Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    Hát srácok, azt hiszem nekem itt ért véget az LFM-es karrierem.... :W
    Tegnap végre tudtam játszani, sikerült 1:53,1-et qualyzni, ami a 7. helyre volt elég.

    A 7.körig úgy ment minden mint a nagykönyvben, a rajtnál elkerültem a hülyéket, az első visszafordítóban elengedtem a mezőre egy dive-bombot, feljöttem az 5.poziba, 2-3 tizeddel voltam csak gyorsabb a negyediknél, így nem erőltettem a támadást. De e miatt utolóért egy ausztrál pöcs és ezt csinálta:

    https://youtu.be/Jvpn-WD9JNM

    Olyan szinten tört össze az autóm, hogy 4 percig javították, köröket kaptam, de betántorogtam a célba.

    Nézem, hogy a kis gen..ó kevesebb ELO-t és Safetyt veszített mint én!!! :Y

    No, akkor küldjünk egy riportot, lassan már többet fejlődtem videóvágásban mint versenyzésben.

    Erre ma kapok egy üzenetet, hogy 28 napra bannolnak és az SR-emet leviszik 1-re (7 fölött volt a verseny előtt) mert amíg a boxban fortyogtam be mertem írni hogy "Ferroni you idiot"...

    Hát elmegy ez a nyomorult bagázs a bús p....a, ha azt büntetik aki szabályosan játszik, és lökdöső idióták meg élnek mint hal a vízben!

    (Funfact, tegnap még rámírt az a srác akit végülis nem előztem meg és megköszönte a sportszerű hozzállásomat, elmondása szerint ritkán látni ilyesmit...)

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák