Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Polllen #14178 üzenetére

    Én várom a BO-t...mert a Treyarch csinálta,és nekem bejött a Cod3-5 is nagyon,sokkal jobban,mint a 4-6.Bár persze várom a konkrétumokat,ha az IWNet marad és nem lesznek járművek,SZERVEREK,mod-ok,én se veszem meg.Sajna az már tuti,hogy a graf.motor marad,a videón ott is látszik pár jármű,ami jó pont,csak multiban is legyen,és mintha pár dolog szétrepülne,vagyis talán végre lesz némi rombolhatóság.Persze itt is szokás videókat/oflline-t mutogatni,és aztán adni a szokásos ajtó és járműmentességet,mint az mw2-ben.
    A cod4 jó.csakhát a betanulós mapok miatt nincs miért elővennem,és rutinból ugyanoda granyózni-figyelni,mint annó,ott változatosság 0,mindent ki kell tanulni és kész.Custom mapokkal,zombi,stb.moddal ér valamit,de akkor már inkább BC2 vagy Borderlands a kevés szabadidőmben.
    A Steamen az a jó,hogy ott,ha nem a c-n van,akkor semmi játékot nem kell reinstall után újrarakni :DDD és lemez se kell.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák