Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz AndrewBlase #34688 üzenetére

    Ez egy kipróbált módszer? Még sose láttam. Nem verjük így kissé bele a husika rostokba a folpack vitamindús vegyületét?
    Megmondom őszintén, nekem az a módszer sem tetszik, amikor a levesbe nájlonzacskóban belelógatják a töltelék maradékát, hogy egyben maradjon, míg átfő. Ettől függetlenül megettem mindahányszor, mert finom volt.
    Lehet, hogy ez az én, talán szokásostól kissé eltérő becsípődésem. Előre vetem, hogy nagyon buta maradtam kémiából mindmáig, úgyhogy semmi érzékem helyesen ítélkezni. De mivel aktív szereplője lettem a játékpiacnak, minden évben csekkolom a hosszú lajstromot a betiltott játékokról, amiknek legnagyobb hányadát mind a mai napig azok a műanyag alapanyagok teszik ki, amikben nagy mennyiségű (DEHP és DBP ) műanyag lágyítót találtak. Tudom, ez nem jelent semmit, mert bizonyára nem csak ftálsav-észter tip. lágyító létezik (vagy neemtudoom). De hogy miket képes az ipar megetetni mivelünk, az olyannyira elhíresült, hogy a zemberek zöme inkább behumja a szemét tehetetlenségében, és lenyeli, amit csak ledugnak a torkán - lévén éhesebb, mint okosabb.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák