Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz BalaNce87 #19248 üzenetére

    Az lett baj hogy hc-be az összes fegyver ugyanannyit sebez nincs különbség csak a skin más, így mondhatni tényleg értelmét veszti az hogy ki milyen kaszztal van.

    Zolás: Nah mind1 de tényleg úgy felkúr, bazze ebbe a játékba nincs olyan hogy jó játékos max bénán lő, bár az se számít, mert ha jó helyen vagy akkor easy kill. Meg azt is bírom hogy ha házba vagyok kilő a picsába gl-el de ha egy kis kőbucka mögött heverek nemtud kilőni mert az nem omlik össze... Tényleg nem értem hogy házakat szétlehet lőni de ilyet hogy kő, konténer, vagy a mágikus világítótorony azt nem... A kedvencem fal mögött vagyok vagy futok gránát elől mi történik visszaránt a sebzés zónába, és meghalok közbe már ezer éve fedezékbe vagyok vagy messze a gránáttól. Azthittem azt is kijívították hogy nem tűnik el a golyóm a levegőbe, vagy nem adja a be találatot, de még mindig ezerszer van hogy vérzik mint az atom aztán leesik neki hogy jah lőnek megfordul és ennyi voltam...nem értem most ez mitől függ hogy neki beadja nekem meg nem, random könnyít neki hogy jaj sokat halt szegény legyen sebezhetetlen egyszer kétszer.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák