Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ForRedGlory #16262 üzenetére

    Neked sincs jobb dolgod,mint beszólni?Menjél inkább játszani...
    Nomeg modiúr,ez a hsz-ed is lehetett volna offba,de méginkább meg se irtad volna... :R
    Egyébként szerintem igenis van,akit érdekel,milyen is egy 17 ezres egér,nem irtam semmi frenkizőt asszem'.No offense pls... :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #16266 üzenetére

    nem...csak sz...ul esik,hogy olvasom a patches rinyát meg imákat tegnap óta,én piszok képes vagyok belenyögni ebbe pár sort az új egeremről(a patchoffba egy hsz-t nem irtam...se a videokariba :U stb...),és kapom egy olyan hsz-ben a piszkálást rögtön,ami persze szintén nincs off-ba téve :W :C
    De hát végülis igaz,holnap meg jön a patch,mindenki 100hsz-t ir,mi nem tetszik neki,rinyanégyzet lesz,azért meg senki nem fog szólni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ForRedGlory #16269 üzenetére

    áhh,nem tudom,valamiért éreztem,hogy ilyesmi a gond...megmondom a frankót,én is sasoltam ma egésznap a topikot :DDD
    Egyébként hogy teljes legyen a sztori,szombat este a Razer Lachesisem szenzorhibával végleg megadta magát,úgy behülyült,hogy a végén alig találtam el egy ikont,nem méghogy egy fejet...
    Azért,ha tudok,megpróbálok szenzort szerezni bele...Sajna gyári eredetű gyengeség.
    Innen jött az,hogy beirtam ide a dolgot,és tanácsot kértem,ki milyet javasol,egyébként fura,de még sosem volt téma,ki milyen egérrel tolja,pedig proci,videokártya volt már párszor,a legutóbb a 2 mag vs.4mag kérdés ment élethalálharcra majdnem:D
    És ekkor jöttek be javaslatként a Roccat egerek,hirtelen nem emlékszem,ki is használ ilyet...mármint a tesót,a Kova-t.
    Kaptam is részletes segitséget,képeket,milyen is a cucc,mégegyszer :R
    Ebből gondoltam,hogy aki akkor követte,esetleg kiváncsi is lehet a tapasztalataimra :)
    De végülis megvárhattam volna,hogy valaki megkérdezi majd,ha kap zsinórban 3 heccsát'-ot,avagy 5x lövöm körbe egymás után,akkoris :U
    Egyébként végülis a szeró unoff PH szerver,Gabi megkérte és kapta az engedélyt a név használatára,igy mondható,hogy ide tartozik,de az ő munkája miatt természetesen megérdemli,hogy őhozzá is köthető legyen,vagyis inkább a gyermekének a nevéhez :)
    Egyébként a szabályozósdiról én azt gondolom,hogy több a füstje,mint a lángja,nem lesz itt semmi extra dádá,max be lesz határolva esetleg a baserape vagy mittudomén,de ha a játékmenetet cseszi el,nem fognak feljárni/panaszkodnak úgyis,és Gabinak engedni kell.Ha meg bejön,akkor minekünk kell engedni :)
    Élesben úgysem indul semmi rögtön,volt róla szó,hogy "bejárós" tesztek lesznek,stb,a CG meg úgyis a Nelsonon van tiltva,oda nem is kell.
    Én RPG-bel tolom úgyis,igaz azt azért elsütöm emberre,ha nincs más/adja magát a helyzet(fal mögött ólálkodó rosszarcú,emeleti kemp)/csoporttos ellennel akadok össze.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #16273 üzenetére

    áhh,nem...engem az új egerem is :DD

    A patch meg nekem cumi lesz,ha tényleg 800 mega,mert nekem este lesz csak friss a Steamen,6-7nél hamarabb este semmit nem lőnek fel,és hiába van gyors netem,a Steamon nagy akciók vannak,fillérekért vannak jó játékok,és boldog-boldogtalan vásárol-letölt.
    Én is vettem pl.Witchert,jött is 100kilóval szépen,10 giga feletti...3 du-este alatt le is jött.
    Vagyis én holnap kábé nem játszok,ha kijön reggel,és nem lesznek a szerverek kompatibilisek a régebbi verzióval.
    De előny:mire próbálhatom,már rég letesztelte mindenki,nem ér semmi meglepi :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz HS 2142 #16285 üzenetére

    Elvileg kell,hogy javitsák,ugyanis a PS+-asoknál ezeket már javitották,ott a Garandra is utólag megkapta pl.a killekért járó csillagokat,tehát(náluk legalábbis) a killeket számolja rendesen...

    Egyébként én is a 10.5hotfix-el tolom.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #16288 üzenetére

    Elvileg már rég nem kell a driver cleaner...csak ha valamivel nagyon összeakadna,avagy nem települ jól,esetleg bétás drivernél...
    De ami rendes,az le is jön szépen,nekem még sosem volt gondom ilyesmivel,amivel meg gond volt,az pucolással sem lett jobb.
    Egyébként általában én is adok esélyt az újabbaknak,kivéve ha kifejezetten azt hallom,hogy felesleges fáradni,mert vagy rosszabb/nem jobb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #16291 üzenetére

    Jaja,célozgattam rá én is,amikor a 2-esen fent volt,hogy fura volt a dolog.
    Bár akkor arra azt mondtam,hogy ha megleptem,remekül halt,alátámasztja,hogy wallhacket nemigen használt.

    Egyébként nem is a cd-kulcs a lényeg...De ha kitudódik,egyúttal búcsút mondhat az összes haverjának,stb is.Azt pedig nem vehet másikat...Profilt nem tudom,bukik-e ilyenkor az illető,avagy új kulccsal megtarthatja-e az eredményeit...Steamon pl.az ő redszerükben,a VAC-ban aki pl.CS.S-ben bukik,annak a profilja örökre sáros marad,nem számit,hány játék van rajta,aki leinfózza,rögtön látja,hogy bannolták valamiből.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dantenero72 #16416 üzenetére

    az a baj,hogy a ts saját,és azt csak az illetékesek hallják,a chatet meg mindenki/team látja,és nem örülnek,hogy b...ogatod őket.
    Nomeg az idő alatt ölhetnél is párat,amig szövegelsz.
    Ha meg ennyire kiakaszt a gém,ne játssz,ha mindenki béna noob,avagy mutasd be,hogy te egyedül lenyomod az m-comokat,nem hinném,hogy mások jobbakat gondolnak rólad,max nem irogatással töltik az idöt.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    kérdés:objektivákra lett-e több pont végülis?igérgették,hogy többet fog érni,igaz sámszerűen sehol,semmi nem volt...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    nekem jól ment a szerver,leszámitva az ordenáré nagy beakadásokat néha,de kicsi nem volt,viszont láttam sok helybenfutó embert,eszerint nem mindenkinél vannak ezek egyszerre,volt,hogy az egész squadom helybenfutott,én meg szaladtam tovább.
    Viszont olyan rossz és aránylag gyakori,hogy 1 kört mentem helivel,abban volt 3 db 2-3mp-es kiesés...no itt fejeztem be 1 kör után,letettem a gépet,mielőtt 4-en halunk egy ilyesmiben.
    Az engi sebzés eléggé látványosan nőtt,viszont az m60 is,fele-harmada kell az ellenbe vala,meg is lett a platina :D
    Az abakant nem éreztem különösebben jobbnak viszont,ugyanúgy kellett akár 3-4 sorozat is.
    A csipa szerintem elég gáz...pontos meg minden,de hogy SVU-val 3 találat a toronyból ne legyen elég,az durva.
    GOL-lal adott be 1-2 találatot,az nemigen változott semerre.
    Egyébként a shotin dobtak szerintem,Mynthon USAS-12-vel olyan távokról kiszedett 1-2 lövésekkel,hogy mármár aimbot,remélhetőleg nem az volt,simán a shoti volt a meglógásra legesélytelenebb,csatt,fekszel.Ráadásul automata is az a vacak épp,kivi vagyok majd a többi dugóspuskára is.
    Jó lesz ez,a suhintós kést menet közben simán beadta :D Bár még mindig megvan,hogy az embert még késelés közben lelövi az áldozat/valakivel összelő,és mindkető kampec.
    Fedezékbe menni meg lehetetlen,kicsit kanyargolyó-érzés tényleg,el is hiszem,hogy nőtt a hitbox mozgáskor.Az FPS is szépen feljebb ment,bár csúnyult is a gém szemmel láthatóan mintha darabosabb lenne minden.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #16476 üzenetére

    Nekem pl.semmi kisebb nem volt,hanem olyan hogy 1-2 percenként nagyjából 2-3mp-re "megálltam" a levegőben,utána hirtelen térugrottam a megtett utat,ez kábé másoknál is igy látszott,helybenfutottak,majd hirtelen odaugrottak,ahol lenniük kellett.
    De az volt a fura,hogy nem egyszerre volt a dolog,nekem kevés ilyen jött,de volt előttem mondjuk 6 ember,abból 1 tuti helybenszaladt épp,néha több is.Szerintem eksönhöz is köthető,amig 5-6an voltunk fent,nem volt semmi,bár olvastam a chaton akkoris panaszt.
    Ping kicsi volt a dolog közben is,40-50et mutatott a bill,ez reális is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ForRedGlory #16625 üzenetére

    jaja,nem rossz...de egy érdekes kérdés:vajon a BC2 melyik verziója van a második felében a videónak?Vagy én vagyok hülye,de a betában se volt ilyen dupla csik felül,mi az,hogy kill 5 pont,és miféle 2 emblémát szerez meg az ipse?Olyat se láttam soha ebben a játékban...
    Avagy hogy néz ki a minimap?Vagy konzolon ennyire más lenne?De hát konzolos vidiből is láttam párat... :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz jokeman #18085 üzenetére

    supportból összejöhet...bár ilyen durvát még nem láttam én se. :Y
    Egyébként a csapatod elsője se piskóta,no az viszont nyilván nem a csapattal+m-commal volt elfoglalva.
    De lehet pont azért van a másik első,lehet medicelte a sok áldozatot,végülis 1 kill=1 revive... :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Yany #18214 üzenetére

    ez nem is gond,de élesben nincs ennyi embernél ennyi db,ahányat ellőnek szólás nélkül,ergó élesben azért félreteszik olyankoora,amikor az kell.csakhát itt spawnolsz/láda,és van dögivel.Lőszert se annyit lövöldöz el az,akinek "élesben" van csak 3-4 tára 1 életre:DDD
    Egyébként valóban nem lenne gond ezekkel a fegyverekkel,gl-ekkel,ha kicsit komolyabban vennék az emberek/legalább ezt ne kapnának a lőszeresből,csak sima lőszert,nomeg nem tudna akár 4 ilyet is hurcolni,hanem lenne 1,ami kb.reális is egy átlagos katonánál,akkor rögtön tudnák,mire kell,mert ha emberre lövik el,megeszik a csapatot a járművesek/az épületablakos kemperek.
    De jelenleg nincs más mód,könnyű módja balfékeknek a sok ölésre,főleghogy fegyó fél tár,3-4mp rászánását is igényli 1 delikvensre.HC/beállitható sebzés oké lenne,de az meg más következményeket hoz...sajna nem lehet fegyverre szabni.
    Igy sajna ha a pró megkapja az 1 lövés testre->halál erősebb fegyóval-t,akkor az m60-as meg lekaszál 1 tárral 20 embert,és meg se erőlteti magát...
    A cod5-nél volt ez a jó,40% életerő+HC sebzéssel sokszor fullos szervert üzemeltettem,mert ott szórt a géppityu,döglassú és nehéz volt a gépágyú,a rifle meg ölt 1 lövésre,de időigényes/skillesebb.
    Itt sajna nincs annyira "egyben" a fegyókinálat,nagy a szóródás,pár fegyó szinte semmire se jó,mert szór és gyenge egyszerre(pp2000 vagy mi,uzi pl),néhány meg atompontos,erős és sok lőszer van hozzá(abakan,m60 pl).

    Egyébként nem az van,hogy valaki "nem viseli el"...hanem merthogy 1 láda+1-2 ilyen emberke simán öli halomra a népet vele,ráadásul rombolólag hat(szószerint :DDD) a játék egyik fontos dolgára,a squadokra,ha ilyennel lövöldöznek,akkor szétválnak a squadok,hogy ne multikill legyen a vége,és akkor már nem is hatékony annyira a csapatosdi,vissza kell menni a halottért,bevárni a supportost,jelezgetni...de egyébként 3 embertipust nem zavar a CG:
    1. aki még nem kapott mondjuk egy jó 5-ös sorozatot vele,akár ugyanattól
    2.aki meg maga is ezt csinálja
    3. aki sniperrel vagy pl.m60-nal kempelésre játszik,kizárólag a k/d vagy legalábbis a minél több kill motiválja,de nem éleszt,supportol mást,belesz...ik,és általában a kemphelye amúgysem fő látóvonal,nem is érinti az ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Yany #18224 üzenetére

    az rpg tényleg annyira nem gáz szerintem sem...lassú,kicsi hatósugár ember ellen,stb.
    viszont járműre sokkal jobb,mint a cg,de pl.álló ellenfélre ugyanolyan jól rá lehet lőni(rögzitett fegyóállás,ablak,egyéb kemphely)...
    Viszont ebből sem életszerű az akár 4db-al való szaladgálás(nem tudom,hány kilók ezek,de pár megvan darabja+kilövő,a CG meg ugye eldobhatós...4db-> szupermárió-csőszerelőként nézne ki az ember hátán :DDD
    Lenne mindenképp 1,de kaphatna a ládából,elég lenne ennyi.meg 3x ennyi reload akkoris.
    Akkor ugye készenlétben lenne,ha kéne,de nem lehetne sikeresen alkalmazni többször egymásután gyorsan.cserébe a tankot elvihetné 1 szerencsés/2 normál találat mondjuk,esetleg extra páncéllal 3...ha már 1 akna rögtön kinyiffantja...
    De hát ezen hiába agyalunk,ez nem szimulátor,hanem konzol-akciógém,miniális profizmusigényre belőve,tömegigénynek.

    A reaktiv páncél,mivel lerobban,úgy gyújtva be hamarabb/lökve le a felületről a lövedéket,csak 1x használható,utána ott egy "lyuk" lesz,szabad páncéllal...de szégyenszemre még egyelőre csak 3-4 sérülési zónánál tartanak a játékok,erről kár álmodozni,az meghogy reálisan rongálódjon a tank,amikor az épületek is előre letárolt módon tudnak csak sérülni.... :U
    Nem is értem,minek ehhez fizika,hisz az épület felvett módon sérül/dől össze mindig ugyanúgy/ugyanott,itt külön bónusz,hogyha 2 zóna közé lövöd a gl-t pl,akkor 1.nem történik semmi ez az épülettel,ez a gyakoribb,2. mindkettő zóna kidől,de ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #18229 üzenetére

    amig ennyi ember ennyiféleképpen játssza,mindig lesz vita...mintahogy a fegyókon végig lehetne menni egészen addig,hogy legyen csak kés,mert a kés+pisztoly-nál már unbalansz a pisztoly,mert az távolról is :DDD
    Megcsinálják ezt az egészet a nagyok is,lásd promod a cod4-nél,ahol már a végén a grafika is szabott volt,stb...de vége ennek sosincs.
    Sokan meg se próbálják ÉLVEZNI a gémet,esetleg még akkoris,ha 1 alatti a k/d és beszopta a csapat is...pedig akkor is lehet jó 1 meccs is.
    Csakhát ez a rohadt stat,skill,mindenféle szirszar fejlődés... a cod3-ban még nem volt ilyen,volt globális stat,de azt csak külön lehetett nézegetni,aki akarta...
    Ez hozza a versenyszellemet,élezi ki a dolgot,hogy nem is a szórakozás a lényeg,hanem a mutogatható eredmény.
    Szerencsére még mindig vannak páran,akik akár 5-vagy 10 halál árán kill nélkül is élesitenek,avagy rohamozzák a gaz kempert,csakhogy legyűrjék... :C

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #18233 üzenetére

    1 kérdés:nézegetem a mappakkot( :R )...és közben a játékban ahogy megy az élet,20-30killenként,de néha sűrűbben is jelenik meg olyan,hogy valamelyik fél a map közepén hal/öl,akkoris,ha ugye a játékban lehetetlen odajutnia/ha duplázik,a másik killen már jól helyezi a progi.
    Ez valami kliens-hiba lehet,avagy tényleg néha ennyire nincs jó koordináta?
    Nem tudom,másnak van-e ilyen

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bognar110 #18236 üzenetére

    rendszergazda-módban futtatás?
    A másik amire még gondolok,hogy valamilyen virusvédelem,tűzfal,stb,ami vizsgálódik,annak kell a kivétellistájába tenni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BandiHUN #18235 üzenetére

    példa a hibára:

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #18239 üzenetére

    passzolom akkor,végülis mindegy is,mert ez jobbára tájékoztatás nekünk,a lényegi munkát a te progid végzi.
    Aranyos mellékhatás,hogy futott a mapprogi mapon hagyva fél órát,és mit veszek észre?Hogy már 50% felett terheli a procit unalmában,feltűnt,hogy feljebbkapcsolt a hűtés.
    kilépek,leesett 0-4% közé. :Y :C
    Eddig se tetszett,hogy 10-20%-ot evett a progi,de most kifejezetten az van,hogy 2 magos procival 3.2 gigán felkúszik 50% felé,hát nagyon nem tesz jót,ha fut játék alatt a háttérben :(((
    Max elinditom néha ha be akarok kukkolni/valakinek honorálnivaló van,de ez nem lesz igy jó.
    ja egyébként a megfigyelésem alapján nem szóródás van a "külső" killekben,hanem mindig ugyanoda teszi a hibás pettyet,tehát nem lehet mozgó jármű,stb,és az se logikus,hogy pl.2 killből az egyik a rossz helyen,a másik viszont rendesen jelenik meg,és 1mp-en belül.Nomeg a hibás hely kivül van a mapterületen annyira,hogy odáig el se lehetne jutni,nem méghogy onnan killezni.
    De ez csak egy észrevétel,te állsz kapcsolatban esetleg másokkal/proconosokkal vagy mittudomén,gondoltam szólok. :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #18242 üzenetére

    a billemen=Logitech G15 van ilyen plugin is,amivel látom a RAM telitettséget+ a két magot %-osan.
    Egyébként Eugabesz jól mondja,hogy nem kell a progi az in-game adminhoz? Én úgy tudom,nemhogy kell,de még a plugint is külön be kell kapcsolni benne,legalábbis annó mintha nekem nem ment volna enélkül.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz madgie #18805 üzenetére

    hát igen,bizonyos események mintha "előre" lejátszódnának,mielőtt megtörténnek.Erre jó példa,főleg egyedül a szerveren lehet megfigyelni,hogy a fal hamarabb leomlik,minthogy a rakéta odaérne néha,az m-com robbantásért meg már a pontot is kiirja időnként,közben még szintén oda sem ért a rakéta.
    Lehet,hogy szerverszinten bizonyos történéseknél egy időn belül már nem adnak esélyt useri módositásnak,ergó hasonló mint amikor az ember fedezékbe megy az első golyó után,2m-re bent jár mögötte,és a szerver mégiscsak azt mondja,hogy igy járt.
    Lehet egyszerűen kell egy bizonyos idő a fizika miatt,hamarabb le kell zárni az eseményt,minthogy az megtörtént volna,hogy legyen még idő kitalálni,minek is kell történnie,leomlania,stb.
    Én legalábbis erre gondolok...Talán emiatt nem tudják a hitboxot sem normálisan megcsinálni...igy viszont nyernek egy kis időt a szerverproci számára.
    Lehet emiatt is van a sokszori egyszerre halás is,bár igazából a lövedék lassú útja miatt reális is.A CoD-széria egyszerűen "elfelejti" a lassabb játékost,tök mindegy,hogy te még kilőttél pl.egy gl-t,vagy a granyó már félig ki van biztositva,ott ilyenkor "nem csináltál semmit",és a killcamból is ez jön vissza.
    Ezért én azért jobban haragudtam,mert nagyon kihozta,hogyha valakinek kicsit nagyobb pingje volt,azt mindig "tétlenül" lőtték le 10ből 10x ilyen összelövésekkor.150-es pinggel meg akár elsőnek is lehet lőni úgy,hogy aztán mintha semmit nem csináltál volna.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz F_Zolee #18809 üzenetére

    nekem a kedvencem a 10-15mp múlva pukkanó granyó sűrű harc esetén :D már rég elfelejtetted azt is,hogy dobtál,mire jön mondjuk egy doublekill vele :D
    Mondjuk én ezt mindig ki is használtam,ha túlerő jött,mert többet hozott a konyhára,mintha bevárom és lelövöm az elsőt,majd a második kiszed,igy lehet én halok ezalatt,de utána lehet vigyorogni a double és triplekilleken,mert ennyi idő múlva már az ellen sem vár éles granyót,ha csak engem látott a közelben...
    Részben emiatt is platina a granyóm egy ideje :DDD második platinám arra jött,pedig nem dobáltam ládából ész nélkül.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz WhiteWalker #18811 üzenetére

    ne csatolj....regelj ugyanazzal,mint a BC2,és akkor automatikusan ottlesz.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    ez a kés-defib....köpőcső-oldalbaszellentés-parti végülis mire jutott,lesz/volt?
    Némi marhulásba én is bennelennék...de végülis 8 van már,és 4 óta nemigen láttam a témában hsz-t.
    Egyébként ötlet,de szvsz hc-ban lenne az igazi az ilyen,nincs nagyobb vicc,mint a sarkon befordulva defibbel kiütni a csapattársat,vagy tévedésből lelőni az épp élesitőt :D
    ráadásul komoly fegyó nélkül mindenki oson-bújkál legalább,nem rontja el a spot sem.bár én a pisztolyt kivenném,mert az mégiscsak lőfegyver,igazán semmi értelme közelharcolni,ha a rex-el 1 lövés fejre és kész is,meghát az mégiscsak megy 50m-ről is.valami 7 killem van rex-el,de abból 5 fejes pl... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #18880 üzenetére

    jók az ilyen poénos partik....bár talán spontán az igazi...Mi annó coD3-ban még képesek voltunk öngyilkosság-szépségversenybe is fulladni egy hid végéről,avagy pl.hogyan is néz ki 8 ember,ha a hidra felállva tizedmásodperc eltéréssel kibiztositja a gránátot és nem dobja el :DDD
    Sajna x360-on nem lehetett az ilyeneket mivel felvenni,de tuti youtube-esélyesek lettek volna az ilyen esték :)
    Jaja,a füst jópofa,igaz ölni se nehéz vele,de akkor nem hc kell és kész,még fejre se öl akkor egyből.Kis esély a nem profi lopózóknak :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mackosajt #18883 üzenetére

    na ja,nem mindenki a szabályok miatt nem megy...pl.én se voltam a nayaralás óta ,egyáltalán nem is bfbc2-ztem...de pl.pár estét már elBorderlandsoztunk HS2142-vel,mert jó kis akcióban volt a gém a steamen,és jópár új magyar játékos lett,meg úgy megint fénykorát éli a gém,igy ha a napi 10-12óra rabszolga után játszani volt kedvem,azt vettem elő...
    De ottvan a coop Alien Swarm is,ami full ingyenes(!) játék a steamen,és elég jó,kasztok,stb...
    De attól a BC2 sincs elfelejtve,csak pihen.Bajom nincs senkivel,még a játékkal se...csak épp egy ideje nem hajt,lvl19 óta megvan minden,most vagyok 32-es,de a jelenlegi heyzetben és pontokkal soha nem leszek lvl50,nem mozgat meg,mint cél.Fél éve tolom,de ha kockulok jobban,akkoris kellene még fél év,de hát addig medal of honor,az új cod,jön a dead rising 2...úgysem jönne össze.
    Igy nem tolom,csak tényleg ha épp ez kell,nincs igazán cél,ami hajtana már ebben.A szerverek sem tetszenek,láthatólag nem csak én pihentetem a gémet,túl sok az idegen arc,akit meg ismerek,mint pl.Focsok,akire ma is rászóltam,nem vonzanak játékra...
    Jelenleg is fent nyávog minden sz@rért...
    Ejj,hol vannak a régi szép idők,amikor 6-8-10 PH!-s is tolta esténként....
    Mostmeg majdnem mintha idegen szerverre menne az ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    szerintem semmi köze kenne a szabályokhoz...egyszerűen maguk a ph-sok játszanak keveset.Nyár van,mondjuk lehet ugye az is,sokminden elcsábitja az embert a monitor mellől...
    Nekem pl.semmi bajom a szabályokkal,azok mindenhol vannak,sok szeverről már egy 5:0-s statnál kibannolnak a p...ba akár csak úgy vagy lelövöd az admint akármivel,és meg is van.
    Az összjáték nekem meg nagyon nem jött be a legtöbb más szerveren,és még az a jobbik,ha csak mindenki összevissza rohangál,mert végülis legalább halad valami...csakhát sok helyen kempelnek akármivel,nem csak csipával,attól függ,mire kell a platina,nem dobálnak motiont,sokkal kevesebb a spot,önző a medik és az assault,mert magának tartja a ládát,elviszik a járműveket,heliket egyedül...
    Nekem ez volt a tapasztalatom.És ráadásul sokkal jobban cserélődik a csapat is,1x 3 fős előny,aztán meg ugyanennyi hátrány pár percenként.Nálunk azért ha ilyen,ha olyan,de a végéig kihúzzák az emberek a kört.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #18908 üzenetére

    most egy érdekes,de fura kérdés azért,de azértis felteszem...igazából neked mit számitanak az itteni gamerek például,avagy más véleménye?Nem kicsit katonás,és öncélú,amit csinálsz?Tulajdonképp RÓLAD szól ez az egész szerveresdi,te hozod a szabályokat,a te gyereked nevét viseli...csakhát lassan már nem lesz,aki a közösséget képviselné rajta.
    Én azt mondom,hogy azért ez probléma,jobban,mint amennyire kompromisszumkészséget mutatsz,és valahol egy szélmalomharcnak érzem ezt a "tökéletes" szerver álmot...ami úgysem jöhet össze.
    Cserébe széthullik egy közösség,akár főrészt csendben,mert sokan túl kultúráltak megmondani a véleményüket,főleg nem adminként,hanem egyszerűen elsomfordálnak,csendben,szó nélkül.
    Kicsit ezt érzem most...nem száll nagyon vitába veled senki,mert vagy nincs joga,vagy nem akarja...de ez mostmár egy ideje nem a ph-ról szól.Egyszerűen beleunt,szétszéledt szépen a csapat.Te magad szinte nem is játszol,talán észre sem veszed...De pont a lényeg tűnik el.
    Ha ez a tendencia,miután lejárt az én részem a bérletből,kiszállok én is...mondjuk én nem amiatt,mert épp valami nem tetszik...hanem mert oda,amiért jöttem,a PH-s csapat.
    Kicsit azért gondolkodj el,és ne sérülj be rögtön,valahogy túl sok kimondatlan dolog van,ami gyanúsan feszül a téma körül.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bunfi #18912 üzenetére

    erről is szerintem...
    Szerintem sokkal jobb volt,amig admini feügyelet volt,akkor is kirepült,aki nem kellett.
    Csipáznak a hegyről?Igy jártak,felmentünk és lekéseltük őket,kész.Bukják a kört?az ő bajuk+tanulnak a killcamból,hogy a kukkeren kivül is van élet.
    Nagyobb baj,hogy mostmár admin sem jár fel,és nem látom megoldásnak,hogy ez lerendezhető azzal,hogy van egy autoadmin.Kicsit többről szól ez.Tényleg jó kérdés,hogy miért nem megy fel még az admin sem játszani,mertha felmenne,akkor is rend lenne.
    De nem alternativa,ha a közösség fontos.Nem tartom magunkat normális esetben egy vállránditással egy hülye programra lecserélhetőnek,mert akkor tulajdonképp hol is a társaság,akit ELSŐSORBAN ki kellene,hogy szolgáljon a rendszer?No,ez a nem mindegy.
    És furcsállom,hogy ilyen későn tűnik ez csak fel,hogy jééé egész du nem láttam se PH,sePHAdmin prefixű embert a szerón,vajon miért van ez? :U
    De hurrá,rend van.
    Du többször ment a csetben,hogy egyesek arcon gl-eznek... a kutya nem avatkozott be.
    Én rászóltam a kedvenc panaszkodónkra,hogy miért játszik,ha semmi nem tetszik?kábé ennyi volt...többhöz már kedvem se volt.
    És valóban volt olyan hogy a 2 szerveren lézengett 4-5 magyar,és az is idegen...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gonz0 #18915 üzenetére

    no,ezekben teljesen igazad van...van 2 isten,sok paraszt,lasssan már ott tartunk,és EZ a PH szerver...Qrvára nem szempont,hogy maguk a ph-sok mit gondolnak erről,láthatólag semmi kompromisszum,semmi közösségérzés,mintha már csak a rohadék szerverhelyezés számitana.
    Hurrá,idáig jutottunk,de legalább megszületett ez a hsz is,ami leleplezte egy ember IGAZI énjét... :Y
    r-chee,igen,jól értünk a kötekedéshez.Kár,hogy a sárdobálás kell hozzá,hogy legalább kitörjön a lényeg mindenkiből,de talán utána vagy igy,vagy úgy,de nyugodtan mennek tovább a dolgok remélhetőleg.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19067 üzenetére

    Egy talán halvaszületett gondolat,de olyat nem támogat esetleg az adminprogi,hogy pl.sniperrel kelljen mondjuk 2 percenként killt elkövetni?Avagy bármi más módot az "eredményesség" honorálására?
    Ha lenne ilyen,számtól függetlenül ki lehetne gyomlálni azt,aki csak nézelődik...persze értem ezt a fegyóval és nem pl.mortarral elkövetett killekre.Aki snipert visz,használja jól,vagy vigyen shotit+c4-et...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19077 üzenetére

    a másik,amin gondolkodtam,hogy ha meg lehet oldani,kaphatna büntetésként a cg-s vagy az unatkozó sniper x idei spottolást....a killt úgyis megoldja az ellenfél.nem tudom,milyen akciókat és figyeléseket támogat a szerver,van erről valami lista?
    Küldted nekem azt a c-nyelvű plugint,még lehet barkácsolni is lehetne valamit,mondjuk az emlitett killstreak-plugin felhasználásával,csak finomitani,hogy mit számoljon...
    A másik,hogy meg kellene tudni,hogy képes-e a játék megkülömböztetni azt,hogy ki hal meg járműben és ki nem...
    Rögtön monitorozható lenne az,hogy a cg milyen körülmények között ölt.
    Sőt talán ez most is megoldható lenne,mert ugye járműves kill esetén a cg-t használó ember kap a járműelpusztitásért is pontot,és mivel a rögzitett lőállásokat is "járműnek" veszi a játék,simán meg lehetne nézni,hogy a cg-killnél történt-e egyidőben járműpusztulás is,avagy nem.
    Itt be lehetne határolni,hogy x járműmentes ölés pl.cg-vel figyit,majd kicket érjen,hogy beleférjen pár kényszerhelyzet is,avagy becsúszik olyan is sokszor,hogy az ember bár tankot lőne,de mégis,ha nincs tracer,és rálát,azért szivesen odadurrant a tankot szerelő engik közé előszöris :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19079 üzenetére

    az a baj,hogy én ugyan értem,mit is jelent ez,pl.a weboldal is mySQL adatbázist használ,abban tárolja a fegeket,a chatet,a fórumot,stb,de arról gőzöm sincs,hogy egy ilyet hogyan csináljon az ember a gépén,és hogy kezelje rendes progival.
    Neten más a helyzet,mert a webadmin felület mellett a tárhely mellé kap az ember SQL tábla létrehozási lehetőséget,és emellé a phpMyAdmin nevű kezelőprogit,amivel egy ilyet összeütni nem nehéz...
    De ebben az esetben igazából nem tudom,hogy a plugin miért pont ilyet csinál pl.egy sima txt helyett...
    Avagy a másik verzió,ami miatt használnak ilyesmit,az az,hogy egy honlapon levő adatbázisba töltsenek ilyen infókat,és a weboldalon keresztül pl.statokat,szerverfigyelőt,stb hozzanak létre,igy pl.adott esetben ezt az adatbázist felhasználva az események követhetővé válnak egy weboldalról is külső szemlélődők számára,avagy pl.az oldalon is jelenlevő ember webes acc-jához hozzá lehet rendelni pl.a szerveren elkövetett dolgait,az adatlapjára kitenni,mennyi killt ért el a szerveren,stb...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19083 üzenetére

    valahol számolnia kellene,hisz a statoldal számontartja,hány járművet lőttél ki... :U csak agyalgatok...meg kéne kukkantanom,pontosan milyen infókat is képes szolgáltatni a mostani szervercsomag.Lehet,hogy van valami eldugott megoldás :D
    Irhatnál olyan oldalt,ahol ezekkel foglalkozó emberkék vannak,hátha több szem,több csipa :DDD
    Hülye vagyok alapból hozzá,de hát a php-hez is az voltam...végülis nem tűnik teljesen kinainak,és azért ottvan a többi plugin is "lesni" :D

    Egyébként az SQL dolog annyit jelent,hogy ezt a táblát azon a szerveren kell létrehozni,ami a procont is futtatja,és ide kell feltenni a weboldalt,ami meg tudja jeleniteni...jó kérdés,hogy ahol van,ott ezt meg lehet-e csinálni,mire is szolgál az a szerver egyébként,ha webszerver is,akkor mindez megoldható elvileg...
    Gond talán a kiiratás,bár az sem feltétlen,de úgy tudom,php-ben nehezebb megcsinálni az autofrissitést...kiiratni nem olyan nagy dolgo,hisz minden fórum vagy akármi egy adatbázisból ir ki :)ami szintén SQL.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    hát eddig nem jutottam sokra a járműkill ügyében....nem igazán támogatott dolog,bár nem értem,miért,sok helyen hivatkoznak arra,aki ilyen korlátozó plugint akar,hogy ranked szerveren nem lehet korlátozni fegyót...dehát mostmár az az álláspont,hogy limitálni igen.
    Pedig sokat dobna a dolgon,ha lehetne figyelni,hogy a rakétások hogyan ölnek,járművet is,vagy csak embert,simán ki lehetne szűrni,kinek nincs járműsebzése/elpusztitása...
    Egyelőre 1 esély van,ha találok valami olyan leirásban ilyesmit,ahol webes statoldalakat faragnak,mert mivel a központ tudja,hány járművet/házat lőttem szét,sőt a statban a járműsebzés is ottvan,valaminek lennie kell...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19096 üzenetére

    Persze,nézelődök...sajna hiába nyálaztam át a Procon fórumot (ehh,micsoda furcsaság,megláttam pár topikodat,hogy pár dolog már neked is eszedbe jutott abból,amit ma irtam...),de lényegi előrelépést csak a direkt szerverkommunikációban remélek egyelőre,úgy tűnik,hogy a kellő funkciók vagy nincsenek,vagy nincsenek még Procon által feldolgozható formába öntve.
    Az is lehet,hogy csak a kövi szerverpatchba kerül majd ilyesmi,szerintem igyis-úgyis lesz nyomás,hogy ha már azt is tudja,hogy mivel,és hogy fejre öltem-e,akkor már miért ne lehetne fontos,ha járművet lőttem szét,végülis ez nemcsak korlátozási igény,hanem statisztikai is,van már jópár beépithető php script,amivel weboldalon lehet direkt saját statot vezetni a szerveren játszókról,kb.hasonlóan,sőt részletesebben,mint a gametracker playerlistje.
    Valamennyire te is hathatnál oda ebben a témában,hogy mennyi gondot megoldana a járműkill figyelése :U sima ügy lenne,rakétakill->volt-e járműsebzés->ha nem,számol->x után figyi,y után kick,és már nem is kéne,csak a véletlen killek miatt morogni.
    az meg mindenkinek van,sőt mindenki elsüti emberre is,ha nincs más/tárcsere jönne,ez nem is baj.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #19098 üzenetére

    az.De azért azt mondom,hogy van benne jó dolog is...mondjuk én a snipert nem tartom jó ötletnek a jelenlegi formában,de van annak is haszna.
    A mapvonalkázást meg még nem próbáltam élesben,de tény,hogy talán ami rugalmatlan az egészben,hogy nem enged semmi véletlent.Nem úgymint mondjuk a játék mapelhagyása,hogy büntihomályositás+10mp visszatérni.Itt ha rosszalkodsz,rögtön cumi.Pedig szerintem valamennyire pár ilyen "bűnös" dolog is felel a hangulatért...tegye fel a kezét,aki nem csinált még baserape-t,nem kempelt a hegyen,avagy nem ment fel halomralőni a fent kempelőket,nem nyomta meg a cg gombját kaján vigyorral,és nem örült a multikill feliratnak...
    Amit én hiányolok,az a tolerancia ebből.
    Lásd a sniperkill..
    Talán humánusabb lenne 1 korlát,de megoldani,hogy mondjuk 6 csipa felett aki reconként meghal,ne vehesse fel újra,vagy mittudomén...
    Vártuk a patchet a kontroll miatt,de pont a hivatalos "nem korlátozható semmi ranked szerveren" álláspont miatt felemás az egész.Érzi mindenki,hogy gond van,de mégsem a megfelelő eszközök vannak az admin kezében...olyan ér is valamit meg nem is.

    DE az is tény,hogy a legtöbb beirós figyire azért meg belekaka van.Külföldinél,aki jó eséllyel igyis csak jön-megy,főleg ilyen gázabb játékstilussal,a tökmindegy-effektus,megy a kövire és kész.
    Más kérdés,hogy a törzsgárda köre meg kuka,de mit is érdekli azt,aki amúgyis csak benézett...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ciry #19101 üzenetére

    Az lesz...de holnap meló,szerintem csak kis Borderlands fér bele,cumis nap volt,nem megyek fel k/d-t rontani ;] na de majd holnap felugrok,és kipróbálom,mennyi az annyi...
    Egyébként az elmélkedés azért egy fokkal jobb,mint a duzzogás :P ,legalább gondolatban próbálok valami megoldást találni,hogy ne a morci menjen már,mostanában mindenki puffog,senki se játszik,forditva nekem is nagyobb kedvem lenne felnézni... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #19223 üzenetére

    pont ez lenne akkor a gond,hogy ugye gyorsak...
    igyis elég nehéz menetközben egy ilyet eltrafálni rakétával,ha nem szembe jön épp,nem logikus,miért lenne jobb erősen.
    Tankhoz képest nudli a gépágyú is,szerintem akkor ütnének a nagyobb 4kerekűek,ha lenne olyan gránátvető rajtuk,mint az őrhajón,bár ez ott is megvan,hogy 1 rakéta vagy akár gl,és pápá.
    Nekem annyira nem hiányzik végülis,okoznak sokszor elég gondot a tankok is azokon a pályákon,ahol ezek is vannak ugye,túl könnyű lenne a támadók dolga,igyis ha elrobogsz az emberek mellett,és nem lő ki egy rakéta,semmi perc alatt ott lehet lenni az m-comok mellett,no mégha erősebb lenne/több fegyver,hát simán be lehetne védeni vele az m-comot,beállsz mellé,egy fal közelébe,de rálátással,és irtod a népet.
    Sokan igyse használják...a gépágyú szerintem túl gyenge,és túl fix,védtelen az ember benne,rögtön kiszedi a sniper.
    Ezért cseszték el a rögzitett lőállásokat is,mert csak olyan helyen vannak,amik lehetőleg a támadóknak a legprofibban rálátható,szintén 1mp,és lelövi az embert 1 sniper.Pedig mekkora poén lenne a házak között mondjuk,hogy tényleg bázisvédelmet látnának el...
    Másik megoldás lenne,ami ugye más szempontból is jó lenne,ha nem lenne ennyi rakéta az embereknél...ha be kéne áldozni magát annak,aki raksit választ,hogy 1 van nála pl.csak,s mondjuk ládából is csak sokkal lassabban kapna újat,helyére kerülnie a jármű-ember-rakéta egyensúly.Cserébe lennének mondjuk a tankok kicsit sérülékenyebbek.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #19230 üzenetére

    na ja.de a cg "kerülendő" kategória :) a vendettát annyira nem szeretem,esetleg notórius kempernél,mert végülis eredményesség is a cél,nem több halál árán 1 kill :U ,"olcsóbban" kijövök,hogy ha tudom,hol van,elkerülöm és kész,megyek más úton.
    Egyébként nekem is tetszene valami járműves map,ami kifejezetten akkora,hogy ne is lehessen gyalog sokat kezdeni vele,kazalnyi járművel,jópár rögzitett állással..
    Fura,hogy erre nem gondoltak...avagy mondhatnék helis mapot vagy pályaszakaszt,ahol azzal kellene támadni,mert mondjuk szakadék,stb van,és máshogy nem lehetne bejutni,avagy amolyan partraszállósdi.Tanknál meg meg lehetett volna csinálni olyan mapot,ahol valami durvábban fallal körbevett bázist kellene támadni,ahol gyalog pl.szintén nem lehetne átjutni,csak jó kis tankrombolás után.
    Sajnos ezek a mapok nem kényszeritenek igazán járműhasználatra,talán az Arica eleje,de ott is a távolság és a hegyi sniperek miatt nem érdemes kutyagolni.
    Bár ott meg megöli a harcélményt,hogy jó tankos 2-3 perc alatt messziről kilövi a 2 m-comot és kész,ha meg nincs olyan,akkor egy küszködés az egész,mert fedezékből simán kilövik a tankokat+mortar.
    Ami még lehetne járműves kaland,az valami konvojos játékmód pl...lenne 1 csapat,cél lenne a-ból b-be eljutni mondjuk legalább 1 járművel,a másik csapat feladata lenne megállitani...ez kombinálva a ticket-rendszerrel.Szerintem nagy kár,hogy a játéknak nincs mod-támogatása...ha már úgysem rankedek az egyedi szabályos szerverek,igazán kiadhatnák az SDK-t,hogy lehessen ilyen tét nélküli,de extra mapos,játékmódos pályákat összehozni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Moretimer #19237 üzenetére

    tudtommal nem lehet emailt cserélni...vagyis az acc elvileg a mailhoz kötött mindenképp.
    viszont játékost 1 alá lehet többet is csinálni,persze evidensen csak egyszerre 1 ember játszhat,az accal,regi után elvileg többet nem is kell a sorozatszám.
    Tiszta munka,ha kapod vele az email adatait is,és azt is természetesen megváltoztatod...ebbe beletartozik a mailaccban levő "pót" email is,amire elvesztés esetén a jelszót tudják küldeni,és a biztonsági kérdés is...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #19250 üzenetére

    ejj,Mester,lennél egyszer valamivel 1 sor elejéig elégedett... ;]
    Legalább próbálj meg valami JÓT találni az egészben :P

    Spot meg lehetne csak squadon belül,amolyan kompromisszumként,vagy ami mégjobb,kitalálhattak volna egy "hallótávot",hogy mittudomén a 20 m-en belüli társak lássák csak,ami logikus is,hogy odakiáltok a többieknek...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #19254 üzenetére

    no hát igen...én hagynék szükitett módon potot a hc-ben is,pl.squadszinten,vagy esetleg ha le lehetne csökkenteni 1-2mp-re...az eredeti funkciója igy helyreállna jobban,és nem lenne egy wh-jellegű az egész,és több teret adna a taktikának is,mert igy ha lopózok,és valaki észrevesz,már fújhatom is,mert utána bújhatok akárhová,látnak egy ideig.
    A killcam meg elemi dolog lenne márcsak a csalók miatt is,bár az igazi az lenne,ha a gyilkos szemszögéből menne fps-ben 1-2mp,és akkor még találgatni is kellene,hogy honnan is látni,amit ő látott :DDD
    Igy meg nem hc-ben ez is egyfajta wh,mert amig tart a killcam,jó esetben meg lehet figyelni,volt-e más ott,avagy a dologban részt sem vevő emberek útját is meg lehet jegyezni,pl.1 lelőtt,nem láttam mást,de a killcamból látom,hogy volt ott 3 is,és merre mentek,már utána ez alapján indulok a revansnak... :U
    Ez nem fer annak,akit eredetileg nem láttam volna meg,de az engem lelövő játékos képén sem volt adott esetben látható,mert pl.mögötte jött.

    Zolás,mortart lehet rá küldeni...
    Engem jobban piszkál,amikor a másik oldalon visznek fel a hegytetőre embereket,és 4 sniper+élesztődroid+lőszerraktár ontja 2 szakaszon is a skulót,mert ugye a kövi szakasznál is érvényes terület...szerencsére kevesen ismerik :DD
    Bejutni nem lehet,jaja,csakhát a bc2-ben ugye le lehet ugrani akármekkora magasságból :U

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #19570 üzenetére

    na ja,ebben is van valami...
    Gondolok itt arra,hogy a láma megveszi a szupercsitet,és rögtön bekapcsolja az aimbotot headshotra és autofire-re...persze,hogy kiszúrják...
    De sajna ha járatosabb játékos vesz ilyet,az beállitja lassú reakcióidőre,gombnyomásra az aimot,bekapcsol egy állandó wh-t...és játszik.
    Néha kilő automatán pl.abakannal 2-3 delikvenst messzebbről,beállitja,hogy testre lőjön az aim(mert ilyen is van....sajna,de akár kéz/láb,hogy lassan halj bele->nem feltűnő),és a wh-nak köszönhetően profi objektivás/adott esetben mortar,uav,semmi nem külömbözteti meg szinte egy prótól.
    És sajnos a lentebb emlitett "überkemper" m60-nal,abakannal eljátszhatja ugyanezt,sőt még egy wh mellett sok killt szerezve is.
    Egyébként a hack sajna úgy is tud működni,hogy szóljon,ha az illető takarásban van,avagy akkor rántson rá a fegyó,amikor lőhető is,ezt sem könnyű kiszúrni,főlegha lassú ráugrás van,kábé ugyanaz,mint ahogy profik rárántanak az ellenre...
    Szerencsére azért ebben a gémben ennek sokkal kisebb a jelentősége,mint pl.egy cod-ban,nagy a pálya,tényleg sok killt csak feltűnően lehet szerezni,mert egyszerűen túl szét van szórva az ellen,a spot meg ugye már-már wh,ha sokan nyomkodják...
    Meghát nem is sok előny,egy átlagos ember már tud most lvl50 lenni,de én pl.lvl17-re unlockoltam mindent,ami kellett,nem sokkal később meglett minden,nem hoz hasznot utána a szint.
    A cod-okban az utolsó szintig adja a cuccokat,és a prestige-k is ottvannak,tehát ott tényleg motiváló lehet valamennyire a csalásra.
    Itt meg a statot is max neten lehet nézni,nincsenek egyedi jelképek a játékon belül,nincsenek killstreak-dijak sem...szerencsére.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ADAM1337 #19575 üzenetére

    a pin azért más tészta,mint mondjuk a cod killstreak rewards,ahol mindenféle "automata" cuccot,légicsapást,stb.kapsz,miért is ne,hogy aki sokat öl,mégtöbbet ölhessen...
    Ott a jó kemper beállitja úgy a jutalmakat akár,hogy szerencsével 6-7killt összehozva "automatán" meg se áll a 25-ös killstreakig úgy,hogy csak lebújik,avagy helikopterből,stb a tényleges élete veszélyeztetése nélkül öli a népet,majd 25-nél ledobatja az atombombát,és ezzel még a kört is befejezi a saját csapata javára bármilyen helyzetből...
    Itt durva lenne ilyesmi...
    Az exelence meg efficiency ha jól tudom,kemény 200 pont...4 kill vagy élesztés,de az ember jó eséllyel fut savior,stb.killekbe,és akkor már annyinak sem felel meg.
    A plecsni se ér sokat,max húdejó,hogy az is van alapon,mert ha már 32-es szinten 150ezer vagy mennyi pl.nekem is a kövi szint,igazán nem sokat számit már az a 10ezer...2 jobb kör.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Def26 #19829 üzenetére

    jó poén,hogy sokan nem tudják,hogy a konzolgyártás maga veszteséges...
    ezért drágák a játékok.viszont gépet csak 1x veszel,hosszabb időre.
    PC-nél meg minden évben többet ölsz a gépbe mondhatni,mint magukba a játékokba,és egy aktuális gép is 2 havi fizetés.Viszont olcsóbbak a játékok,de szerintem KÖZEL SEM annyival,hogy ha az ember megnézi,mondjuk 5 év alatt konzollal és pc-vel mennyibe is volt a szórakozása...(warezt nem kell ide venni...bár az ezzel élők 98%-a is megveszi azt a gémet,amivel multizik vagy 10 óránál többet tölt,tehát nem értem az ellenségeskedést...ami meg ezalatt érdekli,azt meg nem venné meg úgyse,viszont cserébe igy kap egy "második esélyt" a gém a megvételre,ha mégis tetszene)
    Viszont a hardvergyártók nyomják is a szoftvereseket rendesen,viszont konzolon meg pont forditva van,a kiadóknak kell pótolni a konzolok eladási veszteségeit...
    Igazából szerintem nagy dolgok derülnének ki egy komplett hardver-szoftver közös költség viszgálatból,de hát valamennyire látszik is,a konzol mostanában azért szárnyal,mert elérte a legócskább komplett pc-konfig alatti árat...de egyébként sokáig már nem foghatják vissza a pc-hardvert sem,hisz a száraz technikai adatok,amikkel eladják a hardvereket,mostmár sok ember esetén hoznak olyan gondolatokat,hogy hogyis van az,hogy egy x éves hardverre ugyanazt kapom,sőt néha jobbat,mint amin pc-n 100x-os nyers erejű gép kell...Box esetén meg fura is,mert nagyon PC-rokon gép.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Zolás #20763 üzenetére

    az infantry gyalogságot jelent,itt jelen esetben tilos a járműhasználat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #20766 üzenetére

    no meg minden restartnál szopika,és persze minden vacakhoz restart kell... :)
    Egyébként ha ki lehet venni a járműveket,akkor baromság bent hagyni,de tiltani... :U
    Kezd ez is lassan cod4-szinten elgurulós gyógyszerű adminokat kitermelni...ha igy nézzük,a "gépi" admin a leghumánusabb,tudja a ember,miért mi jár,ilyen helyeken meg bármiért kivágják az embert,ha azt adminnal teszi.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pgergo #20768 üzenetére

    lehet,hogy jótékony a hatása,de én még mindig drágállom,és kicsi az ssd...úgy vagyok vele,hogy ha már ennyi potya pénzem lenne,úgyis procit vagy vidkarit újitanék,lényegében szerintem annak éri meg,akinek egyébként "korszerű" a gépe.
    Nekem a 4850 sem mai darab,a 3.2-n ketyegő E7300 sem,de feljebb lépni prociügyben alaplap és RAM-csere,vidkariügyben meg simán nem éri meg az 5850 alatt semmi,de a vacak árfolyam miatt az meg horrorárú..
    Igy gyűjtöm a pénzt inkább/veszek más témában valamit,avagy +1 játék mondjuk jut is,maradis alapon,de ssd...nekem nem éri meg a gyors bootidő(hazaérek,benyomom a gépet,mire átöltözök,stb,úgyis bent van minden,este kikapcsolom,kész...),a játékoknál meg általában amihez kedvem van,azt az 1 gémet tolom,kibirom a betöltési időt,a pályára meg berak igyis az elején,válogathatok a járművek közül.
    Egyébként a ReadyBoost is megér egy próbát esetleg,én használom,a már látott pályát gyorsan tölti be,ez itt nem is annyira,de egy cod-nál,vagy a Borderlands-nál,ahol sok a mászkálás,jól jön,és a próba "ingyé" van,ha van mondjuk egy 4gigás kellően gyors pendrive.
    És ez szintén gyorsitja minden program betöltődését.
    A mikoroakadások meg annyira nem zavarnak,sokminden miatt lehet pillanatnyi zavar,net,szerver,játékosszám,események...mindent úgysem tud kiszűrni az ember.
    full HD-n tolom,mediumon,teljesen elégedett vagyok a 40-50fps-el,erre nem hinném,hogy fognék egy mellélövést vagy halált.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák