Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskajancsi

    aktív tag

    Sziasztok!

    Abszolút kezdőként kérnék tanácsot.
    Adott egy 2004-es Passat kombi, a gyári Delta6 2DIN-es fejegységgel + 8db gyári hangszóróval, plusz egy utólagosan hozzágyógyított Yatour MP3 illesztő.

    Szeretnék emelni kicsit a minőségen + hangerőn. Mindenféle zenei stílus menne rajta, a dárenbésztől a klasszikus zenén keresztül a heavy metálig. :)
    Alapvetően nem hangnyomásversenyre készülök, melóbajárós az autó, max 60-80-at szánnék rá szőrüstül-bőröstül.
    Nem vagyok nagyon vájtfülű, de a jelenlegi felállásban olyan 60-70% hangerőn már jelentősen torzít pl. a mély.

    Mit javasoltok, hol kezdjem?
    Fejegység? (itt fontos lenne a kormányról vezérelhetőség, Bluetooth, MP3)
    Gyári hangszórók kicserélése?
    Erőlködő + mély beszerzése hátra?
    Túlzottan nagy mélyládát nem szeretnék (sőt egyáltalán nem, ha be lehet építeni mondjuk a csomagtartó oldalába: erről pl. mi a vélemény?), mert gyakran van tele a csomagtartó, sokszor kellene ki-bepakolni.
    A használt cuccokkal sincs bajom, viszont ekkor a vételnél mire kell figyelni?

    Hozzáértő, megbízható, gyorsan, és olcsón dolgozó szakit tud valaki ajánlani ezek beszereléséhez?
    (tudom hogy ilyen nincs, és a felsoroltakból max. kettőt lehet választani, de hátha :) )

    Visszaolvastam kicsit, de ettől csak még nagyobb lett a zűrzavar. :)
    Amit már látok, hogy ajtót is kell majd szigetelni, illetve sokan nem javasolják a 8 hangszórós utólagos kivitelt.

    [ Szerkesztve ]

    coito ergo sum...

Új hozzászólás Aktív témák