Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14164 üzenetére

    Én is toltam az MW2-t is...de most pihin van,nyomtam egy próbaestét az új mappackkal,de ennyi,szép,jó,de én a csalókat nagyon nem csipem,ha játszok,nyugodtan szeretek,annyira vagyok jó,hogy alapesetben ne kelljen a teljesitmény miatt bosszankodni,várom a megváltó banhullámot.
    Bár azért már benne is van 200 feletti órám,nem mondhatom,hogy nem játszottam azt is ki a BC2 előtt,de persze ez utóbbival is megvan efölött,és mégsem unom.
    Lehet a Black Ops-ig nem is fogok mást ezen kivül játszani :DDD hacsak nem üt be itt is a ménkű,vagy kiadnak még 2 patchet,és már nem fog menni full hd-ban se lowon :C

    Egyébként mint online FPS tényleg tágabb a dolog,mert ottvan pl.a Borderlands,ami szintén online FPS,csak gyakorlatilag mindenben eltér ezektől,kivéve a nézőpontot,és az is nagy kedvencem,alig 260 órányi játékkal a hátam mögött is.Persze az mivel szerepjáték is részben,azért ebből vagy 100 offline.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák