Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    Mostmár rohadtul kezdem unni MO-t, sok ragadós kezű mocsok miatt.

    Ma voltam egy régi haveromnál, monoron, de nem volt hova állni, utcán hagytam a kocsit, ház előtt, mi meg bent dumáltunk, illetve szereltünk az alaksorban.
    Bent voltam kb 4-5 órát, mikor megyek ki, a kocsi bakra van téve. Mind a 4 kereket lelopták, téglákon a kocsi, bal első ablak betörve, sony fejegységet kipakolták, kesztyűtartóból kivették szervízkönyvet, törzskönyvet, forgalmit, zöldkártyát, motorháztető felnyitva, akksi kipakolva. Jah meg a zsír új, aqua blade ablaktörlők, amiket pár napja vettem, lelopva.

    Kénytelen voltam megkérni haveromat, hogy go hozzám haza, nyári gumikat, alufelnivel tegyük rá, valahogy hozzam el a kocsit... :( :O

    Szégyen, ami itt megy. :(
    Fejegység 30k, papírok felbecsülhetetlenek(eredeti szervízkönyv miatt), akksi 15k, kerekek 170k, üveg 10k, legalább. Az kb 220.000ft kár. Nagyon jó. Mostanában úgy néz ki, rám jár a rúd. :O

    Ha még valami feltűnő, tuning kocsi lenne, 19-es felnikkel, rikító fényezéssel, sötétítéssel, vagy valami nagy luxus verda, akkor megértem. Na de egy fehér, 10 éves, g astra, amiből minden sarkon kettő van.... :(

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák