Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesporigo

    aktív tag

    Sziasztok. Vettem egy Zenbookot (UM3402Y), felraktam rá egy windows 10-et, viszont több problémát is tapasztaltam:
    - hangot egyáltalán nem játszik le, se fülessel, se hangszórón keresztül, Eszközkezelőben van néhány hibás eszköz, pl. Multimédia-vezérlő meg ELAN:Fingerprint, de ha rányomok, hogy keressen a neten illesztőprogramot, nem talál. De pl. a HID gombok megszakításos illesztőprogramja is hibát ír, ha frissíteném, azt írja, hogy az illesztőprogram naprakész.
    - a funkciógombok nem működnek, fogalmam sincs, ezekhez mit kell még külön telepíteni, ez az első notebookom.
    - MyAsus-t nem engedi felrakni Store-ból, mert azt írja állandóan, hogy "Hiba történt a rendszerünkben. Próbálkozzon újra később." Próbálkoztam, akkor is ezt írta.
    A windows update frissítések már mind felmentek, szóval fogalmam sincs, mit csináltam rosszul, vagy mit kellene még telepítenem.
    A PC-met rendszeresen én telepítettem évek óta, de még ennyire problémás telepítéssel sosem találkoztam.
    Tudnátok segíteni?

    Illetve jól látom, hogy az ASUS oldalán az UM3402 zenbookhoz nincs win10 driver, csak win11-hez?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák