Hirdetés

Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz ollie #3289 üzenetére

    ÁÁÁÁÁ, ez nem az volt még.
    Ezen csak egy kis tötyörgő volt, ami viszont hangtalannak volt mondható.
    Ja és jól bírja a tuningot is:
    324/405-ről 445/490-re sikerült stabilan húzni. Persze ebben benne van a szerencse is, meg maga a chip (akkor új gyártástechnológiája), de a memória a HIS választásának köszönhető.


    ------------------------------------------------------------------------------------------

    Amikor viszont a Pro-t vettem januárban 45300 pénzért sajnos a HIS árai messze meghaladták a Sapphire-ét. Meg aztán az is közrejátszott a választásban, hogy az előző kártyám is Sapphire volt (X700Pro AGP-s), amivel szintén meg voltam elégedve.
    A legjobban amikor az X700-at megvettem annak a két dolognak örültem, hogy 2 év garancia van rá és gyárilag mellékelték hozzá az Oc Utilityt.
    Ott egyébként a gyári mellé egy kis extra hűtéssel sikerült nagyon szép eredményt elérnem:
    425/864-ről 495/1090-re sikerült felküldeni stabilan az órajeleket. (Extra hűtés nélkül csak 465/490-en volt stabil.) Ha esetleg érdekel, hogy mi is az, akkor ide belinkeltem:

    [link]
    a 2003-as hsz.




    [Szerkesztve]

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Aktív témák