkét töltetet feldobni,1 kevés általában.
    Mediccel végülis jók az lmg-k,de az igazán beválós az m60,de népszerű még az xm8 és a type 88 lmg is,itt fontos a defibrillátor,amivel feltámaszthatod a csapattársaid,a térkép jelzi is,a hulla felett is látszik zóld ekg-jel,ez azért pontgyáros,mert ugyanúgy 50 pont,mint a kill...kábé 5mp-enként éleszthetsz,ha ez a kütyüd megvan,jó poén,hogy közelről öli az ellenséget is ;]

    Egyébként ha az elején felszedett kittel mész,abban úgyis a fentebbiek lesznek.
    A prociigény szerintem a rombolható környezet és a nagyobb pálya miatt ilyen+optimalizálatlan.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Egyik remek bugom,asszem' még nem linkeltem...

    M-com melletti újraélesztés eredménye,bármennyire is láttam ki,a tér zárt volt,átlőni sem lehetett,kénytelen voltam suicide-t nyomni :W :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Balika23hun #14006 üzenetére

    No igen,néha a kés működik elég jól,igaz én már rég használom a hitbox-korrekciót...
    Tegnap feljött egy külföldi duó,mittudoménmilyen klánból,top 1-2 voltak odaát,jól nyomták,de azért üdvözöltem őket nálunk a magam módján ;]

    meghát kell néha az arany cetli is.
    Tegnap is megvolt azért a szokásos komplett squad-kardélrehányás is :DDD

    mondjuk félek,mertha javitják a hitboxot meg a késelést,akkor többen fognak bicskázni,most sokan nem mernek a kudarcok miatt.
    Igaz én is akkor csak,ha adja magát/kiürül a lőszer,mert tracert szoktam hordani.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zack #14010 üzenetére

    Ez az,hogy szerintem meg pont a k/d-seket nem érdekli annyira a hitbox,a bug,csak húzzák az m60 és a cg ravaszát,hisz azokkal igy is megy,max adagolja csomagokban az m60-at,még spórol is a lőszerrel.
    Inkább azokat érdekli véleményem szerint pont,akik próbálnak jó megoldásokat,lopakodást,stb csinálni,bevállalnak meredekebb megmozdulást,pl.mint a kés,defib vagy repair tool kill,élesben,és akik ugye mérgelődnek,ha egy 5 perces bújkálós-kerülős akció legvégén az egyszem katona a hitbox-hiba miatt 3x-i késelésre sem döglik,hanem megfordul és puff... :Y
    Pl.engem nagyon nem izgat a k/d,de annyira nem is tartom lényegesnek,nekem elég,hogy lehet másképp is a top5-ben végezni mindig szinte,és még a játék is arról szól,amire kitalálták(m-comozás,repair,élesztés,spot és tracer assist)
    ,azt meg végképp nevetségesnek tartom,amikor valakiben 1 headshot feltolja anyázásig a pumpát...
    Megnézném,az ilyenek milyen eltorzult fejjel játszhatnak :)
    A k/d meg max a statoldalon látszik,az aktuális körben meg azért jellemzően társakérti odaadást sejtet a vacak k/d,mégis sok pont.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz madgie #14014 üzenetére

    Én meg elkaptam tegnapelőtt is,sziklán átugrós,kiirta,de nem volt a kör végén a listában a cetli,és a statomban is csak 1 szerepel tőle.Lehet épp akkor kaptam el,amikor kifagyott vagy épp kilépett,fene tudja. :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14026 üzenetére

    Csak szólok,a 2-es nem rushon megy ám... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14073 üzenetére

    én is benne lennék :) montirozást is vállalok,igaz nem ps-t hasnálok,hanem Gimp-et,de szerintem ezen nem veszünk össze :DDD de szoktam régi,megsárgult,szakadt szélű,sérült,stb.fényképeket scannelni és retusálni,persze teljes képfelületen hibák eltüntetése,stb. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14088 üzenetére

    nem.remekül lehet körülvágni a programmal,akár a hátteret is ki tudom cserélni,stb,max annyi,hogy mindez persze nem 5 perc,de szerencsére birkatürelemmel áldott meg a Jósors a pixelvadászathoz.Ráadásul jól jön a 24colos full HD moncsi is a dologhoz az orrom előtt :DCsak arra kellene figyelni,hogy aki képeket csinál,jó lenne,ha vagy 1 ember nyomná,vagy mindenki azonos felbontásban(logikusan full hd,vagy jobb,hogy ne legyen aztán eltérés.Bár a grafikai beállitások miatt a legjobb lenne,ha valaki full HD,DX11 maxon tudná elkövetni,hogy a legjobban mutasson.Gond lehet,ha valaki más képén pl.más részletességgel,vagy akár más videokarival(ati-nvidia) megy a több kép,mert akkor pl.másképp néz ki az árnyék,ilyesmik.
    De ezt majd megvitatjuk sztem.
    Én szavazok egynek a Laguna Presa-ra,ami szép,mozgalmas,erdős,de nagy map,ott könnyen lehet találni mindenféle tereptárgyas,vizes-hegyes,stb hátteret.

    Esetleg lehetne házifeladat,hogy aki úgy érzi,tud jó helyet,nyomhatna rá egy printszkrint,és könnyebb lenne esetlegesen megszavazni képek alapján.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #14091 üzenetére

    na jó,nekem is érlelni kell a platinagránátra :DDD lehetne ilyen poénfotó egyébként a végén,hogy mindenki lerak egy csomó aknát,c4-et,stb,aztán vezényszóra mindenki elenged valami pukkanósat(nem otthon,a játékban... :D),csakhogy legyen egy nagy véres kupac is :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz rankesz #14095 üzenetére

    meg lehetne törpölni,hogy akinek nem jó,az még ma kérjen meg valaki fullextrás gépes kollégát,hogy nyomjon pár képet róla több távolságról a kivánt szerkóban(azért lenne jó a több méretű ember,hogy ne térjen el a többitől,az átméretezés ugyanis látszik!),és akkor az majd legfeljebb utólag kerül rá a képre.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #14105 üzenetére

    talán itt menti a helyzetet,hogy "elvileg" itt mindenki közeli a 3X-hez...
    De egyébként szerintem ha megvan a tuti fotó,akoor lehetne marhulósat is csinálni párat,pl.hogy hányan férünk fel 1 tank tetejére,avagy mi történik,ha 1 C4-et körbeáll mindenki :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14108 üzenetére

    na ja,hát igazából ha az ember jobban meggondolja,egy ilyen dolog alkalom arra,hogy begyűjts erőlködés nélkül pár extra emblémát.gondolok itt pl.a helivel roadkillre,3 roadkillre vizijárművel,de nekem még 1 friendlist kill is hátravan...mondjuk nem is néztem,hogy a 6 friendemből ki játszik még egyáltalán,aki aktuális :D igaz archivementek ezek egy része,de hadd legyen már meg :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14117 üzenetére

    hát,elég necces.mert:
    1.én onnan is szoktam Abakannal,a szigetről kiszedni snipereket,ergó nem szükséges
    2.oda lehet mortarozni is
    3.aki felmegy,onnan már 1 köpés a spawn,sajna volt alkalmam igy uav-ozás közben mortart,gl-t,gusztit is kapni :(((
    4.a dombra lentről fel is lehet assaulttal pár granyót is dobni,ha spotol a csapat,ez is egészségtelen a sniperekre ;]

    Szóval helyzet itt még sokkal jobb,mint a White Pass-on,mert nem sok tereptárgy,fa takarja a támadókat,és szerintem messzebb is van.Nomeg a takarás hiánya miatt támadni is nehezebb,közepes védőknél már a hajó is kevés,jobbára helivel kell ugrani.

    Viszont ha előnyt kell mondani,legalább ha ilyen van,akkor meggondolják az emberek,csubizzanak-e támadóban,sajna ezen a mapon sokszor fut bele az ember nyomi csapatba ilyen téren.

    Egyébként ennyi erővel jó kérdés ezen a helyszinen az utolsó szakasz is,mert ott közel a domb a bázishoz,de oda is feljárnak a védők,ha tehetik,fentről meg elég nyilt a terep odamenni lehajtani őket,ráadásul megtracerezik a tankot is már jóval a bázis előtt.Meghát itt a védőknek is van heli is ugrani,hogy könnyen idejussanak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz lala42 #14150 üzenetére

    Sz@rnak persze hogy sz@r...mindig lehet mindenben kifogást találni...de akkoris ez a legjobb sz@r az alternativák közül,és ez a lényeg.
    Szerintem nagyobb érvágás annak,aki cod:mw2-t vesz,amikor rájön,hogy nem szervereken megy a gém,random pálya van,ha kevés haver,akkor még random emberekkel is nyomhatja,de akinek mindegy,az is gyorsan észreveszi,hogy minden második kört full hazavágnak a csalók,aminél szerintem rosszabb nincs.
    És nem tehet ellene semmit.
    Itt vannak szerverek,és ha más nem is,az admin kitessékelheti az extrém emberkéket,ha mással nem is,azzal,hogy "bocsi,de nem a mi szintünk vagy,szopass másokat"...a játék meg sokkal-sokkal taktikusabb,nincs 2 egyforma kör és sokszor lefutott meccs sem.
    A közösségről meg ne is beszéljünk,mennyit dob az egészen.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DNS_65 #14171 üzenetére

    azért van,mert xp alatt nincs DX10,és csak az alatt van élsimitás.Minimum vista kell,elvileg van tán valami tweakes DX10 xp alá is,de erről nem tudok ennél többet...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14164 üzenetére

    Én is toltam az MW2-t is...de most pihin van,nyomtam egy próbaestét az új mappackkal,de ennyi,szép,jó,de én a csalókat nagyon nem csipem,ha játszok,nyugodtan szeretek,annyira vagyok jó,hogy alapesetben ne kelljen a teljesitmény miatt bosszankodni,várom a megváltó banhullámot.
    Bár azért már benne is van 200 feletti órám,nem mondhatom,hogy nem játszottam azt is ki a BC2 előtt,de persze ez utóbbival is megvan efölött,és mégsem unom.
    Lehet a Black Ops-ig nem is fogok mást ezen kivül játszani :DDD hacsak nem üt be itt is a ménkű,vagy kiadnak még 2 patchet,és már nem fog menni full hd-ban se lowon :C

    Egyébként mint online FPS tényleg tágabb a dolog,mert ottvan pl.a Borderlands,ami szintén online FPS,csak gyakorlatilag mindenben eltér ezektől,kivéve a nézőpontot,és az is nagy kedvencem,alig 260 órányi játékkal a hátam mögött is.Persze az mivel szerepjáték is részben,azért ebből vagy 100 offline.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14178 üzenetére

    Én várom a BO-t...mert a Treyarch csinálta,és nekem bejött a Cod3-5 is nagyon,sokkal jobban,mint a 4-6.Bár persze várom a konkrétumokat,ha az IWNet marad és nem lesznek járművek,SZERVEREK,mod-ok,én se veszem meg.Sajna az már tuti,hogy a graf.motor marad,a videón ott is látszik pár jármű,ami jó pont,csak multiban is legyen,és mintha pár dolog szétrepülne,vagyis talán végre lesz némi rombolhatóság.Persze itt is szokás videókat/oflline-t mutogatni,és aztán adni a szokásos ajtó és járműmentességet,mint az mw2-ben.
    A cod4 jó.csakhát a betanulós mapok miatt nincs miért elővennem,és rutinból ugyanoda granyózni-figyelni,mint annó,ott változatosság 0,mindent ki kell tanulni és kész.Custom mapokkal,zombi,stb.moddal ér valamit,de akkor már inkább BC2 vagy Borderlands a kevés szabadidőmben.
    A Steamen az a jó,hogy ott,ha nem a c-n van,akkor semmi játékot nem kell reinstall után újrarakni :DDD és lemez se kell.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14189 üzenetére

    áhh,egy idő után :DDD csakhát itt sokkal több alternativa van.A cod4-ben meg van 3 útvonal,válassz :)
    Egyébként most már az a fázis van,hogy az ember élvezi,ha tudja a betanulós pontokat,mert jól támad,jól védekezik,sok kill.De nem lefutott meccs a több mód miatt,lehet épp egy nem választitt "tuti" ponton vár támadást épp,de végülis támadni is lehet úgy,hogy pont emiatt meg ő oson be egyedül egy ilyen útvonalon.
    A cod4-ben egy 5 fős csapat 101%-ban belát mindent,még 4 is,csak 5-nél lehet pótolni,ha valakit egy sniper pl.leterit az elején,ennyi.utána már az dönt,kinek lesz emberfölénye.
    A nagyobb szerverek meg csak hent,spawnkill.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    [17:08:28] DomeZs > megkernem a vedoket hogy ne tamadjanak !!!
    [17:08:44] KL_atya > a tamadokat pedig mi kernenk meg, hogy tamadjanak :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14197 üzenetére

    10.5hotfix-et próbáld ki!Én azt használom,amióta kijött!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Mrdevil #14218 üzenetére

    az én tankosomon legalább te is ottvagy :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    AN-94 Abakan 31h 52m 35s 999
    na meglesz az első platinám :DDD de direkt megállitottam itt,valami jó kört kell megkoronázni a dologgal ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #14293 üzenetére

    ennél jobb poén azért,amikor olyan ember csap le a helire,aki hót béna hozzá,és 3mp alatt becsapódik a földbe 3 csapattárssal úgy,hogy kiugrani se lehet :W
    Azért érdemes angolul tudóknak beleolvasni a hirnél levő linken irt hozzászólásokba is,van egy pár...PS3-on se nyomnám,annyi szent.Bár egy része minimum nekünk is megvan a gondoknak...
    Egy kiragadott hsz:

    "Holy Crap.. Another update.... just went 2 rounds on squad rush and the board never changed... Still have bit of a lag... Guns now suck, why did you change them? Ea stated "the change to the guns changed weeks ago", that is B@LL SH@T. The gun damage changed yesterday.... Hardcore is crap, it now takes about 30 rounds of magnum ammo with the M249 to a player without armor... I have also notice and I'm not the only one that did notice sniping now sucks. Several players all day stated the same comment. Great, the gun glitch is fixed but, it only took 4 months............. EA/Dice have taken a great game and destroyed it.... I finely got my last two all bronze awards to make 100%. Now they have add 8 more. Why add 8 more when we can't even play onslaught. That is messed up. Are you going to make us all wait 4 more months for that too like the gun glitch????? EA/Dice have made over 300 million+ on this game, don't we deserve to have something that works.... "LAAAAAAAAG"..."

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz WhiteWalker #14299 üzenetére

    Nem,nincs,ez ilyen.Vagy heli jó,vagy UAV.Én inkább UAV-ot tanultam forditva vezetni...abba még én se halok bele,ha leesik :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #14303 üzenetére

    Engem annyira nem zavar...megy az UAV igy is,megszoktam valamennyire,amit akarok,eltrafálom ezzel is...meghát akkor UAV-ozok,ha nincs kire spawnolni és nincs jármű sem épp.81 killem igyis összejött vele :)
    Bár elsősorban arra utazok először,hogy ha látok épp squadot támadni,akkor elsőre egy bejáratot robbantok nekik a házfalon :D
    Ez sajna általában lebukás is,Abakannal hamar kiszedhető.Persze ezt ki szoktam használni én is ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák