Új hozzászólás Aktív témák

  • bci22

    csendes tag

    válasz havri1 #11192 üzenetére

    Köszi a választ sambeneznek és neked is! Az nekem is megfordult már a fejemben még a legelején, hogy esetleg vehetnék 2db Xiaomi Yi-t aztán jónapot, de arra jutottam, hogyha kb ugyan olyan összegből kijönne valami hasonló minőségű dual-cucc, akkor az egyszerűség kedvéért az jobb lenne, hisz nem kéne két külön kamerát felügyelni (ellenőrizni a működést, két memóriakártyát venni, két tápellátást megoldani), plusz a dual rendszernél használhatnám tolatókameraként is a hátsót talán. Ez utóbbi sem lenne haszontalan dolog egy Vitonál, bár nem tudom mennyire lenne működőképes ötlet. Eddig 2 kamerához jutottam el, ami árban szimpi lenne és talán minőségben is megfelelőek lehetnek. Az egyik a TrueCam A6, a másik pedig a Mini 0906 volna. A TrueCam-et Magyarországon is megvásárolhatnám, a Mini pedig a gearbest.com-ról jöhetne. Mellesleg a Mini 0906 az amazonról rendelve valamivel drágább (139$) és ott oda van írva, hogy Veckle Mini 0906. Lehet a gearbestes valami koppintás? Vagy az is Veckle? Teljesen eltévedtem ezeknek a kínai gyártóknak a neveiben... Esetleg erről a TrueCamről hallott már valaki? Nem tudom melyiket kellene választani...

Új hozzászólás Aktív témák