Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz v!ct0y #15235 üzenetére

    nekem is volt pár olyan,hogy befutott a delikvens az ajtón,láttam,hogy elfordul balra,utána késeltem az ajtó mellett,és beadta :DDD kőfal volt,nem fán át.
    Sőt,lépcsőn(fa) is meg lehet oldani fel-le,avagy olyan falapon át az isla inocentes-en,ahol alá lehet menni az m-comnak,és csak les az élesitő,mi történt ;]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Bavid #15237 üzenetére

    érdemes a hitbox-korrekciót bevetni,én amióta megjelent,használom,45-tel.
    Irtam tegnap kisregényt,meg a topikjába is...egyelőre kaka.MW2 feeling kicsi,BC2 hangulatú mapokkal,pixelharc,kemp,cod4 szintű graf,minimális tereprombolás,pár m-re dobható gránát.5ezret se ér,ha nem lesznek NAGY változtatások. :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #15239 üzenetére

    pont ez az,hogy a betában alig villan fel a pont maga,stb,a gyilkos fegyó kint van jobb alsó sarokban,meghogy ki és hanyas kasztszinttel követte el...de hogy miért mennyit kapsz,mi miért számit extrának,épp csak felvillan 1mp-re.Az ember nem is tudja igazán,mire kap több pontot.Ha nem javul,ráérek mérgelődni akkor,amikor megjelenik,hagyom a betát is,marad a BC2+Borderlands,úgyis nyár van,amikor meg ez jön,legfeljebb megveszem a Dead Rising 2-t,ha jó lesz a multi,csak kibirom a Black Ops-ig...1 előnye van azért,ez is szerveres lesz.Mondjuk már nagyon hiányozna megint egy olyan gém is,amihez modok és custom map gyártható,a black Ops-ban bizom még,a cod5-höz jó kis zombi mod volt...De ha nem lesz szeró,azt már meg sem fogom venni,pedig az összes cod itt sorakozik a polcon.Akkor az már nem cod,mint ahogy az mw-k sem...főleg a 2.

    Mindenképpen azt mondom:jelen pillanatban a MOH NEM ÉR PÉNZT! :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Fortissimus #15240 üzenetére

    Win Loginneved/dokumentumok/BFBC2-ben :
    -GameSettings.ini-ben:
    ServerFilterSettings=na,na,na,na,na,na,na Ezt a sort keresd meg,ez alá kell a lentebbi 2 sor:
    SettingsManager.floatSet GSDefaultLatencyCompensation 0.0450000
    SettingsManager.U32Set GSInterpolationTime 45

    -a settings.ini-ben pedig ugyanezt,csak a legvégére kell beszúrni.

    de alapvetően ide azt az értéket érdemes elvileg irni,amit a szerverkereső ir a szerverre,bár nekem 39 szokott lenni,de ezzel mintha jobb lenne 40 helyett,ahogy próbáltam,lehet kicsit eléhúztam a boxot igy,mert az ember úgyis elélő,és a netem is vacak volt,majd teszek egy próbát a 40-nel asszem',mert mostmár este is 7ms pingje van a netemnek,lehet jobban járok...kis morgás kellett csak az ISP-nek :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ADAM1337 #15244 üzenetére

    nekem mindenképpen ért,futó ellen problémán és késen javitott,szintén mozgás közben elsősorban...

    Egyébként nem megyek én sehová :) marad a BC2,no meg a Borderlands,most az volt az esti program,de nem tervezem a BC2-t sem hanyagolni,nem a beta miatt nem voltam most 2 napot fent,összesen is játszottam vele fél órát...Belgiumi vendégek,leendő vevők,stb jöttek,volt melóm elég.

    A hitbox-ra én általánosságban nem raknék 40-45nél többet,hacsak nincs valakinek netszolgáltató-szinten 20ms-nál nagyobb pingje.De nem a bill számit ennél,hanem a szerverkeresőben látott érték!
    A hitbox-videó,aki még nem látta esetleg

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    2 rongy a betakulcs a MOH-hoz a CDGalaxis-on,ha nem kell a játék,csak ennyi a bukta,de ha kell,akkor beszámitják.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz WhiteWalker #15353 üzenetére

    :Y Hogy lehet ezzel a bigyóval ennyit ölni...5!!! killem van vele...mire meglenne az 1000,lenne is vagy 0.2-es k/d-m... :(
    A SPAS-12 még tetszik is,meg egész jól is ment,de azzal sincs,csak 25 killem,egy abakan vagy m60-Type 88 mellett nekem nem rúgott labdába

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Target78hu #15355 üzenetére

    lol...köpőcső nincs? :D valakinek már arra is lenne platinája...
    Defibre,repairra és smoke-re is lehetne csillag,ha már ölni is lehet velük,a defibnek nekiálltam volna :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #15358 üzenetére

    nekem a legjobb pisztoly a REX,van is vele 5 killem...de ebből 4 headshot ;]
    Ennek fényében nem értem,hogy hogy lehet az,200 kilőtt golyóból csak 39 talált :F 3m felett elő se vettem,és kábé meg is volt a kill vele,csakhát erre bazirozni...tracert viszek mindig,azzal össze is kaparok 3-4 killre való pontot védőben.
    Az szokott tetszeni,amikor a pálya másik végéből a sniper minden előzmény nélkül ilyenekkel szed le,valahogy nehezen szoktam hinni,hogy 1.snipertávból be tud célozni vele,2.ennyiről is sebez akkorát,hogy ne tudjon az ember elbújni,mert kap 2-t és fekszik.
    Bár ez megvolt már cod4-ben is,gondolom az aimnak mindegy.
    Tényleg,kiváncsi lennék,az aim vajon pl.tank ágyúra,GL-re,gusztira is működik-e :F
    Vannak,akik ordenáré parádékat tolnak pl.tankkal,én meg csak lesek,hogy a fenébe lehet a gépágyúval úgy lőni,amikor 5-6 találat tuti szokott kelleni,csak amit hitnek ki is jelez,általában simán el lehet bújni is előle.
    Bár állványos heavy mg-vel is sikerült a múltkor egy 6-os killstreakot összehozni úgy,hogy meglett az 5 headshotos pin is,tuti megkaptam volna az aimbot jelzőt,ha nem lenne kint a PHAdmin ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz madgie #15362 üzenetére

    Jaja,ebben is van valami...csakhát én úgy vagyok vele,hogy ugyan a k/d-t lesz..om,de a kör megnyerése fontos,és emellett jó lenne az lvl50 felé is közeliteni,és mivel az objektiva kevés pont,muszáj sokat ölni,éleszteni,stb.Hiába örülök a szép killeknek,ha leshetem mondjuk a 10.helyről a kör végét 1000 ponttal,1-1x bejön,de hosszabb távon elkeseritő,akármilyen szép is az a pár kill.
    Igaz van,hogy beáldozom a dolgot,és pl.Arica-n RPG-vel és aknával csak tankra vadászok szinte,de még ennél is jellemzőbb,hogy kihagyom itt a védőt,cigiszünet.
    A többi map meg tunkolós.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz LLKobe #15368 üzenetére

    http://battlephield.eu/ati_catalyst_10.5_hotfix_win7_vista.exe
    Ezzel még biztosan megy,én ezt használom...igaz én DX-et külön nem szoktam frissiteni,azt esetleg a játék lemezéről tudod pl.
    Egyébként számithat az is,hogy eredetiről van-e szó gondolom...
    Asztalra kidobás szokott lenni mindenkinek néha,de én van,hogy beledobok 1 hét multit,és semmi gond,multiban olyankor jellemző,amikor valami sűrűbb akció van,pont öl az ember,pont lelövik,és összedől egy ház is épp,stb...de simán,csak úgy nekem még nem volt,mindig köthető valami bonyolultabb történéshez.Offline még bele se néztem a gémbe :DDD azt a részét ilyen téren nem ismerem.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DieHard #15403 üzenetére

    erre nekem jött be egy bug már nem 1x,de ugye csak gold star-ra,és ellenőrizendő:úgy vettem észre,ha egy fegyóval az efficiency pin-en belül megcsinálod a kövi goldot,és utána még szerzel vele efficiency-t,akkor 2 arany csillagot ad,nem arany+efficiency.Persze végülis 5000 pont nem sok,de 2x már tuti megesett velem,és utána a statom is ellenőriztem,hogy nem volt másik fegyverre aranyközeli helyzetem,és a körben hiába irt efficiency-t,az nem volt a végén,csak a 2 arany csillag,és 2x 5000 pont.
    Természetesen ez nem 100%,lehetett pillanatnyi bug is,lehet,hogy nem mindig fordul elő,2 esetet bizonyitottan megnéztem,hogy TUTI 1 fegyóval jött össze,általában gold közeli helyzetnél csak az adott fegyót használom,nomeg feltűnt volna a második gold bevillanása is menet közben.
    Sajna abakannal amikor meglett a platina,kivágott abban a körben a szerver az elején,pedig direkt pont 999 killel álltam neki igazolni a dolgot,hátha ott is összejön.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #15452 üzenetére

    elvileg ezt is holnap javitják...konzolon már megvolt elvileg,csak nekünk ugye késik... :U de konzolon úgy volt,hogy a killek nem vesztek el,amit korábban csináltak vele,és a patch után automatikusan megkapta rá mindenki,ami járt,nomeg az all bronze felvarrót is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Dantenero72 #15458 üzenetére

    hát ha ez van,akkor én 5-ödikén megyek 2 hétre nyaralni... :O azt hittem,addig lesz egypár jó kis játék még...
    És fogadni merek,hogy még mindig csak azt igérgetik,aminél konzolon már 2 körrel rég előttünk járnak amúgyis,és gondolom a konzolos patch óta eltelt időben összegyűjtött problémákra is változatlanul sz...nak...pedig mire kijön a patch,már konzolon megvan x tapasztalat,nekünk nem akar jönni se az onslaught,sem az egyedi fegyó pack se,semmi...most nem értem,ami konzolon már rég megy,abban mit ilyen nehéz pc-re portolni?

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #15464 üzenetére

    én nem ismi,de tegnap is fent volt,amikor baromkodtunk szintén ennyien...és szintén "furának" éreztem,mert amit tolt,az nem lvl2 szint volt,meg 0 játékismeret,esetleg lehet,hogy újrakezdő a srác,vagy új profil,vagy "hmm" valami történt az eredeti profiljával vagy mittudomén.De ha megleptem,akkor azért padlót fogott,ahogy kell. ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bonat #15594 üzenetére

    Szerintem lehet jó az AT4-is...bár gyakorlás kérdése.De végülis a rögzitett KORN cucc is végülis hasonló,azzal is lehet alkotni,bár járművekre az igazi az is,tegnap ezzel sikerült összehozni egy jó kört,és ami a legjobb,1 élettel,valahogyan elkerültem a sniperek figyelmét :D

    3 tank+1 páncélozott dzsip vagy mi a fene :D
    A CG viszont tényleg csak emberre jó...avagy persze olyan mapon házat bontani is.
    Az rpg-vel viszont mostanában nagyon rosszak a traceres tapasztalataim,tegnap nem egyszer volt,hogy tracereztem a tankot,kilőttem rá mind a 4 rpg-met,de a felfelé lőtt,majd lecsapó rakétával még damage-t sem sikerült szereznem.Lehet ez valami bug,mert CG-vel viszont működik,igaz az meg eleve gyengébb,de hat.Nem irányitott rpg-vel meg tegnap is lőttem ki tankot 2db-al,és nem volt exp lmk2 benyomva,tehát nem reális,hogy fentről 4 rakéta alig sebzett valamit.Hacsak nem 5-en szerelték a tankot,viszont azt meg látnom kellett volna az "életcsikján" de egyszerűen maga a sebzés volt felülről 0 szinte.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Ja,találtam egy fura shotot a tegnap emlitett duplázódásra...bár régebbi,és nem tudom már,hogy szerezhettem-e arany csillagból 2 fegyverre,mert ugye gránátkill is volt,de a felvarrót tuti,hogy csak egyszer lehet megszerezni...

    Tök jó poén a CG a statoknál,hogy a fenébe tudtam én abból 99-et ellőni egy körben :Y :B ehhez képest a 19 kill viszont :B és hogy a fenébe jön ez ki 89%-os pontosságra? :F

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #15627 üzenetére

    nincs miért vergődniük a Steammal,hiszen ott fileszinten lehet a játékokba belenyúlni,a letöltött cucc sem telepitős,hanem "készen" jön le onnan a játék...ergó duma,hisz csak fel kellene rakniuk egy sima gémre a patchet,utána pedig már lehetne is küldeni ki az usereknek a változást.az mw2 amikor indult,napi szinten jött hozzá Steamen pár kb-os frissitések is,balansz,stb.
    Egyébként tényleg komolytalan a játék,nem is szabad véresen komolyan venni :) mi itt tehetünk egy szivességet Mo.-n,hisz innen minden hosztingos messze van,és Mo-nak iszonyat kevés a külföldi sávszélessége és kapacitása,ezért ugrik meg a határt átlépve a ping is aránytalanul,itthon 7ms a pingem,de már minden határontúli nagyváros 50-től felfelé indul,ráadásul az sem stabil.
    Warozni meg értelmetlen...funolni lehet,de itt az ember hol megsz...ja a szerverlaggokat,hol úgy érzi,minden sikerül,nincs még egy ilyen gém,ami ennyire kétarcú meccseket tudna produkálni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Kr/\toS #15629 üzenetére

    Az itthoniak nem birnák el...nálunk megy a cod-oknál is a lehúzás,mert csak gagyi gépen,linux alatt futtatott szervert bérelhetsz,amihez annyi proci kell,mint egy weboldalhoz...
    Wines szerverű játékot már nem nagyon találsz,ha van,akkoris 4x annyi áron,mint a többi,és még ebben csak a win miatti erősebb szerver van,nem a játék igényel többet.
    Itthon igazi hosztingcég nincs is,csak ilyen 1-2 emberes,elérhetetlen supportos,amolyan homebrew,mint a seedszerveresek,nálunk nincs hagyománya a játéknak,kevesen tolják komolyabban,és azok se beszélnek róla nem kocka társaságban,mert Mo.-n "égő" dolog huszonévesen játszani,anime-t nézni-olvasni,meg még pár külföldön teljesen normális dolog,még akkoris,ha az ember heti 3-4 órát szán is ilyenre,inkább hallgasson róla.

    Magyaritás szerintem nem lesz...felesleges.Az 5 óra offline-t már ezeréve elfelejtette mindenki,nincs értelme.Aki nem értette,elolvasott valami komolyabb tesztet,weboldalt,ha érdekelte a sztori :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Egy érdekes jelenséget vettem észre,nem tudom,másnak is feltűnt-e már...a ProCon képes akár a háttérben is,amikor több kill van egyszerre,akár 30%-os prociterhelést is elérni,ha bezárom,akkor visszaesik pl.net közben 1-2 %-ra...
    Ma kipróbáltam a játékot úgy hogy nem futott,és érezhetően sokkal kevesebb volt az "eksönlag" játék közben!
    Lehet mondjuk,hogy kevés az e7300 3.2 gigán egy kicsit a játékhoz,de végülis az tény,hogy akár 30% minusz a prociból,ráadásul olyankor,amikor a játékban is ugye pont extra történések vannak,tényleg jó kis akadásokat tud produkálni,fetűnt az is,hogy hogy lehet,hogy nem is mellettem ölnek-halnak,hanem messze,és arra is jelentkezik,és ilyet ma nem tapasztaltam... :F

    Egyébként lehet nem megy a kettes/nem csatlakozik rendesen,mert a progiban csak az ip/port látszik,elvileg connected,de üres,és nem ir se játékmódot,semmit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #15637 üzenetére

    Na ja,ezt én is tudom,szerencsére nekem is van egy ilyen kollégám :D
    Egyébként való igaz,az a generáció,aki annó "ezen nőtt fel",aki végigkövette a "számitógépes játékok" fejlődését,az játszik a legtöbbet még ma is.
    Az új generáció már más tészta teljesen.Fura belegondolni,hogy kb.15éve már pl.én is duke nukem 3d-n és doom-on multi fps-t nyomtam,és a mai napig tart az fps szenvedély :DDD
    Szerintem ez a korosztály ilyen marad mindigis,mig a mostani fiataloknál már csak egy rövid 14-18 éves kort felölelő "vérpistike-korszak" a gém.
    De hát a mi időnkben nem is volt jó másféle szórakozásra a gép,nem volt net,cset,ilyesmik,a géppel vagy dolgozott az ember,vagy játszott.
    Az ilyen commodore 64-ekkel meg eleve csak játszani volt érdemes :D ejj,hány joystickot használtam én is annó tropára,pedig sosem vágtam földhöz vagy ilyesmi :DD
    És a mai napig is szeretem az emulátorokat,most tervezek egy Dingoo A320-at venni,kis pocket pc-szerű médiapléjer-játékkonzol,mindenféle retró emulátorral és linux-al :D csak úgy a nosztalgia miatt...
    Bár mostmár jó poén,hogy Starcraftozni a TELEFONOMON szoktam,kicsit haladt a technika...
    Egyébként a foci nekem se gyerebe,horgászni néha szoktam,bár azért mostmár sajnálom rá a kevés időm sokszor,főleg ha nincs kapás,és már elfogyott a sör :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #15640 üzenetére

    Jó poén ez a szabályzat-dolog,még itt sincs a patch,már annyi vita ment a nem is élő szabályokról,hogy előre rettegek,hogy mi lesz,ha tényleg be lesznek vezetve :)
    A gépi adminnál meg nem lesz vita meg "bocs,lerakom",vagy elsomfordálás csendben a baserape-ből,hegyről,stb...
    Igazán a fene tudja,várom-e,a cod4-nél már végigéltem a PAM-Promod-korszakot,ahol a végén már a grafikai beállitásokat is megszabták,nem méghogy a fegyvereket,stb...
    És nem vezetett jóra,csak "sikk" volt pubon is úgy játszani,mint a "nagyok".
    Cserébe egy csomó fegyót és eszközt hanyagolni kellett,ki lett dobva a játékból,ami többé tette,mint egy cod1,ha egyáltalán maradt egyáltalán cod1-szintű választék,azt meg nem is mondom,hogy a graf is arra a szintre lett letolva.
    Én is morci vagyok a gl/gusztav only-ra meg a baserape-re,de ennyi igazából,akihez el lehet jutni 1 killig,az igy járt.aki meg rendszert csinál belőle/direkt továbbmegy,az meg már úgyis spawnkill,baserape,de valahogy nem várom,hogy ne mehessek lekéselni egy támadót pl,ha túl merész vagy ilyesmi.
    És ráadásul nem oldja meg a direkt tolódáskor "bentrekedők" gondját sem.Bár nem értem,hogy lesz,tolódik a map,és kickelődik mindenki,aki ottmarad?F...gom sincs,hogy lehet megkülömböztetni majd...avagy visszafelé a határnál rámlő valaki hátulról,megfordulok,hogy védjem magam,visszamegyek pl.1 métert a támadó bázis felé,és kick?
    Egyszerűen nem tudom,hogy tudják ezt majd megoldani normálisan.
    Én részemről elvagyok az alapszabályokkal...és ugye még erre jön majd a mapnagyobbitás,eleve változtatnak a gyári határokon is,és nagyobb lesz a helik hatóköre...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    ProCon nem megy mostmár egyik szerver se...de be se lép.Szeró ugye megy,most jöttem le...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz r-chee #15699 üzenetére

    Elnézést ezért,mert elvileg én is ott voltam az alsó szinten...
    DE azt azért hozzátenném,hogy ez nem a támadók hibája elsősorban,mert azt azért nem várhatod el,hogy a házban védjék az m-comot,elölről nem tudsz mit csinálni az emelettel,talán akkor esetleg sniperek,ha előrelátóan kigusztizta/gl-ezte valaki a takarólemezeket.
    Mögé ha megyünk,semmivel sem jobb,balra meg behatárol a viz,és szintén vagy nem lát az ember semmit,vagy már kiszúrja a bejövő spawnolókat.
    Sajna ez egy ilyen szitu,végülis egyébként szerintem kárpótolja a védőket,hogy bejutni és élesiteni viszont elég nehéz,mert le kell ölni a védők nagy részét,és meg kell úszni alesipuskásokat és a lépcsőn feljövőket...
    De mivel ez már az uccsó' m-com,azért aki eddig eljut,szerintem már megérdemli a győzelmet,bár én a másikat inkább áttettem volna a vagonokhoz,hogy ne ilyen közel és együtt legyen a két pont.
    Nomeg egyébként szerintem ez eddigis igy ment ezen a mapon mindig,sőt,van,hogy a sziklákig jön az ellenből 1-2 emberke.
    Node akit beszoritanak ennyire,ott már úgysem nyer sokat pár méterrel,hisz akkor már úgyis ott tobzódik az összes támadó,és az emeleteken is van 3-4 emberke szintenként,egyedül kizárt dolog bejutni akár csak az alsót defuseolni is.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomics #15729 üzenetére

    Szia,az nem prestige,hanem veteran szint,korábbi BF játékokért és a BF Heroes-ért lehet ilyet szerezni,de eléggé bugos...
    És egyébként amit lehet vele,az az elején jön jól,mert garandot lehet pl.megnyitni vele,meg valamelyik pisztolyt asszem',de lehet élni nélküle...
    Prestige itt nincs,bár szerintem nem is baj,irtómód lelassul 30 felett a szintlépés...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz artiny #15742 üzenetére

    valami azt súgja,hogy NEM vetted meg a gémet.... :U
    Egyébként prociigényes,nem vidkártya elsősorban.
    Nomeg én örülök,ha mediumon elpötyög a gépemen full hd-ben 25 felett,ne legyünk telhetetlenek.A patchek nem külön jönnek,hanem updaterrel az origiseknek,ezértis gondolom,hogy ingyévót'...akkor meg igy jártál ;)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz datango #15879 üzenetére

    NO ez a legviccesebb dolog,amit mostanában olvastam...Játszottál te már multit korábban szervereken?Amióta lehet szervert bérelni,azóta van az,hogy az admin azt tesz ki,akit akar,ha ő játszani akar,sőt akár jogellenesen válthat pályát is,avagy újrakezdetheti az adott kört is a piszokja,bizonyám...
    És egyébként én adok 99%-ot,hogy az admintársaim is 20 kivárják a szabad helyet inkább,örülve,hogy jó sokan játszanak,minthogy helyet csinálnának maguknak,de pl.én még sosem kickeltem hely miatt embert.
    Pedig én sem tudok túl sok időt játékkal tölteni,tök jogos lenne,hogy hogyha van egy órám gémelni néha,akkor nem akarok a fizetett szerveren negyedórát refreshelgetni.
    Egyszerűen elképeszt néha,hogy az emberek mennyire félretájékozottak tudnak lenni,hogy mennyire egyoldalúan képesek nézni a dolgokat,és szűrőzni a nekik megfelelő infókat,a többiről tudomást sem véve...
    ÉS ez alapján,ahogy irsz,nyugodtan mehetsz legközelebb olyan szerverre,ahol örülnek a "jogászkodásodnak",van 6000 másik,nagy a világ,tök felesleges volt ezért beregelned,hogy jól megmondhasd,mert A KUTYÁT NEM érdekli,mit hordasz itt össze.
    Menj,pereld a Dice-t,miért vágnak ki maguktól a szerverek,miért lagol,stb,avagy miért kell a drága userekből pár ilyen marhának,mint mi,plusz PÉNZT,IDŐT,TÜRELMET áldozni,hogy az átlagemberek játszhassanak.
    És tudod,sokan inkább megköszönik,hogy megtehetik,hogy felmenjenek és jó meccseket toljanak ezen a k...ög adminokkal teli szerveren.Neked nem muszáj,csinálj nyugodtan egy jobbat :R
    Egyébként a PH-s arcok átlagéletkora 25-30 év,megsúgom.Én pl.31 vagyok,jópáran,pl.Gabipaci is,családos,gyermekes ember.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Doki-HUN1978 #15884 üzenetére

    Na ja...mit tegyek,ha kikivánkozott...de legalább próbáltam leirni mindent,megspórolva pár tiszteletkört,5 hsz-ben se lett volna jobb.

    Datango:
    Egyébként nem Isten tényleg az admin,de jár kötelességekkel és jogokkal is a dolog.Mindenkinek nem lehet a kedvében járni,igysincs visszaélve semmivel,mondhatni az adminok saját kárára megy a dolog.
    Nem kickel,pedig fizet,játék helyett foglalkozik az userekkel,stb.
    És mint bármilyen más ember,követ el hibákat is,sőt akár önmaga vét a szabályok ellen,hogy egy jó helyzetet kihasználjon,cserébe másra sem ugrik rá minden ellőtt guszti miatt,rossz helyről elkövetett kill miatt.
    Máshol pl.szelektálnak pontra vagy szintre,az mégrosszabb szerintem.És mondom,irtó ritka a helycsinálás eleve,tudtommal.
    Tényleg no offense,peace :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    [21:47:03] gerkon-ultra > geci csalok
    [21:47:07] bonat > lulu
    [21:51:00] CR|CK - gerkon-ultra > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
    [21:51:13] CR|CK - GERKON-ULTRA > SZADRA VIGYAZZ LEGYSZIVES
    [21:51:42] gerkon-ultra > m r utolag mondod te fasz
    [21:51:54] joke(HUN) > ?
    [21:52:42] gerkon-ultra > erre lvezel te k cs g?
    [21:53:12] gerkon-ultra > idiota

    Az élet árnyoldala,avagy amit sokan nem látnak játék közben...
    Ez pl.épp friss a 2-esről.Nehéz az élet.Avagy az elkényeztetett avagy buta ember jajkiáltásai :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #15896 üzenetére

    :R jogos...nem is szoktam ilyesmit,csak most ez témába vágott pont.
    Hogy néha mik vannak a "jólnevelt" emberek mellett,hogy ne csak az admin extra jogai legyenek emlitve,hanem az ilyenek kezelése is,és tanulságos,hogy egy ilyen emberrel szemben is milyen hangnemet üt meg az admini figyelmeztetés,mielőtt többen farkast kiáltanának a ph-s adminokra.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sh1fty85 #15933 üzenetére

    A pb ki nem dob senkit ilyesmivel...2 verzió van...1.repül a delikvens végleg az egyértelmű csalás miatt,aki aimbot,wallhack,multihack üzit kap,az már búcsúzhat is az accjától..2.ha más program okozza,akkor nem ezt irja ki,de akkor csak kicket kap,vannak játékok,amiknél "összeveszés" van,amikor kijön egy új Fraps vagy Ati Trray Tools,stb.progi,amik a játék közben irhatnak a képernyőre,stb.De ezért 10 perces pihi jár,viszont sokszor nem utal az üzi az okra.A PB csak egyértelmű cheatra bannol.
    Akit kickelget a PB,ezt érdemes átgondolni,milyen progit futtat,ami a játékban is pl.hőfokot,FPS-t,akármit ir ki.Alapvetően óvatosan kezelendők a különféle módositott,pl.ExtremeG ATI,stb.driverek,mert a PB a driver checksumját,stb.is ellenőrzi,a cheatek sokszor a videodriver módositásával teszik ki a wallhacket,stb,hogy a PB shoton ne látszódjon,a cheat ugyanis közvetlenül irja a videomemóriát igy,nincs "nyoma"

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #15939 üzenetére

    az a k...ögség,hogy én a tervek szerint pont nem tudok új Rush mapokról még a jelenlegiekből sem,csak más módok kapnak több pályát. :F
    Miért nem hagyják az adminokra,hogy pályát szelektáljanak,be kéne tenni mindent mindenhová,úgyis hamar kiderül,mi mire alkalmas. :K
    Lusta tetvek,egy db vacak pályát nem képesek amúgyse csinálni...pedig szvsz ha már egy játék megvan,akár a meglévő elemekből egy új mapot összedobni már nem nehéz.
    A custom mapos játékokban remek mapok születtek napok alatt is,a cod-okhoz van is vagy 5 gigányi mapom még mindig,pedig szűrőzve lettek szerveren,mi ér valamit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mackosajt #15942 üzenetére

    3 hétre kitetted? :Y
    Nekem lényegében 2 igazi gondom van velük,hogy önzőek,ha pl.járműről van szó,és nem igazán objektiváznak,segitenek,hanem csak a statot nyomják.
    És persze hogy morog mindenki,ha látja a 40/5-10 -es statot,ha meg már 2 is fent van egy oldalon,kilép a fél csapat a másikból,senki se hülye.
    Hogy tisztán tolják-e,azt meg a fene tudja,amig nem jön a PB-bann,addig mindenki tiszta,az nem elég indok semmire,hogy pl.mediccel hogy a fenébe lehet,hogy folyamatos lövéssel,nem adagolva sorozatkill,jobbhiján be kell tudni a skillnek.
    viszont igy édes érzés belemártani a bicskát valamelyikbe ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sh1fty85 #15934 üzenetére

    ezek kisebb mapon,vagy közelharcnál,pl.mcom-ozásnál jönnek jól,talán úgy lehet jól kijönni belőle jobban,ha az ember házak között,stb.meg tudja oldani a 20-30méteres rálátást fedezékből,persze oldalról,hogy ne szúrják ki a defuseolók.
    ami még jó pont ilyenkor,hogy pl.sniperrel örülni fog a csapat,ha kap motion mine támogatást,lehet vele ellensúlyozni adott esetben a kevesebb killt,és persze ez magának a snipernek is jól jön.
    Auto csipával meg végülis 1-2 ellenfelet,főleg hátulról közelharcban is be lehet vállalni nozoomban,szomszéd ház ablakból,stb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz namenyicsavo #15948 üzenetére

    Nem is az a lényeg,hogy ki,csak a 3 hetet néztem :F szerintem értelmes emberek,meg lehet velük beszélni valahogy,mi a gond...legalábbis remélem.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #15955 üzenetére

    A custom mapok sajna azért mentek ki a divatból,mert ehhez ki kellene adni a fejlesztőkörnyezetet,és ahogy bevezetésre kerültek az ilyen prestige és online rank-os dolgok,Steamen meg ugye szintén az archivemnetek,elsősorban arra használták ezeket,hogy olyan mapokat csináljanak a játékokhoz,amivel elősegitik a sokkal gyorsabb fejlődést.
    Pl.a cod5-ben olyan szerókkal kezdődött,ahol sd futott,de tilos volt bombát élesiteni,és megcsinálták,hogy mégis legyen respawn,és 1 kill először ért 5000xp-t,utána persze elszaladt a ló,és 1 meccs alatt full megcsináltál 1 prestige-t.
    De ugyanez ment pl.a Killing floor-nál,ahol ugye coop van,csináltak olyan mapokat,ahol külön,bezárt helyen jelentek meg a megfelelő szörnyek,és tele fegyverrel,lőszerrel,hogy mindenki kimaxolja magát,vagy pl.olyan szoba,ahová bementek ketten,folyamatosa ment le az életerejük,de csak annyira,hogy medicelve egymást pont felgyógyuljanak,könyv rátesz a bal gombra,1 óra múlva visszanéz,jéé medicelés kimaxolva. :U
    Itt sem lenne másképp,rögtön megjelennének a statpaddoló minimapok,meg az egyéb trükkös dolgok.
    elég,ha csinálnának egy 100m2-es mapot,hogy gyorsan menjenek a körök,direkt spawnkillel,és akkor 3 perc lenne 1 kör,akit nem érdekel a k/d,semmi perc alatt meglőné a platinákat.
    Cod4-ben is volt olyan FFA szerver,ahol spawnoltál,hátraléptél rögtön,és már jöttek is eléd spawnba az ellenek,akár sniperrel is lőhetted a nozoom fejeseket zsinórban,1 kör=250 kill megvolt.
    No ezért nem lesz custom map.Borderlands-hoz is csináltak ehhez hasonló trükkös pályákat..

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Skacok,mivel elpusztult végleg a Razer Lachesisem(szenzorhiba...),kellene helyette egy új rágcsáló,ki mit javasol?Jelenleg ami tetszene,az a Deathadder V2(passzol a Razer alakja a kezemhez...),de gondolkodtam pl.a Roccat Krone-n és a Gigabyte GM-M8000X -en is,de szivesen fogadnék tippeket...ami viszont nemgyerebe,az a Logitech MX-518 pl,az ilyen "gömbölyű",domború gombú egerek nem fekszenek,nagy lapát kezem van,ezértis jó a Razer az ujjtartós gombjaival,stb,a Logitechek gömbölyű alakja nagyon kényelmetlen...
    Tehát ki mivel tolja,mit javasol?FPS-fun vagyok,medium szenzivel,1200-1600DPI-n használom az egeret,igaz jól jött eddig a Lachesis fokozatmentes DPI-je...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #16077 üzenetére

    jaja,tetszik...csakhát 17 rongy +futár eléggé gáz pár villogó LED-ért.Ezért is nézelődök nagyon,a Giga tetszene,de annyira nevenincs a témában,és a design sem a szokásos,tulajdonképp lehet koppanni mindennel nála.
    A DeathAdder alakra ugyanaz,amit megszoktam,de az "csak" egy egér és kész,1800dpi max,2 gomb minusz a Lachesishez képest,hát ez a V2 nagyon 5 éves szinvonal csak.De ennek az alakja jó.
    Szóval egyelőre nagyon nem tudom.
    Lehet,marad nyaralás utánra,mert 1.ki tudja,mennyi pénzem lesz,2.1 hetet az ősi A4Tech 718BF-el is kibirok,az alakja vacak,de ezen is van max 3200 DPI,valamennyire csak megszokom,zavar a fix,mert az 1600 kicsi,a 3200 sok,és úgy általában piszokul érzem,hogy másként mozog,mint a Razer.
    ennek megfelelően gyalázatosan ment a game ma is,egyszerűen nem érzem a célzósat spotra pl,lassabbra vettem a mozgást,mint a Razerrel,mégse tudom rendesen célravinni,egyszerűen másabb.Vagy az csal,vagy ez,de tuti nem egyforma a rántásra a reakció.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz sh1fty85 #16082 üzenetére

    Padom van itthon Steelseries QCK+ mini,Razer Exactmat alupad,és amit most nyüstölök(meglepően jó és OLCSÓ!) az a Gigabyte Ghost szövetpad.
    Néztem a Kovát is,de arról azt mondják,hogy az a középső csik eléggé zavaró,ráadásul hogy a görgőn is kiáll egy ilyen domború izé...azt te hogyan viseled?NEkem az a fő bajom,hogy a meele-t mindig az egérgörgő lenyomásával használom minden gémben,és félő,hogy 1.megfájdul az ember ujja azon a hegyes gumin,2.ha hirtelen kell a dolog,akkor mellémegy,lecsúszik az ujj,ráadásul ha jól látom,még döntős is a görgő,még könnyebb valami ökörséget csinálni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Źşë' #16087 üzenetére

    jaja,nézegettem én is...remélem megjön 2 nap alatt max. :R tetszik a fokozatmentes DPI ennél is,ami a lényeg,a Razereknek a Lachesisben levő szenzora sajnos pár modellben helyet kapott még,többek között a szegény A4Tech új lézeres szériájában,vagy a razer mambában is,egyszerűen gyárilag hibás tervezésűek ezek az érzékelők.
    s műszerészként sajna tudom,hogy a philips lézerfejek sajnos ugyanettől a "begajdulós" hibától szenvedtek már 10 évvel ezelőtt is,a cd-játszókba rendelt fejek 95%-a philips volt,egyszerűen nem megbizható a technológia.Dettó ugyanez volt,először fél órát szóltak az ilyen cuccok,utána állt le a fej,majd szép lassan eljutott az 1 percesig az üzem.ÉS lehetett a játszó akár új is,de a jó példányok is ugyanilyenek lettek 2 éven belül..
    Nekem 1 év 3 hónapot ment a Lachesis...
    Nekem is ez lett a vesztem,először csak néha hülyült meg,nem vészesen,mostanára odáig fajult,hogy minden este kijött,pár napja többször elkezdett már szaggatni,tegnap este begajdult a cucc,nem segitett már semmi,egy win ikont nem találtam el vele,nem méghogy valaki fejét :( nagy nehezen leküzdöttem a tegnapi pár partit,mert a DPI-váltóval,ami reseteli,még visszatéregetett az életbe,de nekiállhattam túrni valami vackot,még jó,hogy az öreg A4Techem sosem hagyott cserben...nem lenne az se rossz,ha bevállalnának komolyabbat is,az Oscar Edition szériája már tud mindent,amit a nagyok,kivétel a fokozatmented DPI,még állitható szinű LED is van a DPI-khez,és lehet akár összesen csak 2 DPI-t is engedélyezni,választott szinnel,makró,saját memó,amiben még akár egérmutató pozició is lehet,pixelre megadva...
    Csakhát az alakja nem jó,a mikorokapcsolói belül mint a 600ft-os egereknek(kellett cserélni),meg úgy általában kicsit teszkós.
    Cserébe viszont 6000ft-ért megkapsz szinte mindent,amit a nagyoktól.
    Főleg annak jó,aki mezeibb cuccokkal tolta,mert azért Razer után nagyon lehetne fikázni...de sokat toltam vele,gagyibbról meg istenkirály ilyenre váltani,főleg az Oscarra,mert a simák butábbak sokkal,és sok boltban egy árban van a 2...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz saguaro #16100 üzenetére

    Nem kell kidugni a buksit.Pont ez az,a sniperek nem jönnek le...a többinek meg alávágnak,ha wuki a fél csapat.
    Aki szaladozik nyilt részen,igy jár,be kell kempelni védővel,és várni,jöjjön a támadó fél!
    Ez nem cod,hogy le kelljen mindenáron rohanni a másikat,pont ez a baj,igyis marha ritkák a szép támadó akciók,és ezértis sz...at le egy jó squad bárhány védőt :D
    Egyébként remek megoldás a gl,a guszti és az rpg rájuk nyomása is,láda ledob,le kell a hegyet úgyis tarolni,hogy ne tudjanak feltűnés nélkül lejönni a támadók,lentről meg láda ledob,és csak dobálod a granyót...ismerős sztori,nem véletlenül van már platina gránátom ;] pár ilyen hely van a játékban,ahol csak birkaság beugrani a sűrűjébe.
    Egyébkéntis ha van fent 8 sniper,mennyit lősz le,ha fel is jutsz?egyet,kettőt?Hacsak nem várnak élesitett motion mine-vel,és kidugod a buksid,már kopp is egy Rexskuló pl.

    Egyébként lesz a setting elég meló,mert szvsz érdemes lesz pl.a 2-esen gyalogszerrel végig is próbálni a határvonalakat,stb,és ki tudja,milyen bugok jönnek,egyáltalán mennyire fog a progi jól működni,sőt egyáltalán milyen opciók lesznek.
    Nomeg a ProCon-ból is szerintem nem rögtön lesz kint az új verzió,kel 1-2 nap,mire kidobják az első bétást,hisz ők is csak papiron tudják,milyen lesz a szeró a patch után,de a gyakorlat más...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #16106 üzenetére

    én benne leszek ilyesmiben,de számold hozzá,hogy csak este...bár jobbára akkor is a jobb,mert a 2-es is megtelik du,ha felmegy az ember :DDD
    nomeg Steamos f...ság,hogy az ő idejük szerint este 6 a 2másnap",igy ideális esetben is akkor KEZDHETEM leszedni a patchet,ami ha sokan lesznek rá,és nagy lesz,le se jön,csak éjszaka valamikor.Ez van,szop az ember az USA-idők miatt,nehogymár az eu hamarabb kapjon valamit.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bul07 #16110 üzenetére

    hmm...szerintem meg pont nem,sőt másnak sem.
    eleve nem hinnék ilyen "userteszteknek",főleg olyan ember tollából,aki ezt megatesztnek nevezi,ráadásul kint van neki az infoban,hogy Wii-je van,"meg valami pc"...
    Jó poén,hogy valaki tesztet ir,mert cuccokhoz hozzájut,meg más dolog,ha ért is hozzá.
    Ráadásul kevés infó,minimális tényleges teszt,ami még csak nem is játékos,amennyi szó esik a gémről,megtologatták talán mind valami játék alatt,oszt' jóvan',meghát rá lehet engedni 1 db tesztprogramot,hurrá,teszt letudva.
    Igazi,pártatlan cikket csak user,abbólis a játékosabb fajta ir,ebből süt az unalomban,"jajj,csak ezen is túllegyek" összedobott,minimális infótartalmú irás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bullseye #16114 üzenetére

    Csinálni csinálnék...ha hozzájutnék profi cuccokhoz nagyobb számban,mert nekem végülis adott,hogy megvan minden valamennyire is populáris multi gém is...csakhát ez nem jön össze,mert nem jutok hozzá :DDD
    Nomeg a másik,hogy ha pl.szét is szedhetné az ember,akkor ugye én mint műszaki-pc-s szaki,még technikai oldalról is tudnék többet mesélni az egerek dolgairól.
    Viszont 2 dolog mindig szubjektiv marad,hogy az egér formája milyen,éshogy hogyan játszik az illető...
    Ezértis morgok,hogy egy tesztprogram kapcsán húzzák le akár az egereket...pl.a Giga egereiről nem 1 helyen,más tesztekben,userektől,stb.olvaom,hogy igenis jó cuccok,itt meg le van fikázva.
    De jó példa erre az A4Techek is,amik a nagy pozitiv user-tapasztalat ellenére méltatlanul mellőzött cuccok pl.sok tesztben,stb.Gondolom nem nyomnak elég pénzt a tesztelők markába vagy mittudomén,annó a cod4-es korszakban helyből vagy 7-8an nyomtuk ilyennel,és nem véletlenül,és ez még csak a ph-s brigád volt...
    Érdekes,hogy pl.a Razerek gyári nyavajáit marha kevés helyen merik megemliteni,remek példa az én esetem,vagy ott van helyből a JCSR-es The White Wizard,aki dettó ilyesmivel küzd az övével,pár napja irtam is tippeket/youtube linkek.
    És ez egy highend egér...ráadásul nem tanulnak a dolgokból,más egerekben is van ez a rohadt szenzor,pl.szegény A4Tech is ezt választotta az új fullos szériájához :(

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz petXYZW #16123 üzenetére

    jaja,jó egér az...de az árához képest az extra a kevés,gombban is,stb.De ha a Roccat Kone nem jön be,biztos szives-örömest elcserélik egy ilyenre,ha minden kötél szakad :DD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #16166 üzenetére

    csöcsike,ma már nem is lesz szerintem,este 6-kor indul az új nap a Steameseknek,akkor dobják fel a frissitéseket is,vagy megjön szerintem addigra,vagy tolódik holnapig,de nagy kicseszés lenne a Steamesekkel,ha ilyen malőr miatt rájuk vernének egy egész napot...legalábbis ha a régi verziót nem kezelik a frissitett szerverek.
    Főlegha a steamra is fogták a frissitéshalasztást.
    --LOL--

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bzsolt99 #16176 üzenetére

    ez szerintem nem bejövős,mert akkor egy nodvd változattal,avagy egy Steam aktiválással 5 dolcsiért lehetne játékot szerezni.Haver fölteszi nodvd,lecopyzom,5 dolcsi,és királyság.
    :F

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz gabipaci #16226 üzenetére

    jaja,és ha nincs 1-es arányod,ez alatt annyi lőszer veszik el %-osan,ahol tartasz :DDD

    Ma feladta BandiT,kedvenc boltosom a Roccat Kona-mat,holnap hozza is a futár ;] Remélem nem bánom meg... :U jó marha vagyok,17 rongyot kiadni egy vacak egérért,igaz az elődje is annyi volt,sőt több,amikor vettem...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    No megjött a Roccat Kone :DDD estére ha minden igaz,teszt...hát kiváncsi vagyok,szép,kényelmes,a többi meg kiderül... :U sokkal rosszabb remélem nem leszek... ;]
    Meg kell tanulni ezt is.Azt már most látom,hogy bünteti a cucc a bénázást,mert átvisz minden mozdulatot,a legkisebb rántást is,viszont atomstabil a mutató már winben is,oda dob,ahová kell kerülnie,nem "benyeli" a hirtelen mozdulatokat,stb.
    Tuti futok majd jópár kört az érzékenységgel,a kalibrálással,a súlyokkal...egyelőre még azt se tudom,milyen szinekben pompázzon,szépek a fényei,tényleg ki lehet dekorálni a drágát,és még passzol is az én nagy lapát kezembe,nomeg a Lachesishez hasonlóan nem domború,hanem homorú a 2 ujjtámasz,szép csendesen kattog(na jó,a DPI-váltó az brutál),a görgő meg kemény,mint ahogy a Razernél megszoktam,bár benyomni elég nehéz,lehet oldalsó gombra dobom a kést,REMEKÜL pont az ujjamra passzoló helyen van a hátsó gomb,csendes,de azért nem is túl finom.
    Eddig tetszik...nade még 1 percet se játszottam vele...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák